Wpis powstał dzięki współpracy z:

„Phineas and Ferb: The Movie”: znamy datę!

Disney + przygotowuje się na premierę Fineasz i Ferb The Movie: Candace Against the Universe.

Nie z tego świata film animowany Phineas i Ferb the Movie: Candace Against the Universe będą miały premierę wyłącznie w Disney + piątek, 28 sierpnia. Film oparty jest na animowanym serialu telewizyjnym z animowanej komedii muzycznej wyprodukowanym przez Disney Television Animation, który zadebiutował w 2007 roku. Jednak serial zaczął się oficjalnie dopiero w 2008 roku, kiedy to od razu zyskał ogromną rzeszę fanów. Oryginalną wersję zakończyła w 2015 roku, ale fani będą mogli zobaczyć nową przygodę pod koniec lata. Wykonane przez twórców / producentów wykonawczych nagradzanej Emmy serii Fineasz i Ferb, Dan Povenmire i Jeff Swampy Marsh, Fineasz i Ferb. Film: Candace Against the Universe to opowieść przygodowa. Tym razem przyrodni bracia Phineas i Ferb wyruszyli w galaktykę, by uratować swoją starszą siostrę Candace, która po porwaniu przez kosmitów znajduje utopię na odległej planecie, wolnej od nieznośnych młodszych braci. Jest rzeczywiście czczona na tej planecie, więc może nie chcieć odejść.

Fineasz i Ferb Film: Candace przeciwko wszechświatowi, który będzie obecny na [chroniony przez e-mail], zawiera wiele oryginalnych głosów. Ashley Tisdale powraca jako Candace Flynn, Vincent Martella jako Phineas Flynn, Caroline Rhea jako ich mama, Linda, Dee Bradley Baker jako Perry the Platypus, Alyson Stoner jako Isabella, Maulik Pancholy jako Baljeet, Bobby Gaylor jako Buford, Olivia Olson jako Vanessa Doofenshmirtz , Tyler Mann jako Carl, Povenmire i Marsh jako odpowiednio dr Heinz Doofenshmirtz i Major Monogram. David Errigo Jr. dołącza do obsady jako Ferb Fletcher. Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe występuje również w roli Ali Super Wong (amerykańska gospodyni domowa) jako Super Super Big Doctor, Wayne Brady (Whose Line Is It Anyway?) Jako Stapler Fist, Diedrich Bader (American Housewife) jako Borthos i Thomas Middleditch (Silicon Valley) jako Garnoz. To dość imponująca obsada głosu, którą Disney był w stanie połączyć. Na szczęście fani nie muszą długo czekać na obejrzenie filmu. Oprócz Dana Povenmire’a i Jeffa Swampy’ego Marsha, do utalentowanej załogi należą reżyser Bob Bowen (Family Guy), kompozytor Danny Jacob (Phineas i Ferb) oraz kompozytorzy Karey Kirkpatrick, Emanuel Kiriakou i Kate Micucci (Garfunkel i Oates).

Wszystkie cztery sezony oryginalnego serialu animowanego Fineasz i Ferb, a także Disney Channel Oryginalny film Fineasz i Ferb film: Przez 2. wymiar, są również dostępne do transmisji na Disney +. Od wtorku, 25 sierpnia, wszystkie odcinki będą prezentowane na Disney XD, aż do premiery filmu. Jeśli to wszystko nie wystarczy, ścieżka dźwiękowa do Fineasz i Ferb The Movie: Candace Against the Universe z Walt Disney Pictures zostanie wydana tego samego dnia. Wreszcie, rozszerzenia marki dla tego filmu będą obejmować produkty z różnych kategorii dostępne w Hot Topic, BoxLunch i Amazon w sierpniu. Możesz teraz przejść na DisneyPlus.com, aby śledzić wszystko, co Fineasz i Ferb, zanim film trafi do serwisu streamingowego w przyszłym miesiącu.

Tytuł oryginalny: Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe Poster Arrives with Disney+ Release Date
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: