Wpis powstał dzięki współpracy z:

Harley Quinn ujeżdża królewskiego rekina w James Gunn Zatwierdził grafikę fanów The Suicide Squad

James Gunn chwali Margot Robbie jako Harley Quinn, dzieląc się grafiką fanów The Suicide Squad.

James Gunn chwali Margot Robbie jako Harley Quinn, dzieląc się grafiką fanów The Suicide Squad.

James Gunn, absolwent MCU, skupił się na DCEU jako następny, ze swoim nadchodzącym miękkim ponowne uruchomienie Legionu samobójców z 2016 roku. Gunn’s The Suicide Squad powróci większość obsady oryginalnego Suicide Squad, w tym Margot Robbie w roli Harley Quinn. Niedawno Gunn udostępnił na Instagramie nowe dzieło fanów przedstawiające postać Quinna siedzącego okrakiem na nowoprzybyłym Kingu Sharku.

To doprowadziło do tego, że jeden z fanów skomentował, że James Gunn musi żałować, że musiał pracować z postacią Harleya. Quinn w swoim nowym filmie. Gunn zareagował zdecydowanie, oświadczając, że Quinn jest prawdopodobnie jego ulubioną postacią z DC Comics, a Margot Robbie jest prawdopodobnie najlepszym aktorem, z jakim kiedykolwiek pracował, z wyjątkiem żadnego.

Komentarze Gunna potwierdzają jego wiarę w obsadę jego nowej film, nawet jeśli oryginalny Suicide Squad nie spotkał się z uznaniem krytyków. Ale nawet wtedy podejście Robbiego do Quinna było uważane za punkt kulminacyjny filmu, do tego stopnia, że ​​aktorka dostała swój własny, solowy spinoff Birds of Prey. Chociaż ten ostatni film był hitem wśród krytyków, nie wypadł dobrze w kasie. Oznacza to, że nowy The Suicide Squad Gunna to prawdopodobnie ostatnia szansa Robbiego, by zagrać Harley Quinn w filmie, który dobrze sobie radzi zarówno krytycznie, jak i komercyjnie.

Już teraz widzimy, jak poprzednie dwa filmy wpłynęły na podejście Jamesa Gunna Harley Quinn. Podczas gdy Suicide Squad z 2016 roku został potrzaskany za pokazanie Harleya w niepotrzebnie odkrywających ciuchach, a Birds of Prey złapał flakon za pokazanie Harleya ubranego w różowe body, które wyglądały, jakby należały do ​​szafy animowanej dziewczyny, a nie supervillain, materiał filmowy z The Suicide Squad ma Harley ubrana w klasyczny strój bojowy, który zakrywa cały jej tułów. Ponadto Robbie drażnił, że nadchodzący film pokaże Harleyowi bardziej pełną akcji stronę niż kiedykolwiek wcześniej.

Napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, The Suicide Squad zawiera obsadę składającą się z Violi Davis jako Amandy Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian, jako Polka-Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, Taika Waititi i Storm Reid.

Tytuł oryginalny: Harley Quinn Rides King Shark in James Gunn Approved The Suicide Squad Fan Art
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: