Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierwsze spojrzenie na czarną pupę Ma Rainey ujawnia ostatni film Chadwicka Bosemana

Netflix ogłosił datę premiery ostatniego filmu Chadwicka Bosemana, „Czarne dno Ma Raineya”.

Netflix ogłosił datę premiery ostatniego filmu Chadwicka Bosemana, „Czarne dno Ma Raineya”.

Hollywood wciąż nie może się doczekać przedwczesnej śmierci Czarnej Pantery i 42 gwiazdy Chadwicka Bosemana. . Jego ostatni film, Czarny dno Ma Raineya z Netflixa, otrzymał datę premiery i trafi do serwisu streamingowego pod koniec tego roku, 18 grudnia. Oprócz tego Netflix zapewnił również nasze pierwsze spojrzenie na Czarne dno Ma Rainey za pośrednictwem kilku obrazy przedstawiające Bosemana i Violę Davis w tym dramacie z Chicago z lat 20.

Czarne dno Ma Rainey to adaptacja sztuki Augusta Wilsona pod tym samym tytułem. W oficjalnym streszczeniu Netflixa czytamy, że podczas popołudniowej sesji nagraniowej w Chicago w latach dwudziestych XX wieku napięcie i temperatura wzrastają, gdy zespół muzyków czeka na pionierskiego wykonawcę, legendarną Matkę Bluesa, Ma Rainey (zdobywczynię Oscara Viola Davis).

Pod koniec sesji nieustraszona, ognista Ma toczy walkę woli ze swoim białym menadżerem i producentem o kontrolę nad jej muzyką. Gdy zespół czeka w klaustrofobicznej sali prób w studio, ambitny trębacz Levee (Chadwick Boseman) – który ma oko na dziewczynę Ma i jest zdeterminowany, by zgłosić swoje roszczenia do branży muzycznej – pobudza innych muzyków do wybuchu historii ujawniających prawdy. to na zawsze zmieni bieg ich życia.

Chadwick Boseman zmarł tragicznie 28 sierpnia w wieku 43 lat. Ukochany aktor i wschodząca gwiazda potajemnie walczył z rakiem okrężnicy przez ostatnie cztery lata i umarł w otoczeniu swojej żony i rodziny. Niedawno spoczął na cmentarzu Welfare Baptist Church w Belton w Południowej Karolinie, około 18 km od jego rodzinnego miasta Anderson.

Uhonorowana nagrodą Akademii aktorka Viola Davis, która zagra w nadchodzącym dramacie jako tytułowa Ma Rainey, niedawno dyskutowała o śmierci Chadwicka Bosemana z New York Times, składając hołd pokorze aktora, nawet po niezwykle udanym filmie Marvela, Czarna Pantera. Davis powiedział, że wielu aktorów myli swoją obecność z wydarzeniem. Aktor o statusie Chadwicka zwykle pojawia się i to ich ego pojawia się przed nimi: tego chcą, tego nie zamierzają robić. To było absolutnie 150% poza stołem z Chadwickiem. Mógłby całkowicie odrzucić swoje ego, jakąkolwiek próżność, jaką miał, i powitać Levee’ego.

Ikona Hollywood Denzel Washington, który jest na pokładzie jako producent Czarnego dna Ma Rainey, również omówił Boseman w publikacji pochwalając występ aktora w filmie, zanim powiedział, że ciężko mu poradzić sobie ze stratą. Wykonał świetną robotę i odszedł. Nadal nie mogę w to uwierzyć, powiedział Waszyngton.

Netflix wcześniej podzielił się wypowiedzią na temat Bosemana, powtarzając uczucia wielu, którzy nie mogą uwierzyć, że aktor takiej obietnicy i człowiek o takiej przyzwoitości mogą być podjęte tak szybko. Jesteśmy załamani z powodu dzisiejszej wiadomości o śmierci Chadwicka Bosemana, „prawdziwego wojownika”, jak nazwała go jego rodzina w swoim przejmującym hołdzie, napisał Netflix. To niesamowita strata. Odwołujemy poniedziałkową zapowiedź Czarnego Dna Ma Rainey. Dołącz do nas, przesyłając swoje myśli jego rodzinie i bliskim.

Widzowie będą mogli zobaczyć Bosemana w jego ostatniej filmowej roli, gdy Czarne dno Ma Rainey zostanie wydane w serwisie Netflix w grudniu tego roku. To pochodzi z oficjalnego Twittera Netflix.

Tytuł oryginalny: Ma Rainey’s Black Bottom First Look Reveals Chadwick Boseman’s Final Movie
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: