Wpis powstał dzięki współpracy z:

Doktor Strange 2 zaczyna filmować za kilka tygodni, mówi Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch mówił również o swojej duchowości i tym, jak wpisuje się w świat Doktora Strange.

Benedict Cumberbatch mówił również o swojej duchowości i o tym, jak wpisuje się w świat Doktora Strange’a.

Benedict Cumberbatch ujawnił, że produkcja Doctor Strange in the Multiverse of Madness będzie rozpalać się bardzo szybko. Długo oczekiwana kontynuacja przeszła pewne zakulisowe zmiany w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Scott Derrickson, który wyreżyserował pierwszą część, został pierwotnie skierowany do reżysera kontynuacji, ale ostatecznie miał pewne kreatywne różnice w Marvel Studios. Dlatego sprowadzili Sama Raimiego do nadzorowania projektu.

W nowym wywiadzie Benedict Cumberbatch porusza szereg tematów, w tym pojęcie czasu, duchowości i zegarków. Później pyta go, jaki będzie jego następny projekt, co najprawdopodobniej podnieci niektórych fanów Marvel Cinematic Universe. Ujawnił, że Doktor Strange In the Multiverse of Madness jest następny i wkrótce wejdzie do produkcji. Miał to do powiedzenia.

Benedict Cumberbatch nie powiedział, gdzie będą kręcone, ale prawdopodobnie zaczną się w Atlancie, gdzie Marvel Studios generalnie woli pracować. Ponadto w Gruzji trwają już pewne produkcje Disney +, takie jak The Falcon and the Winter Soldier oraz seria Loki. Produkcja pierwszego filmu Doctor Strange rozpoczęła się w Nepalu, zanim przeniósł się do Anglii, Stanów Zjednoczonych i Hongkongu.

Benedict Cumberbatch również poruszył temat swojej duchowości w wywiadzie, zauważając, że mieszkał w tybetańskim klasztorze. niedaleko Darjeeling w Zachodnim Bengalu. Aktor został następnie zapytany, jak duchowość pasuje do jego pracy aktorskiej, którą Cumberbatch wniósł z powrotem do Marvel Cinematic Universe. To radość, gdy dostajesz rolę taką jak Doktor Strange, ponieważ te dwie rzeczy są ze sobą powiązane, mówi. Chodzi mi o to, że to cały ruch, w którym Steve Ditko i Stan Lee powstali z powodu połączenia myśli Wschodu i Zachodu. Więc to część codziennej pracy. Kontynuował i miał to do powiedzenia na temat duchowości i swojej pracy z MCU.

Zapytany, co by zrobił, gdyby był w stanie manipulować czasem jak doktor Stephen Strange, Benedict Cumberbatch powiedział, że wróci czas ostrzec wszystkich o obecnym kryzysie zdrowia publicznego. Wiele osób najprawdopodobniej wróci i zrobi dokładnie to samo. Na razie musimy skupić się na przyszłości, co dla Cumberbatcha oznacza powrót do pracy dla MCU z Doctor Strange In the Multiverse of Madness. Możesz obejrzeć resztę długiego wywiadu z Benedictem Cumberbatchem w Watch Time.

Tytuł oryginalny: Doctor Strange 2 Begins Filming in a Few Weeks Says Benedict Cumberbatch
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: