Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Marvela 616 głęboko zanurza się w kreatywnym świecie komiksów na Disney +

Nadszedł nowy, pełnometrażowy zwiastun Marvela 616, nowego serialu dokumentalnego, który pojawi się w Disney + tej jesieni.

Mamy zupełnie nowy zwiastun Marvela 616. Ten nowy serial dokumentalny pojawi się w Disney + jeszcze w tym roku i zaoferuje głębokie zanurzenie się w uniwersum Marvela. Ale nie tylko to, co jest ukryte na stronach komiksów. Zamiast tego, ten program będzie miał na celu pokazanie nam, jak Marvel wywarł wpływ na rzeczywisty świat na przestrzeni lat, badając wszelkiego rodzaju historie z udziałem postaci i fanów firmy.

Zwiastun zaczyna się przedstawiając nam trochę filozofii nieżyjącego już Stana Lee, która przygotowuje grunt pod to, co serial próbuje osiągnąć. Otrzymujemy krótkie spojrzenie na osiem różnych historii, które zostaną opowiedziane oczami ośmiu różnych filmowców w pierwszym sezonie serialu. Cosplay. Sztuka. Historia. Teatr na żywo. Omówiono wiele zagadnień.

Marvel’s 616 ma na celu zbadanie spuścizny Marvela w postaci pionierskich postaci, twórców i opowiadania historii. Każdy film dokumentalny, prowadzony przez wyjątkowego twórcę filmowego, przedstawia przecięcia opowiadania historii, popkultury i fandomu w uniwersum Marvela. Odcinki tej antologii będą obejmowały szeroki zakres tematów, w tym artystów Marvela, kobiety z Marvel Comics, zapomniane postacie z Marvela i nie tylko.

David Gelb wyreżyserował pierwszy odcinek zatytułowany The Japanese Spider-Man , która przedstawia japońską adaptację ukochanego webslingera Marvela z 1978 roku, która rzadko była oglądana przez amerykańskich widzów. Gillian Jacobs wyreżyserowała drugi odcinek serialu. Daje pewną perspektywę tego, co to znaczy być kobietą w branży postrzeganej jako kierowana przez mężczyzn. Tytuł Wyżej, dalej, szybciej, odcinek rzuci światło na pionierskie kobiety z Marvel Comics i odkryje, w jaki sposób znalazły sposoby na opowiadanie historii o reprezentacji i integracji. Amazing Artisans to trzeci odcinek, wyreżyserowany przez Clay Jeter i rzucający światło na dwóch artystów Marvela, Javiera Garrona i Natachę Bustos, mieszkających w Barcelonie.

Paul Scheer reżyseruje czwarty odcinek zatytułowany Lost and Found , która bada niejasne i zapomniane postacie z uniwersum Marvela. Dopasować się! to piąty odcinek poświęcony kulturze cosplayu. Został wyreżyserowany przez Andrew Rossiego. Sarah Ramos jest u steru w szóstym odcinku Unboxed, który przedstawia związek między zabawkami a komiksami. Bryan Oakes wyreżyserował The Marvel Method, odcinek siódmy, który bada, co było potrzebne przy tworzeniu nowego komiksu Iron Man 2020. Wreszcie Alison Brie reżyseruje ostatni odcinek sezonu, Marvel Spotlight. Patrzy na grupę uczniów liceum na Florydzie, którzy wystawiają występy nowych sztuk Marvel Spotlight.

Disney + otrzyma również wiele pokazów MCU na żywo, począwszy od WandaVision jeszcze w tym roku. W przeciwieństwie do Daredevil, ta seria scenariusza, która obejmuje również Sokoła i zimowego żołnierza, Lokiego, She-Hulk i innych, będzie mocno związana z filmami. Marvel’s 616 ma swoją premierę 20 listopada na Disney +. Koniecznie obejrzyjcie nowy zwiastun z kanału Marvel Entertainment na YouTube.

Tytuł oryginalny: Marvel’s 616 Trailer Takes a Deep Dive Into the Creative World of Comics on Disney+
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: