Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wonder Woman Battles Max Lord i A.R.E.S. w Earth One Return

Gdy Grant Morrison kończy swoją rozległą, uniwersalną epopeję w The Green Lantern (prawdopodobnie z numerem 12 w lutym, jeśli harmonogramy się pokrywają), architekt nowoczesnego DC Metaverse również zakończy swój wypad na Earth One. Wonder Woman: Earth One Vol. 3, finał wieloletniej grafiki Morrison and Yanick Paquettes

Gdy Grant Morrison kończy swoją rozległą, uniwersalną epopeję w The Green Lantern (prawdopodobnie z numerem 12 w lutym, jeśli harmonogramy się zgadzają), architekt nowoczesnego DC Metaverse również zakończy swoją wyprawę na Ziemię Jeden. Wonder Woman: Earth One Vol. 3, finał wieloletniego reobrazowania grafiki Morrisona i Yanicka Paquette pojawi się w sklepach w tym marcu.

Trzeci tom rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie skończył się ostatni artykuł. Po pomyślnym pokonaniu Uberfrauleina, przywódcy najeźdźców nazistowskich, których Amazonki próbowały zrehabilitować po jej schwytaniu, Wonder Woman została królową Amazonek. Diana przygotowuje swoje siostry do ataku ze świata mężczyzn, a konkretnie na rządowego handlarza bronią, Maxa Lorda i jego A.R.E.S. zbroje. Jest zdeterminowana, by walczyć z tym, co postrzega jako boga wojny, i spróbować przenieść wartości Themiscyran do świata ludzi.

Obecność Lorda wydaje się być płynnym wyczuciem czasu, a postać występuje jako główny złoczyńca w Wonder Kobieta 1984, miejmy nadzieję, że została już wydana. Jednak chociaż Lord nie był głównym złoczyńcą w tomie drugim, był znaczącą częścią historii, a jego rola jako głównego złoczyńcy w tym tomie była dość mocno zapowiedziana pod koniec książki. Powiedziawszy to, tom 1 Wonder Woman: Earth One jest jedną z książek Wonder Woman, która otrzymała impuls marketingowy w ramach przedpremierowego szumu WW84, z reklamami na odwrocie każdej książki DC, która zawiera pierwszą część tego fabuła. Wydaje się, że książki Earth One odniosły ogromny sukces, zarówno komercyjny, jak i krytyczny. Linia daje twórcom szansę na ponowne wyobrażenie sobie stabilnej postaci DC od podstaw. Zawiera kilka tomów Supermana autorstwa J. Michaela Stracyńskiego i Shane’a Davisa, Batmana z Geoff Johns i Gary’ego Franka, kilka znakomitych Teen Titans autorstwa Jeffa Lemire’a i Terry’ego i Rachel Dodson oraz znakomite książki Corriny Betchko i Gabriela Hardmana Green Lantern.

Podejście Morrisona i Paquette do Diany było nieco wyjątkowe w dzisiejszych czasach, podobnie jak mitologia, polegająca na związaniu i uległości. Grafika Paquette jest niesamowicie skomplikowana, z absolutnie oszałamiającymi układami i obramowaniami paneli, a także poziom szczegółowości i wdzięku grafiki, który sprawia, że ​​warto czekać między książkami. Pierwsze dwie książki są absolutnie wspaniałe.

Wonder Woman: Earth One tom 3 będzie dostępny w sklepach 9 marca 2021 roku i już teraz będzie dostępny w przedsprzedaży. Aby dowiedzieć się więcej o Wonder Woman: Earth One, Wonder Woman z filmów lub Wonder Women z dowolnego zakątka metaverse, trzymaj się Den of Geek!

Tytuł oryginalny: Wonder Woman Battles Max Lord & A.R.E.S. in Earth One Return
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: