Wpis powstał dzięki współpracy z:

Inspirowana czarną panterą okładka w hołdzie Spawn poświęcona dziedzictwu Chadwicka Bosemana

Legenda komiksów, Todd McFarlane, składa hołd zmarłemu Chadwick Boseman za pomocą Spawn # 311.

Legenda komiksu i twórca Spawn, Todd McFarlane, oddał hołd zmarłemu Chadwick Boseman. Gwiazda Czarna Pantera zmarła niespodziewanie w wieku 43 lat w sierpniu po walce z rakiem. Teraz McFarlane umieścił hołd dla Bosemana na okładce nowego numeru Spawn.

Todd McFarlane ujawnił niedawno okładkę na swojej stronie na Facebooku. Przedstawia Al Simmonsa, człowieka stojącego za Spawnem, wykonującego słynny Wakandański salut z Czarnej Pantery. McFarlane dołączył również oświadczenie wraz ze zdjęciem, wyjaśniając, dlaczego czuł potrzebę oddania szacunku okładce Spawn # 311. Oto, co McFarlane miał do powiedzenia na ten temat.

Oprócz pomocy przy tworzeniu Image Comics, Todd McFarlane jest znany ze swojej pracy z Marvel Comics w latach 90. Chociaż Todd McFarlane nigdy nie pracował nad Czarną Panterą, jego praca w Spider-Man jest naprawdę legendarna i ma głęboki związek z tym wszechświatem. Co więcej, McFarlane nie pracował z Marvelem od czasu uruchomienia Image w latach 90-tych. Tak więc skłonienie go do oddania hołdu aktorowi, który ożywił T’Challa na łamach Spawn, ma duże znaczenie.

Todd McFarlane tymczasem pracuje nad tym, aby jego film Spawn z oceną R został wyłączony z ziemia. Projekt, którym zamierza kierować McFarlane, jest rozwijany od lat. McFarlane obiecał wkrótce duże aktualizacje, ale nadal nie ma informacji, kiedy rozpocznie się filmowanie. Jamie Foxx jest przywiązany do roli Ala Simmonsa.

Chadwick Boseman jest najbardziej znany z roli T’Challa w Marvel Cinematic Universe. Aktor po raz pierwszy zagrał tę postać w Captian America: Civil War, zanim wystąpił w Black Panther, który okazał się rekordowym sukcesem. To także przeszedł do historii jako pierwszy film o superbohaterach nominowany do nagrody Akademii Filmowej w kategorii Najlepszy film. Niektóre z innych osiągnięć Bosemana obejmują biografię Jamesa Browna Get On Up i Da 5 Bloods reżysera Spike’a Lee.

Również mural ku czci pamięci Chadwicka Bosemana został niedawno zaprezentowany w Downtown Disney. Hołdy napływały od czasu śmierci Bosemana, co uderzyło szczególnie mocno, biorąc pod uwagę, że utrzymywał swoją chorobę w tajemnicy. Koniecznie sprawdź okładkę Spawn # 311 ze strony Todda McFarlane’a na Facebooku.

Tytuł oryginalny: Black Panther Inspired Spawn Tribute Cover Celebrates Chadwick Boseman’s Legacy
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: