Wpis powstał dzięki współpracy z:

Aktor X-Men, Tye Sheridan, rozważa przyszłość cyklopa w MCU

Tye Sheridan wróci jako Cyklop w ponownym uruchomieniu X-Men, ale jest również w porządku, przekazując pałeczkę innemu aktorowi.

Tye Sheridan wróciłby jako Cyklop po ponownym uruchomieniu X-Men, ale jest również w porządku, przekazując pałeczkę innemu aktorowi.

Pomimo tego, że był oryginalnym komiksowym kinowym molem wszechświata wcześniej MCU kiedykolwiek pojawiło się na scenie, seria filmów Fox X-Men przeżywała ciężki okres w ciągu ostatnich kilku lat, kończąc się haniebnym i nagłym upadkiem po X-Men: Dark Pheonix. W wywiadzie dla ComicBook.com Tye Sheridan, który grał Cyclopsa w X-Men: Apocalypse i Dark Pheonix, wyraził chęć powrotu do roli w przyszłych filmach.

Chociaż Tye Sheridan jest najnowszym aktorem aby nosić kultowe okulary z daszkiem należące do Scotta Summersa znanego również jako Cyclops, nie jest pierwszym. Oryginalna seria filmów X-Men, która rozpoczęła się w 2000 roku, przedstawiała Jamesa Marsdena w roli starszego, bardziej doświadczonego Scotta, który był zaangażowany w romans z Jean Grey i gorliwością z Wolverine aka Logan. Dla Sheridana podążanie śladami Marsdena było zaszczytem i nie miałby nic przeciwko przekazaniu pałeczki superbohatera innemu aktorowi w roli Cyklopa w przyszłych filmach X-Men.

X-Men następnie będzie postrzegany jako oficjalna część MCU po przejęciu przez Disneya Foxa i jego własności intelektualnej. Fani z niecierpliwością czekają na jakąkolwiek wskazówkę, czy nowy zespół X-Men obsadzi aktorów z poprzednich filmów, czy też przedstawi zupełnie nowe twarze. Po potwierdzeniu, że Ryan Reynolds powtarza swoją rolę jako Deadpool w MCU, drzwi wciąż nie są całkowicie zamknięte przed Sheridanem, po raz kolejny zakładając markowe okulary przeciwsłoneczne Cyclop. Ta wiadomość pochodzi z ComicBook.com,

Tytuł oryginalny: X-Men Actor Tye Sheridan Contemplates the Future of Cyclops in the MCU
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: