Wpis powstał dzięki współpracy z:

Adam Sandler’s Hubie Halloween TV Trailer & Poster Unlock a Scary Mystery on Netflix

Adam Sandler powraca ze śmiesznym głosem i nowym filmem Netflix, którego premiera odbędzie się 7 października.

Adam Sandler powraca ze śmiesznym głosem i nowym filmem Netflix, którego premiera odbędzie się 7 października.

Zwiastun Hubie Halloween dzieli więcej przerażeń niż oryginalny zwiastun. Chociaż jest to komedia Adama Sandlera, w najnowszym spojrzeniu na nadchodzący film Netflix jest kilka dość mocnych elementów horroru. Ponieważ prawdziwe Halloween wygląda w tym roku dość ponuro, Sandler i jego przyjaciele mogą go ocalić dla wszystkich, nie tylko na ekranie. Netflix będzie miał premierę Hubie Halloween 7 października, które uczcili również nowym plakatem.

Hubie Dubois (Adam Sandler) bez wdzięczności spędza każde Halloween, upewniając się, że mieszkańcy jego rodzinnego miasta Salem świętują bezpiecznie i grają zasady. Jak dowodzi najnowszy zwiastun, ten rok będzie inny dla Hubiego, ponieważ uciekający przestępca i tajemniczy nowy sąsiad stawiają go w stan gotowości. Kiedy ludzie zaczynają znikać, Hubie musi przekonać policję (Kevin James, Kenan Thompson) i mieszkańców miasteczka, że ​​potwory są prawdziwe i tylko on może ich powstrzymać.

Najnowszy plakat z Hubie Halloween pokazuje wiele dużej obsady. Oprócz Adama Sandlera w horrorze Netflixa występują także Kevin James, Julie Bowen, Ray Liotta, Rob Schneider, June Squibb, Kenan Thompson, Shaquille O’Neal, Michael Chiklis, Tim Meadows, Karan Brar, George Wallace, Noah Schnapp, Paris Berelc, Chiny Anne McClain, ze Stevem Buscemi i Mayą Rudolph. Jest wiele znajomych twarzy z poprzednich filmów Sandlera i członków obsady Saturday Night Live, a fani Stranger Things mogą zobaczyć Schnappa na pokładzie.

Adam Sandler niedawno ponownie spotkał się z Drew Barrymore, by zrobić odcinek jej talk show a Hubie Halloween odnajduje go w ponownym spotkaniu z partnerem z Billy Madison. Julie Bowen i Sandler nie pracowali razem od czasu komedii z 1996 roku. Jest świetna, mówi Sandler, mówiąc o Bowenie. [Podczas] pandemii oglądaliśmy Modern Family przez trzy tygodnie z rzędu. Moje dzieci na poważnie to oglądają prawie codziennie. Julie jest niesamowita. Wszyscy w tym programie są niesamowici. Kontynuował i mówił o ponownej pracy z Bowenem.

Żona Adama Sandlera, Jackie, i ich córki, 14-letnia Sadie i 11-letnia Sunny, również pojawiają się w Hubie Halloween. Wszędzie było Halloween, więc było świetnie, moje dzieci mogły się przebierać, moja żona się przebierać, a ja byłem bufonem, a film był fantastyczny – mówi Sandler. Hubie Halloween wyreżyserował Steven Brill na podstawie scenariusza napisanego przez Tima Herlihy i Adama Sandlera. Film został wyprodukowany przez Adama Sandlera, Kevina Grady’ego i Allena Coverta dla Happy Madison Productions. Możesz obejrzeć najnowszy zwiastun Hubie Halloween powyżej, dzięki kanałowi Netflix Film Club YouTube, oraz najnowszy plakat poniżej.

Tytuł oryginalny: Adam Sandler’s Hubie Halloween TV Trailer & Poster Unlock a Scary Mystery on Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: