Wpis powstał dzięki współpracy z:

John Krasinski zostaje Kapitanem Ameryką w Avengers Deepfake Video

Gwiazda Office, John Krasinski, robi bardzo przekonującego Kapitana Amerykę w nowym teledysku deepfake, przedstawiającym alternatywny MCU.

John Krasinski był bardzo bliski wcielenia się w Steve’a Rogersa, a nowy film o deepfake’u przedstawia, jak gwiazda Jacka Ryana pojawiłaby się w Marvel Cinematic Universe. Kiedy patriotyczny superbohater został wprowadzony do MCU w 2011 roku w Captain America: The Winter Soldier, Krasiński rozważał tę rolę, zanim ostatecznie trafiła ona do Chrisa Evansa. Podczas gdy pociąg opuścił stację, by obsadzić Krasińskiego jako Kapitana Amerykę, wideo z głębokim fałszowaniem Avengers daje interesujące spojrzenie na to, co mogło być.

Utrata roli Steve’a Rogersa na rzecz Evans było zrozumiałe dla Krasińskiego, który zgadza się, że Marvel podjął właściwą decyzję. Więc jak tylko powiedzieli, że Chris Evans dostał tę rolę, pomyślałem, tak, spójrz na tego faceta. Czy ty żartujesz? Jest Kapitanem Ameryką, powiedział w tym roku Krasiński, wspominając o jego bliskiej obsadzie. Widziałem Chrisa kilka tygodni temu i nadal się z tego śmialiśmy. Powiedziałem: „Podoba mi się, że przeszedłeś na emeryturę w mojej roli”.

Krasiński przez lata od czasu przesłuchania do Kapitana Ameryki nadal odnosił wiele sukcesów poza MCU. Po zakończeniu roli Jima Halperta w ponad 200 odcinkach The Office, Krasiński pojawiał się w różnych filmach, zanim spróbował swoich talentów zarówno za kamerą, jak i reżyserem. Sławnie wyreżyserował przebojowy horror Ciche miejsce z 2018 roku, w którym wystąpił u boku prawdziwej żony Emily Blunt, a sequel ma ukazać się w 2021 roku z Krasińskim z powrotem na fotelu reżysera. Jest również producentem wykonawczym i gwiazdą serialu Amazon Jack Ryan oraz stworzył serię internetową Some Good News, która poprawia samopoczucie.

Krążą plotki, że Krasiński może pojawić się w MCU, gdy Fantastyczna Czwórka zostanie przedstawiona w nadchodzącym filmie . Mówi się, że gwiazda Biura ma zagrać w Reeda Richardsa, znanego również jako Mister Fantastic. Krążą również pogłoski, że Blunt jest gotowy do roli Sue Storm, Niewidzialnej Kobiety. Podobnie jak jej mąż, Blunt był bliski pojawienia się w MCU, kiedy pierwotnie została obsadzona jako Czarna Wdowa w Iron Man 2. Z powodu konfliktów w harmonogramie została zmuszona do odrzucenia tej roli, otwierając drzwi Scarlett Johansson, aby zostać Natasha Romanoff z MCU. Film Fantastyczna Czwórka może być świetnym sposobem na wprowadzenie ich obu do MCU w głównych rolach.

Jednak Marvel nie ma oficjalnego słowa o tym, kiedy nowy film Fantastycznej Czwórki wejdzie do produkcji. Obecnie nie jest wymieniony na liście nadchodzących filmów Marvela dla Fazy Czwartej MCU, która rozpoczyna się od Czarnej Wdowy kierowanej przez Johanssona. Mimo to warto również zauważyć, że Fantastyczna Czwórka może potencjalnie pojawić się w każdym nadchodzącym filmie Marvela, z Krasińskim lub bez niego. Biorąc pod uwagę wykorzystanie multiwersu, Doctor Strange 2 zapewni również wiele możliwości. W każdym razie są szanse, że kiedyś zobaczymy Krasińskiego w MCU w taki czy inny sposób.

Deepfake wideo z Krasińskim jako Steve Rogers pochodzi z Shamook na YouTube.

Tytuł oryginalny: John Krasinski Becomes Captain America in Avengers Deepfake Video
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: