Wpis powstał dzięki współpracy z:

Producent Spider-Verse 2 zdradza, że pojawią się przełomowe techniki artystyczne, które nas zmiotą!

Według producenta Christophera Millera, Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 jest już na dobrej drodze do zdobycia pierwszego filmu.

Według producenta Christophera Millera, Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 jest już na dobrej drodze do zdobycia pierwszego filmu.

Pierwszy Spider-Man : Into the Spider-Verse oszołomiło publiczność wielowymiarowymi shenaniganami i oszałamiającą animacją, a wraz z drugim filmem, który niedawno wszedł do produkcji, fani zastanawiają się, w jaki sposób kontynuacja kontynuacji tak gwiezdnego debiutu. Cóż, według producenta Christophera Millera, Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 jest już na dobrej drodze do zdobycia pierwszego filmu. Biorąc pod uwagę, jak przełomowe były taktyki zastosowane w pierwszym Spider-Manu: Into the Spider-Verse, a połączenie komputerowo generowanych obrazów i ręcznie rysowanej animacji tworzyło coś zupełnie wyjątkowego, nie jest zaskoczeniem, że animatorzy szukają aby podnieść poprzeczkę jeszcze bardziej w kontynuacji. Sam poziom ambicji był widoczny na ekranie, a poziom głębi i szczegółowości tworzy coś podobnego do poruszającego się komiksu.

Pomysł, że Into the Spider-Verse 2 jest niesamowity, nawet umysł Millera jest taki z pewnością ekscytujące, a pierwszy nagrodzony Oscarem film stał się jedną z najbardziej efektownych animacji ostatnich lat, można tylko marzyć o tym, jakie nowe techniki są wdrażane w długo oczekiwanej kontynuacji.

Obecnie szczegóły dotyczące Spider-Verse 2 są w dużej mierze ukryte, ale to nie powstrzymało fanów zastanawiających się, które alternatywne wersje Spider-Mana mogłyby znaleźć się w kontynuacji. Według Chrisa Millera i jego współpracownika, Phillip Lord, niezliczone inne wersje Spider-Mana mogą wziąć udział w tym projekcie. Myślę, że jest mnóstwo [możliwych postaci] i nie chcę mówić zbyt wiele, ponieważ obecnie istnieje szeroka gama postaci, które wychodzą z wszechświatów Spider-Mana. Miller wcześniej wyjaśnił. I naprawdę fajnie jest myśleć o wyrywaniem tych, których wcześniej nie widziałeś, lub mieć coś ciekawego do powiedzenia.

Muszę o tym pomyśleć, dodał Lord. To dobre pytanie, które nie zostało nam zadane wcześniej i dlatego siedzimy tutaj: „Nie mamy dobrej [odpowiedzi]. Jesteśmy jak: „Och, łał. Zaraz wejdziemy w ten wielki śmiecie. Być może będziemy musieli znaleźć na to odpowiedź. ”, Pierwszy Spider-Man: Into the Spider-Verse wprowadził publiczność do wspólnego multiwersu o nazwie Spider-Verse, w którym Miles Morales zostaje nowym Spider-Manem i dołącza do innych Spider-Manów Ludzie z różnych wymiarów łączą siły, aby uratować Nowy Jork przed Kingpin. Film wyreżyserowali Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman na podstawie scenariusza Phila Lorda i Rothmana oraz opowiadania Lorda. Występuje w nim Shameik Moore jako Miles Morales / Spider-Man, obok głosów Jake Johnson, Hailee Steinfeld, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry, Lily Tomlin, Luna Lauren Velez, John Mulaney, Kimiko Glenn, Nicolas Cage i Liev Schreiber.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ma zostać wydany w kinach 7 października 2022 roku. To dzięki nam na oficjalnym koncie Christophera Millera na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Spider-Verse 2 Producer Teases Groundbreaking Art Techniques That Are Blowing Him Away
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: