Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czarny Adam z The Rock chce, aby Aldis Hodge jako Hawkman

Czarny Adam Dwayne'a Johnsona postawił sobie za cel Aldisa Hodge'a, aby zagrał Hawkmana DC.

Wszechświat filmowy DC znalazł swojego Hawkmana. Aldis Hodge, który niedawno zagrał w remake’u The Invisible Man, został wybrany do roli superbohatera w Black Adam obok Dwayne The Rock Johnson. Projekt był rozwijany przez długi czas, a Johnson na pokładzie grał antybohatera. Teraz film dodał trochę dodatkowej mocy gwiazdy, przenosząc innego znanego bohatera ze stron DC Comics na duży ekran. Według kilku doniesień, Aldis Hodge prowadzi rozmowy, aby zagrać Hawkmana w Black Adam. Przepraszam tych, którzy mieli nadzieję, że Ryan Reynolds dostanie koncert. Nie podano dalszych szczegółów dotyczących rozmiaru jego roli. Jednak wcześniej ujawniono, że Justice Society będzie zaangażowane, a Hawkman będzie jednym z członków. Atom Smasher będzie również członkiem supergrupy, z Noah Centineo (Do wszystkich chłopców, których kochałem wcześniej) na pokładzie, który będzie odgrywał rolę. W międzyczasie Hodge jest znany ze swoich ról w filmach takich jak Hidden Figures i Straight Outta Compton, a także w programach telewizyjnych, takich jak Underground i Leverage.

Hawkman po raz pierwszy pojawił się na łamach Flash Comics # 1 w 1940 roku. Bohater był wówczas alter ego archeologa Carter Hall. Ta wersja postaci została stworzona przez Gardnera Foxa i Dennisa Neville’a. Odkrywa, że ​​jest wskrzeszoną wersją starożytnej egipskiej rodziny królewskiej. Postać została odkryta na nowo przez Timothy’ego Trumana kilka dekad później w 1961 roku. Ta wersja Hawkmana, Katar Hol, była obcym ze świata Thanagar. Oczekuje się, że Aldis Hodge zagra wersję opartą na Carter Hall. Więc być może nie wybieramy się jeszcze na wycieczkę do Thanagar w DCEU. Przyjrzeliśmy się tej postaci w animowanym zwiastunie, który został wydany podczas panelu DC FanDome.

Ten film był w takiej czy innej formie w fazie rozwoju od lat. Pierwotnie postać Czarnego Adama miała być antagonistą w Shazam! Ale kiedy moc gwiazdy Dwayne Johnson wzrosła, on i Warner Bros. doszli do wniosku, że postać może najpierw zagwarantować własną filmową przygodę. Pierwotnie kręcenie miało rozpocząć się latem tego roku, ale z powodu powszechnego wstrzymania produkcji musiało zostać odłożone. Nie jest jasne, kiedy ma się rozpocząć filmowanie. Johnson obecnie kręci swój thriller Red Notice dla Netflix i oczekuje się, że przejdzie do tego projektu po zakończeniu jego zobowiązań.

Jaume Collet-Serra, który niedawno pracował z The Rock przy Disney’s Jungle Cruise, reżyseruje. Rory Haines i Sohrab Noshirvani napisali scenariusz, a Adam Sztykiel napisał poprzedni szkic. Obecnie Czarny Adam ma wejść do kin 22 grudnia 2021 roku. Czy ta data pozostanie, dopiero się okaże. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość została wcześniej zgłoszona przez The Wrap.

Tytuł oryginalny: The Rock’s Black Adam Wants Aldis Hodge as Hawkman
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: