Wpis powstał dzięki współpracy z:

Sienna Miller udostępnia hojny ruch wykonany przez współpracownika 21 Bridges Chadwick Boseman

Sienna Miller ujawniła historię zza kulis 21 Bridges, która pokazuje, jak wspaniałą osobą był Chadwick Boseman.

Sienna Miller ujawniła historię zza kulis 21 Bridges, która pokazuje, jak wspaniałą osobą był Chadwick Boseman.

Od czasu jego przedwczesnej śmierci wielu z Chadwick Koledzy Bosemana oddali hołd wspaniałej osobie, jaką naprawdę była gwiazda Czarnej Pantery. Aktorka Sienna Miller, która wystąpiła u boku Bosemana w thrillerze akcji 21 Bridges w zeszłym roku, ujawniła, że ​​negocjował ze studiem, aby dać Miller część własnego wynagrodzenia, ponieważ czuł, że nie dostała tego, na co zasługiwała. < / p>

Jak przyznaje Miller, akty takiej krzepiącej hojności są rzadkością w zjadliwym świecie Hollywood i udaj się, aby pokazać, jak wspaniałym człowiekiem był Chadwick Boseman. Miller kontynuował, mówiąc, że Boseman w żaden sposób się nie popisuje, po prostu zrobił to, ponieważ wiedział, że to słuszne.

Boseman zmarł tragicznie 28 sierpnia w wieku 43 lat. takich filmów jak 42 i Da 5 Bloods potajemnie walczył z rakiem okrężnicy przez ostatnie cztery lata i zmarł w otoczeniu swojej żony i rodziny. Niedawno pochowano go na cmentarzu Welfare Baptist Church w Belton w Południowej Karolinie, około 17 km od jego rodzinnego miasta Anderson.

Od jego śmierci, kilka jego współpracowników z Marvela złożyło hołd za pośrednictwem mediów społecznościowych. , z aktorką Lupitą Nyong’o, która niedawno podzieliła się serią rozdzierających serce wiadomości na cześć zmarłego aktora. Piszę te słowa nie z miejsca beznadziejności, by uczcić człowieka, który miał wielką nadzieję – powiedziała. Staram się myśleć i mówić o moim przyjacielu, Chadwicku w czasie przeszłym, to nie ma sensu. Wiadomości są dla mnie uderzeniem każdego ranka. Zdaję sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy śmiertelnikami, ale napotykasz w życiu ludzi, którzy posiadają nieśmiertelną energię, która wydaje się, że istniała wcześniej, dokładnie tam, gdzie powinni zawsze być – tutaj! … które wydają się ponadczasowe. … Chadwick był jedną z tych osób.

Jego ekranowy rywal Czarnej Pantery, Michael B. Jordan, również złożył hołd Bosemanowi, dzwoniąc do bijącego rekordy filmu Marvela, mówiąc: „ Będzie mi brakowało Twojej szczerości, hojności, poczucia humoru i niesamowitych prezentów. Będzie mi brakowało możliwości dzielenia się z tobą przestrzeni w scenach. Resztę moich dni poświęcam na to, by żyć tak, jak ty. Z wdziękiem, odwagą i bez żalu. Czy to twój król !? Tak. on. jest! Rest In Power Brother.

Oczywiście świat stracił nie tylko niezwykle utalentowanego aktora, ale także wspaniałego człowieka. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Empire.

Tytuł oryginalny: Sienna Miller Shares Generous Move Made by 21 Bridges Co-Star Chadwick Boseman
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: