Wpis powstał dzięki współpracy z:

Milestone Comics dostępne cyfrowo po raz pierwszy

Przebudzenie Milestone DC rozpoczęło się w FanDome na początku tego miesiąca, wraz z obietnicą nowego i starego materiału, który przywróci ukochane postacie do komiksów. A na drugim etapie FanDome udało im się wydać Milestone Returns # 0, który można czytać tylko podczas cyfrowej konwencji. Teraz wypełniają kolejny etap

Przebudzenie Milestone DC rozpoczęło się w FanDome na początku tego miesiąca, wraz z obietnicą nowego i starego materiału, który przywróci ukochane postacie do komiksów. A na drugim etapie FanDome udało im się to osiągnąć, wraz z wydaniem sprzętu Milestone Returns i Icon po raz pierwszy opublikowano cyfrowo. W tym tygodniu ukazał się Hardware: The Man in the Machine, pierwszy tom Dwayne McDuffie, Denys Cowan i J.J. Pochodzenie / zemsta Bircha opowieść o genialnym wynalazcy Curcie Metcalfie, dostępna na ComiXology i innych platformach cyfrowych. Przez następne dwa tygodnie do sprzedaży online trafią również pierwsze dwa tomy Icon (.) A Hero’s Welcome i The Mothership Connection) autorstwa M.D. Bright i McDuffie.

Te trzy kolekcje zostały udostępnione do bezpłatnego czytania w ramach wrześniowego wydarzenia FanDome i, jak można się domyślić z jakości twórców, są spektakularne.

Ikona nakłada się na mit Supermana na temat Czarnych Amerykanów. Augustus Freeman to dorosły kosmita, który rozbija się na polu bawełny na południu w 1869 roku, a jego kapsuła rekonfiguruje jego ciało jako afrykańsko-amerykańskie dziecko. Zostaje prawnikiem i filarem różnych społeczności, do których się przenosi, aby zamaskować swoje niewiarygodnie długie życie, ale dopiero po spotkaniu nastolatki o imieniu Raquel Irvin decyduje się zostać ikoną i wykorzystać swoje umiejętności, aby zainspirować lepsze społeczeństwo. Dołącza do niego, używając jego obcej technologii do walki z przestępczością jako Rocket, jego pomocnik w terenie.

Możesz znać Brighta z jego pracy nad Iron Manem z czasów Armor Wars lub jako współtwórca Quantum and Woody z Christopherem Priestem. Czysty, kultowy (kalambur… w większości niezamierzony, to właściwe słowo) wyjątkowo dobrze opowiada historię superbohaterów, a wraz z mistrzem medium McDuffie, obaj spełniają obietnice tytułowego bohatera. Jest powód, dla którego ludzie są tak podekscytowani zaangażowaniem Rocketa w Young Justice i to jest ta książka.

Sprzęt jest spektakularny. Curt Metcalf to geniusz, oszukany przez swojego patrona / szefa, kapitalistę alfa Edwina Alvę. Więc wścieka się i zaczyna rozrywać imperium Alvy na części, skupiając się na zbrodniczych elementach, które odkrywa podczas ataku w swojej futurystycznej zbroi. Większość pierwszego tomu poświęcona jest filozoficznej debacie Metcalfa na temat jego motywów i metod. Wykonuje znakomitą robotę, pokazując ten wewnętrzny konflikt, jednocześnie sprawiając, że zewnętrzne, wielkie szalone gówno części są niezłe.

Cowan jest obecnie jednym z najlepszych artystów zajmujących się komiksami i był wtedy tak dobry, jak był w połowie lat 80. w The Question, i taki, jaki jest teraz. Ten komiks był punktem kulminacyjnym, jednym z moich ulubionych doświadczeń lekturowych ostatnich kilku miesięcy.

Sprzęt: Człowiek w maszynie jest już dostępny w ComiXology, Kindle, Apple i innych księgarniach cyfrowych. Icon: A Hero’s Welcome zostanie wydany 6 października, a Icon vol. 2: The Mothership Connection zostanie wydany 13 października. Aby dowiedzieć się więcej o Milestone, w tym o nowej cyfrowej serii Static Shock, która pojawi się w lutym, trzymaj się Den of Geek!

Tytuł oryginalny: Milestone Comics Available Digitally for First Time
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: