Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bez nagłego ruchu Stevena Soderbergha wnosi gwiazdorską obsadę do HBO Max

Don Cheadle, Jon Hamm i wielu innych występują w filmie No Sudden Move, ostatnim w reżyserii Stevena Soderbergha.

Reżyser Steven Soderbergh (Traffic, Magic Mike) rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu, No Sudden Move. Kryminał / thriller jest kręcony dla HBO Max i ujawnił swoją obsadę, gdy produkcja ruszyła. Don Cheadle (Avengers: Endgame) i Jon Hamm (Mad Men) to tylko kilka osób, które są zawarte w ogromnym zespole. Film był wcześniej pod tytułem Kill Switch. Wraz z Donem Cheadle i Jonem Hammem, Benicio Del Toro (Star Wars: The Last Jedi), David Harbour (Stranger Things), Amy Seimetz (Pet Sematary), Ray Liotta (Goodfellas)), Kieran Culkin (Succession), Brendan Fraser ( Doom Patrol), Noah Jupe (A Quiet Place), Bill Duke (Black Lightning), Frankie Shaw (Mr. Robot)) i Julia Fox (Uncut Gems) również występują. Akcja filmu, którego akcja rozgrywa się w 1955 roku w Detroit, koncentruje się na grupie drobnych przestępców, którzy są zatrudniani do kradzieży tego, co uważają za prosty dokument. Plan idzie na południe, a ich poszukiwanie, kto ich zatrudnił iw jakim celu, prowadzi ich przez rozdarte wyścigami, szybko zmieniające się miasto. Steven Soderbergh miał to do powiedzenia.

Scenariusz napisał Ed Solomon. Steven Soderbergh i Solomon niedawno związali się z Billem i Tedem Face the Music. Solomon jest współautorem scenariusza, a Soderbergh jest producentem. Niektóre z innych dokonań Solomona to Men In Black i Now You See Me. Casey Bloys, dyrektor ds. Treści w HBO i HBO Max, miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

Projekt ma nie tylko zespół z listy A przed i za kamerą, ale jest to niezwykłe że każdy film tej wielkości może rozpocząć się w tej chwili, co powoduje ciągłe obawy o zdrowie i bezpieczeństwo. Studio będzie działać według ścisłych wytycznych, starając się zapewnić obsadzie i ekipie bezpieczeństwo podczas produkcji. Toby Emmerich, prezes Warner Bros. Pictures Group, miał to do powiedzenia.

Steven Soderbergh kończy wielki rok 2019, w którym wyreżyserował dwa filmy, High Flying Bird i The Laundromat. Obaj trafili na Netflix, który teraz konkuruje bezpośrednio z HBO Max na rynku streamingowym. Nie ma jeszcze informacji o dacie premiery No Sudden Move, ale wydaje się prawdopodobne, że pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów. Ta wiadomość przychodzi do nas bezpośrednio z WarnerMedia.

Tytuł oryginalny: Steven Soderbergh’s No Sudden Move Brings an All-Star Cast to HBO Max
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: