Wpis powstał dzięki współpracy z:

Disneyowski Piotruś Pan i Wendy Remake Live-Action znalazł swój dzwoneczek

Yara Shahidi dołącza do Jude Law, który zagra Kapitana Haka, wraz z Alexandrem Molonym i Ever Andersonem w Peter Pan and Wendy.

Disney obsadził Yarę Shahidi, dorosłą aktorkę, by zagrała Dzwoneczek w Piotruś Panu i Wendy. Yara Shahidi dołącza do Jude Law, który wcieli się w Kapitana Hooka, wraz z wcześniej ogłoszonymi aktorami Alexandrem Molony i Ever Andersonem, którzy odpowiednio wcielą się w tytułowych bohaterów. Chociaż pierwotnie sądzono, że film miał być projektem Disney +, wydaje się, że studio zamiast tego podąża ścieżką teatralną, według źródeł bliskich projektowi. W tej chwili nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez Disneya. Yara Shahidi jest najbardziej znana z roli Zoey w sitcomie Black-ish. Jej postać była tak popularna, że ​​otrzymała własny serial Young-ish, który dokumentował lata studiów Zoey. Shahidi zagrał także w zeszłorocznym A Sun Is A Star. Teraz 20-letnia aktorka zmierza na duży ekran jako Dzwoneczek w Piotruś Panu i Wendy. Ponadto Shahidi nie jest jedynym czarnoskórym członkiem obsady, który dostał ostatnią rolę Disneya. Jej koleżanka z gry, Halle Bailey, gra Ariel w remake’u Małej Syrenki.

W lipcu Jude Law został ogłoszony Kapitanem Hakiem w Piotruś Panu i Wendy, ale najwyraźniej studio miało pierwotnie inne plany . Will Smith podobno został poproszony o przyjęcie roli Kapitana Haka przed Law, ale odmówił i zamiast tego zagrał jako Dżin w remake’u Aladdin na żywo. Poinformowano również, że gwiazda Jokera, Joaquin Phoenix, również została poproszona o przyjęcie nikczemnej roli w nadchodzącej adaptacji na żywo, ale on również odmówił. Dustin Hoffman, Jason Isaacs i ostatnio Garret Hedlund zagrali na ekranie Captain Hook.

David Lowery reżyseruje Peter Pan i Wendy na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie ze współautorem Pete’s Dragon Toby Halbrooks. Na początku tego roku informowano, że celem było rozpoczęcie produkcji w kwietniu i praca do sierpnia, ale nikomu to się nie udało. Kryzys zdrowia publicznego położył temu kres, wraz z innymi dużymi produkcjami studyjnymi, które już pracowały lub planowały dostać się do pracy w ciągu ostatnich 7 miesięcy. Mając to na uwadze, nie jest jasne, kiedy Disney planuje uruchomić Piotruś Pan i Wendy.

Piotruś Pan i Wendy nie mają obecnie daty premiery, chociaż ta wiadomość może nadejść wkrótce. Nie było tego na liście Disneya z nadchodzącymi datami premiery, które właśnie ujawnili, która trwała aż do grudnia 2022 roku. Jest jednak więcej niż kilka dat poświęconych Untitled Disney Live Action, począwszy od listopada 2021 roku i rozłożono na 2022. Na razie będziemy musieli tylko zobaczyć, kiedy będzie można bezpiecznie rozpocząć produkcję Piotruś Pana i Wendy. Wiadomości o castingu Tinker Bell zostały pierwotnie podane przez Deadline.

Tytuł oryginalny: Disney’s Peter Pan and Wendy Live-Action Remake Finds Its Tinker Bell
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: