Wpis powstał dzięki współpracy z:

Moon Knight Plotka twierdzi, że Marvel naprawdę chce Keanu Reevesa w serialu Disney +

Inny raport sugeruje, że Keanu Reeves faktycznie dołączy do Marvel Cinematic Universe w serii Moon Knight Disney +.

Inny raport sugeruje, że Keanu Reeves faktycznie dołączy do Marvel Cinematic Universe w serialu Moon Knight Disney +.

Casting do serialu Moon Knight Disney + jest obecnie w toku. Nowa plotka sugeruje, że Keanu Reeves w końcu dołączy do Marvel Cinematic Universe jako gwiazda serialu. To nie pierwszy raz, kiedy krążą plotki. W maju donoszono, że ktoś wysoko w Marvel Studios naprawdę chciał, aby do tej roli zagrał gwiazdę Bill & Ted Face the Music. Poza tym jest to coś, o co prosili fani Marvela, odkąd oficjalnie ogłoszono serial Moon Knight.

Według nowej siatki obsady Marvel Studios szuka aktora w wieku 40-50 lat do zagrania Spector, posiwiały weteran, który stał się najemnikiem. Nie oznacza to automatycznie, że Keanu Reeves gra Marca Spectora w programie Moon Knight, ale zgadza się to z doniesieniami z maja tego roku. Ze swojej strony Reeves od lat mówił o tym, że chciałby dostać się do innej roli komiksu, chociaż był nieśmiały, gdy zapytano go o dołączenie do MCU.

Co do tego, kto jest wyższą osobą w Marvel Studios, która chce Keanu Reevesa, czyli rzekomo Kevina Feige’a. Ponownie, nie oznacza to, że Reeves został obsadzony, ani że rozmawia nawet z Marvel Studios, aby zagrać w Moon Knight. Jednak siatka odlewów działa, jeśli chodzi o wiek aktora, którego chcą. Jest całkiem możliwe, że odbyły się już rozmowy za kulisami z Reevesem i mógł już je odrzucić. Wydaje się to tak samo możliwe w tym momencie, zwłaszcza gdy nadchodzą dwa sequele Johna Wicka.

Zeszłego lata szef Marvel Studios, Kevin Feige, ujawnił, że rozmawiał z Keanu Reevesem więcej niż raz. Rozmawiamy z nim przy prawie każdym filmie, który robimy, powiedział Feige. Rozmawiamy o tym z Keanu Reevesem. Nie wiem, kiedy, czy czy kiedykolwiek dołączy do MCU, ale bardzo chcemy znaleźć właściwy sposób, aby to zrobić. Moon Knight może być dobrym rozwiązaniem dla Reevesa, zwłaszcza w przypadku, gdy podobno produkcja ma się rozpocząć przed końcem roku. Marvel Studios nigdy nie ogłasza, kiedy zacznie filmować projekt, więc będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć.

Marvel Studios jest w trakcie castingu do swoich programów Disney +, które również obejmuje She-Hulk z Tatianą Maslany. Moon Knight szuka również aktora w wieku 20-40 lat, białego mężczyzny. Stereotypowo przystojny, nadmiernie entuzjastyczny, mniej inteligentny od przeciętnego, ale wciąż sympatyczny. Aktor musi biegle władać językiem francuskim. Uważa się, że może to być Jean-Paul DuChamp, znany również jako Frenchie. Kolejny casting poszukuje aktorki 20-35 (lat), wszystkich narodowości, kobiety. Manipulujący agent w tajnej organizacji, zdolny w mgnieniu oka zmienić się z chłodnego i twardego w ciepły i przyjazny. Uważa się, że ten casting może być dla Marlene Alraune. Plotki o Keanu Reeves zostały po raz pierwszy zgłoszone przez The Illuminerdi.

Tytuł oryginalny: Moon Knight Rumor Claims Marvel Really Does Want Keanu Reeves for Disney+ Series
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: