Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiezdne wojny pojawią się w przyszłym tygodniu, mówi scenarzysta Rogue One Gary Whitta

Gary Whitta ujawnił, że w przyszłym tygodniu pojawią się wiadomości o Gwiezdnych Wojnach, torując drogę do dzikich spekulacji.

Gary Whitta ujawnił, że w przyszłym tygodniu pojawią się wiadomości o Gwiezdnych Wojnach, torując drogę do dzikich spekulacji.

Uwaga, fani Gwiezdnych Wojen, jak my mamy wiadomości dotyczące odległej galaktyki w przyszłym tygodniu. A co to może być? To jest teraz całkowicie i całkowicie zawieszone w powietrzu, torując drogę do dzikich spekulacji. Ujawnienie pochodziło od Gary’ego Whitty, który napisał scenariusz do Rogue One, a także kilka odcinków serialu animowanego Rebels. Wracając do Twittera, Whitta miał to do powiedzenia.

To nie daje nam wiele do powiedzenia. Więc wszystko, co możemy zrobić, to przyjrzeć się, jakie projekty, które znamy, zbliżają się do końca i zgadnąć, z czym może to być powiązane. Odkąd Gary Whitta napisał Rogue One, najbardziej oczywistą opcją mogą być informacje na temat serii Cassian Andor opracowywanej dla Disney +. Serial będzie stanowić prequel do Rogue One, w którym Diego Luna powtarza swoją rolę. Oczekuje się, że zdjęcia mogą się wkrótce rozpocząć, abyśmy mogli otrzymać jakieś formalne oświadczenie od Lucasfilm dotyczące programu. Być może tytuł i oficjalne potwierdzenie obsady lub coś podobnego.

W tej chwili trwają prace nad kilkoma innymi programami dla Disney +. Przede wszystkim serial Obi-Wana Kenobiego z Ewanem McGregorem w roli głównej. Istnieje również znacznie bardziej tajemnicza seria prowadzona przez kobiety, o której niewiele wiemy. Chociaż, przynajmniej na razie, nie jest jasne, dlaczego Gary Whitta miałby być tym, który podnosiłby wiadomości, skoro, o ile wiemy, nie pracuje nad żadnym z nich.

Inną bardzo prawdopodobną opcją może być coś z The High Republic. Nadchodząca inicjatywa wydawnicza została ogłoszona na początku tego roku i będzie świadkiem ogromnego wysiłku wielu firm, opowiadającego zupełnie nowe historie w zupełnie nowej erze, około 200 lat przed wydarzeniami z prequeli. Wydarzenie rozpoczyna się w styczniu wraz z pierwszymi powieściami. Wydaje się możliwe, jeśli nie prawdopodobne, że w przyszłym tygodniu moglibyśmy uzyskać nowe informacje na temat tego wydarzenia, a rozpoczęcie nastąpi za kilka miesięcy.

Wiemy, że dzieje się więcej filmów o Gwiezdnych Wojnach. Disney ma zamknięte daty premiery trzech nienazwanych projektów, począwszy od grudnia 2023 roku. Wiemy, że Taika Waititi (Thor: Ragnarok) jest współautorem scenariusza i ma wyreżyserować nowy film. Poza tym na dużym ekranie wiadomo niewiele lub nic o przyszłości serii. Może więc otrzymujemy informacje o nowych filmach. Chociaż szanse Vegas są prawdopodobnie na jednym z wcześniej wymienionych projektów. I na pewno nie możemy wykluczyć możliwości czegoś zupełnie nowego.

Ponieważ zwiastun Mandalorian sezonu 2 jest już dostępny i w pełni skonfigurowany, wydaje się mało prawdopodobne, że będzie to połączone z Mando i Baby Yodą. Ale kto wie? W końcu to Gwiezdne Wojny i może nas czekać wielka niespodzianka. Z pewnością będziemy Cię informować. Możesz sprawdzić post o początkach na Twitterze Gary’ego Whitty.

Tytuł oryginalny: Star Wars News Is Coming Next Week Says Rogue One Writer Gary Whitta
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: