Wpis powstał dzięki współpracy z:

Enola Holmes 2 ma otwarte zaproszenie do odzyskania Mycrofta Sama Claflina

Sam Claflin mówi, że chciałby wrócić do kontynuacji hitu Netflix Enola Holmes.

Sam Claflin mówi, że bardzo chciałby powrócić do kontynuacji hitu Netflix Enola Holmes.

Od czasu jego premiery Enola Holmes z Netflixa trafia na szczyt oglądalności rankingach i okazały się bardzo popularne zarówno wśród krytyków, jak i publiczności. Talk szybko zwrócił się ku przyszłości serii, z gwiazdą Samem Claflinem, który gra w filmie starszego brata Enoli Mycrofta, mówiąc teraz, że byłby bardzo chętny do powrotu do Enoli Holmes 2 i wszelkich dalszych części.

Claflin omówił również współpracę z innym rodzeństwem Sherlocków w Enoli Holmes, granej przez gwiazdę Stranger Things Millie Bobby Brown i Henry’ego Cavilla z Man of Steel. Stojąc obok dwóch tytanów gatunku science fiction, Claflin nie mógł powstrzymać się od poczucia onieśmielenia. Czułem się trochę gorszy, nie zamierzam kłamać, powiedział. Nie było żadnych magicznych mocy pochodzących z mojej strony. Ktoś powiedział: „ale byłeś Finnickiem [w Igrzyskach śmierci]!” Ale Finnick umarł! Jaszczurki oderwały mu głowę. To nie jest łatka dla tych dwóch.

Uczucia Claflina w sequelu są echem entuzjazmu wykazanego ostatnio przez reżysera Harry’ego Bradbeera, który niedawno dyskutował o swoim zapale do kontynuowania serii daleko poza tylko jedną kontynuacją. Cóż, mam nadzieję, że będę miał na to energię, tak, powiedział Bradbeer w wywiadzie z zeszłego tygodnia. To by było wspaniałe. Ktoś będzie miał na to energię! Byłoby wspaniale wyciągnąć jeszcze pięć filmów z tej sceny. Myślę, że to niezwykłe historie do opowiedzenia i co za okres. Idąc dalej, takie rzeczy jak ten trójkołowy samochód – co było cudowną rzeczą, którą odkryliśmy – aby znaleźć nasze postacie grające na niektórych nowych urządzeniach, w pewnym momencie na początku XX wieku. Oczywiście otrzymujemy samoloty i braci Wright. Kto wie, jakie inne wyzwania wynikną z tego naprawdę niespokojnego, produktywnego okresu.

Sam Claflin i Bradbeer nie są jedynymi członkami gangu Enoli Holmes, którzy mają nadzieję na kontynuację, z czołową gwiazdą Millie Bobby Brown niedawno deklarowała swój entuzjazm związany z powrotem do roli literackiej. Tak, jest więcej do opowiedzenia, powiedział Brown. Ta historia jeszcze się nie skończyła. Nie jest dorosła, nie ma żadnych wniosków. Myślę, że na zawsze będzie kimś, kto zawsze się rozwija, ale na ekranie jest zdecydowanie więcej do pokazania. Harry i ja uwielbialiśmy pracować razem, więc to musi się wydarzyć. Harry, musimy wysłać e-mail …

Enola Holmes to adaptacja serii książek o tajemniczym thrillerze pod tym samym tytułem, napisanej przez Nancy Springer. Historia opowiada o przygodach młodszej siostry Sherlocka Holmesa Enoli, która po zniknięciu matki postanawia zostać super-detektywem. Uciekając do Londynu, gdzie rozpoczyna tajną karierę detektywa specjalizującą się w dochodzeniach w sprawie zaginionych osób, Enola musi również wyprzedzać swoich braci, którzy są zdeterminowani, by schwytać ją i zmusić do spełnienia ich oczekiwań. Enola Holmes jest już dostępna w serwisie Netflix. To pochodzi z Lad Bible.

Tytuł oryginalny: Enola Holmes 2 Has an Open Invitation to Bring Back Sam Claflin’s Mycroft
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: