Wpis powstał dzięki współpracy z:

Watch Jeff Goldblum Recreate a Classic Jurassic Park Scene with Sam Neill & Laura Dern

Nadeszła pora wyborów, a Jeff Goldblum próbuje przekonać amerykańską opinię publiczną do sprawdzenia rejestracji wyborców i zażądać list do głosowania.

Nadeszła pora wyborów, a Jeff Goldblum próbuje skłonić amerykańską publiczność do sprawdzenia rejestracji wyborców i zażądania list do głosowania.

Jeff Goldblum odtworzył klasyczny park jurajski scena z oryginalnymi współpracownikami Samem Neillem i Laurą Dern. Aktor stara się jak najlepiej zaangażować amerykańską publiczność w wybory prezydenckie w 2020 r., Nakazując im sprawdzenie statusu rejestracji i poproszenie o karty do głosowania pocztą. Goldblum, Neil i Dern aktualnie kręcą Jurassic World: Dominion i wydaje się, że wszystko idzie dobrze, o czym świadczy krótki i humorystyczny film Goldblum opublikowany w mediach społecznościowych.

Jeff Goldblum obiecał swoim obserwatorom, że odtworzy popularna scena w Parku Jurajskim, jeśli 1000 osób skorzystało z jego spersonalizowanego linku, aby sprawdzić status rejestracji lub poprosić o kartę do głosowania pocztą na Headcount.org. Aktor był w stanie rozbić ten cel i musiał dostarczyć towary, więc wybrał scenę teorii chaosu z Samem Neillem, gdy Laura Dern patrzyła i śmiała się z tła, jednocześnie nosząc maskę. Goldblum obiecał zrobić więcej scen z kultowego filmu, jeśli więcej osób będzie się rejestrować w Headcount.

Fani zauważą jedną poważną zmianę w rekonstrukcji teorii chaosu, którą jest to, że Sam Neill gra rolę Laury Dern w filmie Jeffa Goldbluma. Jednak nie wygląda na to, aby ktokolwiek zadał sobie trud, aby powiedzieć Neillowi, co się działo, gdy tworzyli wideo, aby wysłać je do milionów obserwujących Goldblum w mediach społecznościowych. Dern z całą pewnością rozpoznał, co zamierza Goldblum. Niezależnie od tego fani nie mogą się doczekać kolejnej sceny rekreacyjnej, wraz z pierwszym materiałem z Jurassic World: Dominion, który dopiero niedawno mógł wznowić produkcję.

Jeśli chodzi o następną scenę w Jurassic Park, Jeff Goldblum udostępnią, to jest niejasne. Wygląda jednak na to, że dołączy do swojego Jurassic World: Dominion, gdy osiągnie swój następny cel rejestracji na Headcount. Na pokład weszły inne gwiazdy, w tym Florence Pugh, Samuel L. Jackson i Zach Braff z Donaldem Faisonem. Wszyscy oferują coś bez wartości pieniężnej, aby zaangażować ludzi w wybory w 2020 r., Które, jak dotąd, wydają się dobrze działać dla każdego, kto próbuje pomóc, bez względu na przynależność partyjną. Możesz obejrzeć scenę rekonstrukcji Parku Jurajskiego powyżej, dzięki kontu Jeffa Goldbluma na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Watch Jeff Goldblum Recreate a Classic Jurassic Park Scene with Sam Neill & Laura Dern
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: