Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nadchodzi zwiastun Borat 2: Sacha Baron Cohen powraca na Amazon Prime w październiku

Sacha Baron Cohen współpracował z Amazon przy Borat: Subsequent Moviefilm, którego premiera odbędzie się 23 października.

Sacha Baron Cohen i Amazon Prime zaprezentowali pierwszy zwiastun i plakat Borata 2. Zamiast absurdalnie długiego tytułu, który wyciekł w zeszłym tygodniu, Cohen wybrał Borat: Subsequent Moviefilm jako tytuł główny. Jego nowy podtytuł jest nadal absurdalnie długi. Pełen oficjalny tytuł to Borat Kolejny film filmowy: Dostarczenie cudownej łapówki amerykańskiemu reżimowi, aby przynieść korzyści niegdyś wspaniałemu narodowi Kazachstanu. Minęło zbyt wiele czasu, odkąd dociekliwego Borata Sagdijewa widzieliśmy w zupełnie nowych, oryginalnych szkicach, a wielu myślało, że już nigdy się to nie powtórzy. Cohen twierdził, że zrezygnował z tej postaci, razem z Ali G i Bruno, ponieważ ponad dekadę temu stali się zbyt popularni.

Sacha Baron Cohen pracował potajemnie, aby stworzyć Borata 2. Teraz potwierdzono, że uderzył w Amazon Prime 23 października. Podobno zebrał załogę właśnie wtedy, gdy ograniczenia związane z kryzysem zdrowia publicznego zaczęły zmniejszać się w całych Stanach Zjednoczonych, czyli na początku lata. Komikowi udało się utrzymać to w tajemnicy przez większą część lata, dopóki nie został zauważony w roli Borata prowadzącego pickupa w Long Beach w Kalifornii z holującą go ekipą filmową. Myśli natychmiast skierowały się w stronę kolejnego sezonu Who Is America?

Sacha Baron Cohen został zauważony na marszu w obronie naszych praw pod koniec czerwca, chociaż nie występował w charakterze Borata. Według radnego miasta Yelm, Jamesa Connora Blaira, komik był przebrany za PAC z południowej Kalifornii i zapłacił za przygotowanie sceny i rozrywkę muzyczną. Pojawił się na scenie przebrany za wokalistę ostatniego zespołu, śpiewając kilka rasistowskich, nienawistnych, obrzydliwych gówna. Nie jest jasne, czy ten materiał filmowy trafi do Borata 2, ale na pewno brzmi, jakby idealnie do niego pasował. Widzieliśmy w zwiastunie zwiastuna Borata 2, że wybory będą kluczową częścią tego szaleństwa.

Doniesiono, że Borat 2 ma miejsce w Stanach Zjednoczonych i na arenie międzynarodowej, chociaż nie jest jasne, gdzie jeszcze Sacha Baron Cohen wyruszył w tę podróż. Znawcy twierdzą, że musiał nosić kamizelkę kuloodporną przez dwa określone dni produkcji, ze względu na to, jak niebezpieczne były. Narażenie się na niebezpieczeństwo nie jest czymś, czym Cohen zbytnio się martwi, nawet gdy kryzys zdrowia publicznego szaleje w Ameryce Północnej i innych częściach świata. Jeśli chodzi o datę premiery 23 października, poinformowano również, że Cohen chciał mieć gotowy film przed dniem wyborów.

Borat trafił do kin w 2006 roku i odniósł sukces kasowy. Rupert Murdoch ogłosił w 2007 roku, że Sacha Baron Cohen przygotowuje się do zrobienia Borata 2 dla Foxa, ale komik później odrzucił tę plotkę. Sprowadził wszystkie swoje postacie z powrotem do serii FXX Ali G: Rezurection, ale pojawił się w nowych scenach tylko jako Ali G jako sposób na wprowadzenie materiału. W grudniu 2015 roku Cohen pojawił się w Jimmy Kimmel Live! jako Borat do premiery nowego zwiastuna swojego filmu Grimsby. Minęło dużo czasu, odkąd widzieliśmy nowe przygody Borata, a patrząc na to, niewiele się zmieniło od czasu, gdy go ostatnio widzieliśmy. Możesz sprawdzić zwiastun Borata 2 powyżej dzięki Amazon Prime.

Tytuł oryginalny: Borat 2 Trailer Arrives: Sacha Baron Cohen Returns on Amazon Prime This October
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: