Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zachary Quinto „Absolutnie” powróci jako Spock, jeśli Star Trek 4 zostanie stworzony

Aktor Star Trek, Zachary Quinto, byłby gotów zagrać Spocka po raz czwarty w nowym filmie, gdyby Paramount kiedykolwiek ruszył naprzód dzięki Star Trek 4.

Chociaż nadal nie ma pewności, co będzie dalej ze Star Trekiem na dużym ekranie, gwiazda serii, Zachary Quinto, mówi, że nadal jest na pokładzie, aby ponownie zagrać w rolę Spocka, jeśli Star Trek 4 wyjdzie na jaw. W ciągu trzech filmów Quinto służył jako najsłynniejszy Vulcan serii, przejmując rolę, którą pierwotnie grał Leonard Nimoy w oryginalnym serialu telewizyjnym. Po spędzeniu czasu jako Spock w 2016 roku, Quinto nadal nie jest pewien, czy kiedykolwiek dostanie wezwanie do ponownego przebrania się w mundur Gwiezdnej Floty, ale jeśli nadarzy się okazja, możesz liczyć na jego powrót. < / p>

W rozmowie z The Talk o swojej roli jako Spocka, Zachary Quinto miał do powiedzenia na temat potencjalnego powrotu do tej roli.

Reżyseria JJ Abrams, pierwszy film ze Star Treka, w którym pojawił się Quinto, został wydany w 2009 roku. Akcja filmu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości i ponownie uruchamia serię, w której nowi aktorzy wcielają się w klasyczne role z oryginalnej serii. Wraz z Quinto jako Spockiem, w filmie wystąpili Chris Pine jako kapitan James T. Kirk, Karl Urban jako Dr. McCoy, Zoe Saldana jako Nyota Uhura, Simon Pegg jako Scotty, John Cho jako Hikaru Sulu i Anton Yelchin jako Pavel Chekov. W 2013 i 2016 roku pojawią się dwie kontynuacje, a główna obsada powróci. Niestety Yelchin zmarł w 2016 roku, więc żadna potencjalna kontynuacja nie zawierałaby Chekova.

Jak zauważył Quinto, na małym ekranie są obecnie produkowane inne projekty Star Trek, więc może to być spowolnienie postępów w powrocie franczyzy do kin. Sonequa Martin-Green prowadzi nową serię Star Trek: Discovery, której akcja toczy się dekadę przed wydarzeniami z oryginalnej serii. Patrick Stewart powrócił również do serii kontynuacji serii Star Trek: Picard, która zawiera również innych ulubionych fanów z The Next Generation. Oba programy są transmitowane w CBS All Access.

Paramount może skorzystać z wielu możliwości, przenosząc Star Trek z powrotem na duży ekran. Noah Hawley podobno podpisał kontrakt, aby rozpocząć pracę nad nowym filmem Star Trek, ale wydaje się, że produkcja została wstrzymana od czasu ogłoszenia tego ogłoszenia. Quentin Tarantino mówił również o swoim pragnieniu nakręcenia filmu Star Trek, który potencjalnie mógłby przywrócić Quinto jako Spocka. Studio potwierdziło, że w zeszłym miesiącu nadal istnieją plany stworzenia większej liczby filmów o Star Treku, ale wciąż nie wiadomo, kiedy oficjalnie rozpocznie się produkcja któregokolwiek z nich.

Bez planów ponownego odgrywania roli Spock w najbliższym czasie Quinto zajął się innymi projektami. Ostatnio przez dwa sezony grał antagonistę Charliego Manxa w horrorze AMC NOS4A2. Wyraził także Lexa Luthora w animowanym filmie DC Superman: Man of Tomorrow i można go zobaczyć w nowym dramacie Netflix The Boys in the Band. Quinto jest także gospodarzem wznowienia serialu dokumentalnego In Search of … przez History Channel. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy go odważnie odkrywającego nowe światy i nowe formy życia. Ta wiadomość pochodzi z The Talk.

Tytuł oryginalny: Zachary Quinto Would ‚Absolutely’ Return as Spock If Star Trek 4 Gets Made
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: