Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Craft 2 ukaże się w październiku, oto jak oglądać

Blumhouse i Sony Pictures wprowadzają grę The Craft: Legacy do domu w samą porę na Halloween.

Niespodzianka! Dzisiaj mamy zwiastun The Craft: Legacy. Od jakiegoś czasu wiemy, że Blumhouse Productions i Sony Pictures współpracowały nad nowym filmem The Craft, ale był on w dużej mierze tajemniczy, a wielu spodziewało się, że dostaniemy restart. Zamiast tego otrzymujemy The Craft 2, który oficjalnie nosi tytuł The Craft: Legacy. Pojawi się w samą porę na sezon Halloween, a data premiery zostanie ustalona na koniec października. Na szczęście będzie można go oglądać w zaciszu domowym. Więc ci, którzy są zainteresowani kontynuacją wypełnionej czarownicami, nie będą musieli udawać się do teatru, aby to zrobić.

The Craft: Legacy, który niedawno ujawnił swój pierwszy zwiastun, będzie dostępne do wynajęcia lub zakupu. Otrzymuje premium wydanie VOD, które było coraz powszechniejsze w 2020 roku, ponieważ studia musiały znaleźć sposoby na zarabianie bez pomocy kin. Będzie dostępny w większości głównych sklepów internetowych. Wypożyczenie na 48 godzin kosztuje 19,99 USD. To stawia go w zgodzie z innymi wydaniami PVOD, takimi jak Trolls World Tour i Bill & Ted Face the Music.

Ludzie również będą mieli możliwość zakupu filmu. Jest oferowany jako cyfrowy zakup premium za 24,99 USD. Jest opisywany jako wydanie EST, co oznacza sprzedaż elektroniczną. Zasadniczo ci, którzy go kupią, będą robić to za pośrednictwem sprzedawcy cyfrowego i będą mieli dostęp do filmu za pośrednictwem tego sprzedawcy, w taki sam sposób, w jaki działa kopia cyfrowa dołączona do Blu-ray. Chociaż nie jest to to samo, co posiadanie fizycznej kopii, funkcjonuje jako stały zakup na żądanie, który pozwoli klientowi oglądać ją w dowolnym miejscu, o ile taka platforma istnieje. To bardzo przypomina zakup audiobooka na Audible.

Studio twierdzi również, że oczekiwane jest międzynarodowe wydanie kinowe. Nie ogłoszono, które terytoria otrzymają The Craft 2 w kinach. Szczegóły mają zostać utrwalone w najbliższych tygodniach. Ale wydaje się, że dla większości ludzi najlepszym wyborem będą sklepy cyfrowe. Na razie nie wiadomo, czy Sony wpuści ekran filmowy na drive-in. Film Craft: Legacy został napisany i wyreżyserowany przez Zoe Lister-Jones. Skupia się na eklektycznej czwórce ambitnych nastoletnich czarownic, które uzyskują więcej, niż się spodziewali, wykorzystując swoje nowo odkryte moce. Oryginał został wydany w 1996 roku. W sequelu występują Cailee Spaeny (Złe czasy w El Royale, Na podstawie seksu), Gideon Adlon (The Society, Blockers), Lovie Simone (Selah & the Spades, Greenleaf), Zoey Luna ( Poza, bez granic) i Nicholas Galitzine (Cinderella, High Strung). Michelle Monaghan (Mission: Impossible – Fallout, Gone Baby Gone) i David Duchovny (The X-Files, Californication) dopełniają zespół.

Jason Blum, Douglas Wick i Lucy Fisher produkują. Andrew Fleming, który wyreżyserował i współautorem scenariusza, jest producentem wykonawczym obok Lucasa Wiesendangera, Daniela Bekermana, Beatriz Sequeira, Jeanette Volturno, Couper Samuelson, Natalii Anderson i Zoe Lister-Jones. The Craft: Legacy pojawi się 28 października od Sony Pictures.

Tytuł oryginalny: The Craft 2 Is Coming This October, Here’s How to Watch
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: