Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Rock wita Aldisa Hodge’a w Black Adamie, gdy casting Hawkman został potwierdzony

Aldis Hodge myślał, że Dwayne Johnson robił mu figla, proponując rolę Hawkmana.

Aldis Hodge myślał, że Dwayne Johnson robił mu figla, oferując mu rolę Hawkmana.

Niedawno potwierdzono, że Aldis Hodge przyjmie rolę Hawkmana w nadchodzącym Czarnym Adamie film z Dwayne Johnson w roli głównej. Publikując wiadomości o castingu na Instagramie, Johnson ujawnił, że Hodge początkowo myślał, że został oszukany, kiedy usłyszał o zdobyciu roli Hawkmana.

Dwayne Johnson wyjaśnia, że ​​kiedy zadzwonił do Aldisa, ostatni początkowo nie wierzyli, że to The Rock naprawdę go woła. Johnson upierał się, że to był prawdziwy interes i chciał tylko podziękować i powodzenia we wszystkim [Aldis robi]. I jeszcze jedno – witamy w Black Adam. Odkąd pojawiły się pierwsze wiadomości, @datrintiart udostępnił fanowskie grafiki przedstawiające, jak Aldis Hodge będzie wyglądał, gdy w końcu założy skafander.

W tym momencie Aldis Hodge zrobił długą pauzę, po czym uprzejmie poprosił Johnsona, żeby się zatrzymał. przez chwilę, po czym wycofał się, by uczcić obsadę krzykiem NSFW. Kiedy aktor w końcu znów podniósł swój telefon, Johnson zapewnił Aldisa, że ​​zmiażdży tę rolę.

Co ciekawe, post Johnsona wyjaśnia, że ​​Hawkman nie tylko będzie członkiem JSA, ale także lidera, rolę, którą tradycyjnie pełnił Doctor Fate, który również został potwierdzony w Czarnym Adamie.

Niektórzy fani sprzeciwiają się pomysłowi zagrania Hawkmana przez czarnego aktora. Ale prawda jest taka, że ​​Hawkman jest obcym z planety Thanagar, więc nie ma jednej grupy etnicznej na Ziemi, do której należy ta postać. Ponadto uważa się, że obecne alter ego Hawkmana, Carter Hall, jest reinkarnacją egipskiego księcia Chufu, który żył wieki temu. Byłoby tak, że Aldis gra Hawkmana w wersji Khufu zamiast lepiej znanej postaci Cartera Hall.

Podsumowując, Czarny Adam ma się stać tak potężną ofertą, jak Liga Sprawiedliwości, w której całe Justice Society of America zrzesza się, aby powstrzymać szalejącego antybohatera granego przez Johnsona. Miejmy nadzieję, że film okaże się kolejnym zwycięzcą DCEU i doprowadzi do wielu innych występów Adama w przyszłych filmach, w których zmierzy się z innymi ciężkimi hitami DC, takimi jak Shazam i Superman. Aldis Hodge dołączy do Dwayne’a Johnsona i Noah Centineo w nadchodzącym filmie Jaume Collet-Serra o superbohaterach Czarny Adam. Film ma pojawić się w kinach 22 grudnia 2021 roku.

Tytuł oryginalny: The Rock Welcomes Aldis Hodge to Black Adam as Hawkman Casting Is Confirmed
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: