Wpis powstał dzięki współpracy z:

David S. Goyer z Mrocznego rycerza opracuje skryptowy podcast Spotify Batman Unburied

Potężna, pełna akcji i ponura wizja Batmana, przedstawiona w legendarnych filmach The Dark Knight Trilogy Christophera Nolana, powraca na nowe medium dzięki nowemu projektowi dźwiękowemu uznanego pisarza, który opracował i współautorem tych filmy, David S. Goyer. Rzeczywiście, wizja Batmana Goyera będzie

Potężna, pełna akcji i ponura wizja Batmana, przedstawiona w legendarnych filmach The Dark Knight Trilogy Christophera Nolana, powraca na nowym medium dzięki nowemu projektowi audio z uznanego pisarz, który opracował i współautorem tych filmów, David S. Goyer. Rzeczywiście, wizja Batmana Goyera będzie przedmiotem dramatycznego podcastu dla Spotify.

Batman Unburied to tytuł serialu podcastów, jak wspólnie ogłosili DC, Warner Bros. i Spotify. Projekt będzie pierwszym, który zrealizuje umowę ogłoszoną w czerwcu ubiegłego roku między Warner i Spotify, mającą na celu wyczarowanie szeregu podcastów dostosowanych do DC Comics wyłącznie dla platformy mediów audio. W ten sposób Unburied jest rysowany ołówkiem w oknie premierowym w 2021 roku, wymachując historią wymyśloną przez Goyera, który ma również kierować serialem jako producent wykonawczy.

Chociaż zapowiedź powstania Batmana Unburieda nie zawierała żadnego opisu fabuły, Goyer wydaje się telegrafować swoje intencje tonalne, wyrażając w oświadczeniu zapowiadającym:

„Od jakiegoś czasu jestem fanem podcastów narracyjnych i szukałem odpowiedniej historii – powrót do Batmana wydaje się doskonałą okazją”. Kontynuuje: „Będziemy wykorzystywać wyjątkowe zalety dźwięku, aby zagłębić się w bardziej koszmarnych członków Galerii Rogues Mrocznego Rycerza”.

Rzeczywiście, żarty Goyera przedstawiające „koszmarne” przedstawienie (nie mylić z wizją „Knightmare” Zacka Snydera, którą Goyer napisał współautorem) w kultowej galerii łotrzyków Batmana wydaje się wskazywać, że Unburied może manifestuje się jako coś jeszcze mroczniejszego niż The Dark Knight Trilogy, która w odniesieniu do zunifikowanego tytułu była co najmniej dość mroczna. Jednak „koszmarny” mógł być przymiotnikiem inspirowanym podświadomie, biorąc pod uwagę fakt, że Goyer obecnie pracuje nad produkcją Netflix serialu telewizyjnego z tytułem komiksu DC Vertigo Lord of Dreams, The Sandman, który niedawno wydał podcast audio dramat. samodzielnie – bez udziału Goyera – dla platformy Audible. Oczywiście życiorys scenariusza Goyera czyta się jako wstyd z powodu bogactwa gatunku, nawet bez trylogii Mroczny rycerz. Rzeczywiście, włożył swój przysłowiowy palec w torach znanych scenariuszy, takich jak Terminator: Dark Fate, Batman v. Superman: Dawn of Justice, Man of Steel, Ghost Rider: Spirit of Vengeance, the Blade Trilogy i Dark City, a także TV działa na Demonach Da Vinci, Constantine, Blade: The Series, Sleepwalkers i zbyt wielu innych, by je wymienić. Wystarczy powiedzieć, że kwalifikacje faceta są imponujące. W związku z tym Spotify oferuje odpowiednią pochwałę zaangażowanemu twórcy inauguracyjnego dramatu DC Comics platformy, a Dawn Ostroff, dyrektor ds. Treści i reklamy w Spotify, stwierdza:

„David Goyer to wyjątkowy talent i nie możemy wymyślić lepszego lidera, który wykorzystałby nieskończone możliwości podcastów, aby prawie trzystu milionom użytkowników Spotify na całym świecie stworzyć sagę o Batmanie na wieki.”,

Jak wspomniano, Batman Unburied jest wyczekiwany na niejasne okno premiery w 2021 r. Jednak będzie wiele dramatów wyczarowanych przez Goyera, które będą czekały na wspomnianą serię Netflix Sandman w fazie rozwoju, wraz z jego zgłoszonym przywiązaniem do ponownego uruchomienia film z serii horrorów Clive’a Barkera, skupiającej się na Pinheadach, Hellraiser, również na jego liście.

Tytuł oryginalny: The Dark Knight’s David S. Goyer to Develop Scripted Spotify Podcast Batman Unburied
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: