Wpis powstał dzięki współpracy z:

Henry Cavill rozważa znaczenie Zacka Snydera w realizacji swojej wizji Ligi Sprawiedliwości

Aktor Człowieka ze stali uważa również, że Zack Snyder ma teraz przewagę, wracając do Justice League.

Aktor w Człowieku ze stali uważa również, że Zack Snyder ma teraz przewagę, wracając do Justice League.

Henry Cavill uważa, że ​​ważne jest, aby Zack Snyder skończył wersja Justice League. Snyder ciężko pracuje nad zrealizowaniem swojej pierwotnej wizji, po opuszczeniu projektu przed powtórkami. Joss Whedon przejął stanowisko reżysera, co spowodowało, że studio pochłonęło mnóstwo dodatkowego czasu i pieniędzy na przepisywanie i powtórki. Te dodatki ostatecznie odbiegałyby od tego, co pierwotnie zamierzał Snyder, aby pokazać fanom na dużym ekranie.

Justice League trafiła do kin pod koniec 2017 roku i była to bomba kasowa. Krytycy i fani szybko uderzyli w film, co ostatecznie doprowadziło do ruchu #ReleaseTheSnyderCut. Ruch rozprzestrzenił pozytywne nastawienie poprzez ich działania i szybko przyciągnął uwagę Zacka Snydera, który następnie zaczął drażnić się, że jego wersja filmu wciąż istnieje. Szybko do 2020 roku, a Warner Bros. dał Snyderowi więcej pieniędzy na dokończenie jego oryginalnej wizji i jest to coś, co Henry Cavill uważa za ważne. Wyjaśnia.

Chociaż donoszono, że Henry Cavill wraca na kilka powtórek w Lidze Sprawiedliwości, utrzymywał, że nie wróci. Jeśli chodzi o Gal Gadota, Raya Fishera i Bena Afflecka, nadal mogą zrobić dodatkowe materiały filmowe. Co dziwne, we wstępnych raportach z powtórek nigdy nie mówiono o Ezrze Millerze. Cokolwiek by to nie było, Cavill uważa, że ​​Snyder ma obecnie zdecydowaną przewagę. Mówi, że [Zack] ma teraz przewagę z perspektywy czasu. Będzie jeszcze lepiej. Chcę po prostu obejrzeć dobry film lub serię filmów [śmiech].

Spojrzenie wstecz i dystans od projektu mogą pomóc w stworzeniu zupełnie nowego punktu widzenia. Poza tym Zack Snyder mógłby wrócić i zobaczyć Ligę Sprawiedliwości, którą Warner Bros. wypuściła w kinach, chociaż nadal utrzymuje, że nigdy jej nie widział, co oznacza, że ​​prawdopodobnie tego nie zrobi. Co do tego, jak jego wersja będzie inna, Snyder tak naprawdę nie powiedział, chociaż fani spodziewają się czegoś mroczniejszego i znacznie dłuższego.

Justice League Zacka Snydera ukaże się wyłącznie w HBO Max w przyszłym roku. Ostateczna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ponieważ Snyder wciąż nad nią pracuje. Warner Bros. już potwierdził, że film zostanie pokazany w 4 jednogodzinnych odcinkach, a fani DC są bardzo podekscytowani długością, zwłaszcza że Snyder zawsze chciał mieć dłuższy film w kinach. Możesz przejść do podcastu Happy Sad Confused i przeczytać resztę wywiadu z Henry Cavillem.

Tytuł oryginalny: Henry Cavill Weighs the Importance of Zack Snyder Realizing His Justice League Vision
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: