Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bill & Ted Face the Music Was a Hit on Streaming, So How Much Did It Really Make?

Mimo chaotycznego i bezprecedensowego letniego sezonu filmowego Bill & Ted Face the Music odnieśli sukces.

Pomimo chaotycznego i bezprecedensowego letniego sezonu filmowego Bill i Ted Face the Music odnieśli sukces.

Bill i Ted Face the Music byli w stanie przyciągnąć około 32 milionów dolarów z samej sprzedaży VOD. Pomimo chaotycznego i bezprecedensowego letniego sezonu filmowego, sequel stał się szczupłym sukcesem studia. Fani serii zaczęli myśleć, że trzecia część nigdy się nie wydarzy po tym, jak czekali prawie 30 lat na ponowne połączenie Alexa Wintera i Keanu Reevesa. Ale aktorzy, wraz z twórcami franczyzy Edem Solomonem i Chrisem Mathesonem, byli w stanie to urzeczywistnić.

Mimo że Bill & Ted Face the Music udało się ukończyć, to nie mogło nadejść gorszy czas dla branży rozrywkowej. Po przesunięciu daty premiery i obserwacji sceny, MGM zdecydowało się na VOD i wydanie kinowe, przy czym nie więcej niż 1007 kin w Ameryce Północnej otrzyma sequel w najszerszym momencie premiery. Film można było wypożyczyć za 14,99 dolarów. Mówi się teraz, że film zarobił około 32 milionów dolarów z samego VOD, co stanowi dodatek do 5 milionów dolarów, które zarobił w kinach na całym świecie.

Na rynku krajowym Bill i Ted Face the Music właśnie wprowadzili ponad 3,2 miliona dolarów w kasie. To imponujące, ponieważ wiele teatrów w Ameryce Północnej jest wciąż zamkniętych. Donoszono również, że produkcja kontynuacji kosztowała tylko 25 milionów dolarów, co oznacza, że ​​istnieje duża możliwość, nawet po uwzględnieniu marketingu, że przyniesie ona niewielki zysk. W porównaniu do zagłady i przygnębienia, o których ludzie mówią w dzisiejszych czasach, Bill i Ted Face the Music byli w stanie przeciwstawić się przeciwnościom losu.

Wiadomość pojawiła się po ogłoszeniu, że Bill & Ted Face the Music będzie będzie dostępny do zakupu cyfrowo 20 października, a premiera Blu-ray 10 listopada. Blu-ray zawiera następujące dodatkowe funkcje: The Official Bill & Ted Face The Music Panel at [chronione pocztą e-mail], Be Excellent to each Other, A Most Triumphant Duo, Death’s Crib i Social Piece (Excellence). Inne szczegóły dotyczące wydania mają zostać ogłoszone w nadchodzących tygodniach, ale powinno to również pomóc Billowi i Tedowi Face the Music w osiągnięciu większych zysków w nadchodzących miesiącach.

Co do możliwego Bill & Ted 4, nie wygląda na to, żeby to było na kartach. Po pojawieniu się raportu o możliwej kontynuacji, Ed Solomon zamknął go. Jestem podekscytowany widząc A&K na planie o tym, o czym właśnie słyszę po raz pierwszy, powiedział Solomon, zanim dodał: Przy okazji – ten film * nie * się dzieje, przepraszam. Chociaż może to być smutna wiadomość dla niektórych fanów, tak naprawdę nie ma innego miejsca, w którym Bill i Ted mogliby pójść po osiągnięciu celu w Bill & Ted Face the Music. Poza tym wszyscy mamy szczęście, że sequel w ogóle się wydarzył. Deadline był pierwszym, który poinformował o zyskach Billa i Teda Face the Music.

Tytuł oryginalny: Bill & Ted Face the Music Was a Hit on Streaming, So How Much Did It Really Make?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: