Wpis powstał dzięki współpracy z:

Electro’s Return in Spider-Man 3 ma fanów MCU, którzy mają nadzieję, że pojawi się Daredevil

Szokująca wiadomość, że Jamie Foxx powróci do roli Electro w Spider-Man 3, ma fanów, którzy mają nadzieję, że doprowadzi to do wprowadzenia Daredevila Charliego Coxa.

Niedawna, szokująco zaskakująca wiadomość, że Jamie Foxx ponownie wcieli się w rolę Electro złoczyńcy Spider-Mana w nadchodzącym Spider-Manu 3, sprawia, że ​​fani zastanawiają się (i modlą), że doprowadzi to do tego, że Daredevil Charliego Coxa również będzie do walki. Po ogłoszeniu zaangażowania Foxxa, fani Daredevil zabrali się do mediów społecznościowych, aby opowiedzieć się za triumfalnym powrotem Matta Murdocka.

Niektórzy fani będą bardzo rozczarowani, jeśli powtórzenie Coxa Człowieka bez Strach nie jest rozpatrywany, a wielu ma nadzieję, że Murdock zostanie wprowadzony jako prawnik Petera Parkera po finale Spider-Man: Daleko od domu.

Inni zastanawiają się, czy przywrócić Jamiego Foxxa jako Electro dla Spider -Człowiek 3 to po prostu roztargniony błąd ze strony Marvela.

Chociaż niektórzy mają nadzieję, że powrót Jamiego Foxxa jako Electro otworzy drzwi dla wielu innych, w tym postaci z Agentów SHIELD i być może nawet Deadpool Ryana Reynoldsa.

Wielu fanów Marvela jest przekonanych, że przywrócenie Foxxa jako Electro będzie wynikiem nadchodzącej kontynuacji reżysera Sama Raimiego Doctor Strange, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, i będzie prowadzą do wszelkiego rodzaju komiksowych szaleństw.

Inni jednak sądzili, że będzie to wynikiem wtrącania się Wandy w rzeczywistość w nadchodzącej serii Disney + WandaVision, która ma się ukazać w grudniu.

Fani Marvela byli zawiedzeni, gdy w 2018 roku ogłoszono, że Netflix postanowił nie kontynuować przełomowej serii Daredevil. Wielu miało nadzieję, że od tamtej pory serial powróci, a przynajmniej oryginalna obsada otrzyma możliwość ponownego zagrania swoich postaci w innym miejscu w Marvel Cinematic Universe.

Chociaż jest to mało prawdopodobne wersja Daredevila na Netflix zostanie wskrzeszona, jest całkowicie możliwe, że postać zostanie ostatecznie złożona do MCU. Kontrakt na Daredevila bardzo szybko wygasa, co oznacza, że ​​Marvel może go ponownie wykorzystać, jeśli tak zdecydują. Podczas gdy Marvel Studios nadal zachowuje prawa do własności Daredevil, a także reszty Obrońców, pierwotna umowa między Marvelem i Netflix przewidywała, że ​​jeśli którykolwiek z seriali o superbohaterach zostanie zniszczony, Marvel Studios będzie musiał powstrzymać się od używania postaci na pewien czas po odwołaniu koncertów. W wyniku umowy Marvela z usługą przesyłania strumieniowego nie byli w stanie uwzględnić żadnej z postaci w żadnym ze swoich ostatnich programów lub filmów. Jednak skoro gigant komiksowy opanował sztukę planowania z wyprzedzeniem, nie byłoby zbyt zaskakujące, gdyby mieli już pomysły, jak wprowadzić Matta Murdocka do szerszego MCU.

Jeśli chodzi o Spider- Człowieku 3, prawie nic nie wiadomo na temat fabuły filmu, ale Tom Holland powróci jako Peter Parker, znany jako Spider-Man, a dołączy do niego Zendaya jako MJ, Jacob Batalon jako najlepszy przyjaciel i powiernik Petera Ned oraz Marisa Tomei jako ciocia May. Oczekuje się, że film będzie kontynuacją szokującego finału zeszłorocznego Spider-Mana: Daleko od domu, w którym Peter Parker został uznany za Spider-Mana przez ulubionego wściekłego dziennikarza, J. Jonaha Jamesona, granego przez JK Simmonsa w kolejnym zaskakującym odrodzeniu.

Pierwotnie Spider-Man 3 miał zostać wydany 16 lipca 2021 r., jako część długo oczekiwanej fazy 4 MCU, ale ze względu na trwające globalne okoliczności kontynuacja będzie teraz wkroczyły do ​​kin w Wielkiej Brytanii i USA 5 listopada 2021 r. The Hollywood Reporter jako pierwszy poinformował o powrocie Jamiego Foxxa.

Tytuł oryginalny: Electro’s Return in Spider-Man 3 Has MCU Fans Hoping Daredevil Shows Up
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: