Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mówiąc „Booyah”, gwiazda Justice League miała niezłego doła

Producenci z Ligi Sprawiedliwości twierdzą, że aktor Cyborga nie chciał wypowiedzieć haseł postaci

Producenci Ligi Sprawiedliwości twierdzą, że aktor Cyborga nie chciał wypowiadać haseł postaci.

Właśnie wtedy, gdy fani myśleli, że kontrowersje dotyczące wersji Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera zostały rozwiązane w związku z ogłoszeniem wydania Snydera w HBO Max w przyszłym roku, nowa brzydka szprycha wyskoczyła z powrotem. Ray Fisher, aktor, który gra rolę Cyborga w filmie, niedawno oskarżył Jossa Whedona, który przejął obowiązki reżyserskie od Snydera za film, o nieprofesjonalne zachowanie na planie. Chociaż Whedon jeszcze nie odpowiedział, były współprzewodniczący produkcji Warner Bros. Jon Berg wydał oświadczenie dla Variety, twierdząc, że sam Fisher działał nieprofesjonalnie.

Oświadczenie pochodzi z pierwotnej wiadomości Ray Fisher na Twitterze, który wywołał kontrowersje, w których konkretnie wezwał Berga oraz byłego prezesa DC Entertainment i dyrektora kreatywnego Geoffa Johnsa.

Berg oświadczył, że absolutnie nieprawdziwe jest, że umożliwiamy jakiekolwiek nieprofesjonalne zachowanie. A jego nowe oskarżenie przeciwko niechęci Fishera do wypowiedzenia hasła Cyborga powoduje, że piłka wraca na boisko aktora, by uzyskać odpowiedź. Co ciekawe, Fisher zastanawiał się już nad tą sprawą podczas ostatniego wywiadu dla magazynu Black Cape, w którym potwierdził, że rzeczywiście nie chce używać haseł. To właśnie zobowiązanie do stworzenia autentycznego głosu postaci Cyborga zamiast dwuwymiarowej kreskówki doprowadziło do konfliktu Fishera z egzekucjami ze studia nad przedstawieniem superbohatera. Aktor wyjaśnia, w jaki sposób jego niuansowe podejście do postaci zostało zamazane przez teatralne cięcie Justice League, które ma nadzieję, że zostanie naprawione w odcinku Snyder.

Wiadomość ta została pierwotnie zgłoszona w Variety z dodatkowe informacje pochodzące z Czarnego Przylądka.

Tytuł oryginalny: Saying Cyborg Catchphrase ‚Booyah’ Allegedly Upset Justice League Star
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: