Wpis powstał dzięki współpracy z:

Billie Eilish śpiewa nowy motyw Jamesa Bonda w oficjalnym teledysku No Time to Die

W przeważnie czarno-białym wideo występuje piosenkarka, a także nowe nagrania z długo oczekiwanego No Time to Die.

W przeważnie czarno-białym wideo występuje piosenkarka, a także nowe nagrania z długo oczekiwanego No Time to Die.

Billie Eilish opublikowała swój oficjalny teledysk do Piosenka przewodnia No Time to Die. Piosenka została po raz pierwszy wydana w lutym tego roku, ale film został wkrótce opóźniony. Ponieważ oficjalne wideo spada, wydaje się, że Universal zamierza wprowadzić długo oczekiwany film do kin 20 listopada w Ameryce Północnej i 12 listopada w Wielkiej Brytanii.

Daniel Kleinman wyreżyserował No Time to Die teledysk, który jest w większości czarno-biały i przedstawia Billie Eilish wykonującą piosenkę samotnie. W całym filmie można zobaczyć nowe nagrania z filmu, zarówno czarno-białe, jak i kolorowe. Stylistycznie dobrze pasuje do świata Jamesa Bonda w 2020 roku i poprzednich filmów z serii, co powinno również zadowolić fanów Eilish, którzy czekali ponad 6 miesięcy, aby zobaczyć wideo.

Motyw No Time to Die napisał Billie Eilish i jej brat Finneas. Piosenka została wyprodukowana przez Finneas i zawiera aranżacje Hansa Zimmera i Matta Dunkleya. Znany były gitarzysta The Smiths, Johnny Marr, wszedł na pokład, aby dodać trochę gitary do utworu, który w obecnej aranżacji wymagał tylko około trzech dni, według Finneasa. Po przygotowaniu aranżacji, on i Eilish zabrali się do pracy nad utworem i zakończyli ją w większości w swoim autobusie podczas trasy koncertowej pod koniec zeszłego roku w Teksasie, kiedy koncerty wciąż były na porządku dziennym. Finneas tak mówił o tym, że został wybrany do nagrania piosenki.

Kiedy ukazała się piosenka przewodnia No Time to Die, Billie Eilish powiedziała: „To szaleństwo być częścią tego wszystkiego pod każdym względem. Możliwość napisania ścieżki dźwiękowej do filmu będącego częścią tak legendarnej serii to ogromny zaszczyt. Niektóre ze słów piosenki przewodniej No Time to Die mówią o filmie w określony sposób, co pochodzi ze spotkania, które Eilish i Finneas odbyli z producentem Bonda Barbarą Broccoli, która opowiedziała im o scenie otwierającej i szczegółowo opisała inne części fabuły aby pomóc zainspirować słowa Eilish.

Reżyser No Time to Die Cary Joji Fukunaga jest podekscytowany, że Billie Eilish wykonuje piosenkę przewodnią. Niewielu wybranych nagrywa motyw Bond}. Jestem wielkim fanem Billie i Finneas. – Ich twórcza integralność i talent nie mają sobie równych – powiedział reżyser. 18-letnia Eilish jest oficjalnie najmłodszym artystą w historii, który napisał i nagrał piosenkę z Jamesa Bonda. Mówiąc o zaangażowaniu Billie Eilish i Finneas w tytułowy utwór filmu, producenci No Time to Die, Michael G Wilson i Barbara Broccoli, ujawnili, że Billie i Finneas napisali niesamowicie potężną i poruszającą piosenkę dla No Time To Die, która została nienagannie wykonana, aby pracować nad emocjonalną historią filmu.

Możesz obejrzeć oficjalne wideo do No Time to Die powyżej, dzięki kanałowi Billie Eilish na YouTube. Billie Eilish i Finneas dołączą również do Daniela Craiga na James Bond Day, udzielając wyjątkowego wywiadu i występując w programie NBC The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona w poniedziałek 5 października.

Tytuł oryginalny: Billie Eilish Sings New James Bond Theme in Official No Time to Die Music Video
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: