Wpis powstał dzięki współpracy z:

Rozpocznij sezon na pogodę na swetry od razu dzięki ekscytującym nowym oryginalnym serialom i hitom kinowym, które pojawią się w październiku w HBO Max.

Debiutujące w tym miesiącu Max Originals to m.in. Nagrodzony na Sundance film Charm City Kings, z udziałem Jahi Di’Allo Winston i Meek Mill, A West Wing Special to Benefit When We All Vote, w którym nagradzana oryginalna obsada spotyka się po raz pierwszy od 17 lat na specjalnym wystawił teatralną prezentację odcinka Hartsfield’s Landing, serialu dokumentalnego Grega Berlantiego Equal, uhonorowanego dawnymi buntownikami LGBTQ + nigdy wcześniej nie widzianymi materiałami archiwalnymi wraz ze stylistycznymi przedstawieniami oraz A World of Calm, rewolucyjne doświadczenie telewizyjne, które łączy w sobie hipnotyzujące obrazy z narracją przez gwiazdy A-List. Najnowsza komedia Chelsea Handler: Chelsea Handler: Evolution oraz pierwsze dwa sezony Gomorrah również zadebiutują w tym miesiącu.

Premiera HBO Originals w październiku to limitowany serial The Undoing, w którym wystąpili Nicole Kidman i Hugh Grant, David Byrne’s American Utopia, specjalne wydarzenie, które daje widzom dostęp do elektryzującego, docenionego przez krytyków broadwayowskiego show Byrne’a z udziałem wyprzedanej, bijącej rekordy publiczności serial dokumentalny How To With John Wilson od producenta wykonawczego Nathana Fieldera, dokument specjalny The Perfect Weapon, na podstawie bestsellerowej książki ukazującej monumentalny wzrost cyberkonfliktu oraz dokument Siempre, Luis, portret pioniera działacza Luisa A. Mirandy Jr. Na koniec, finał sezonu Lovecraft Country, dokument finał serialu The Vow i finał serialu Room 104 będzie można oglądać na platformie.

Hitowe filmy, w tym trylogia Matrix, Austin Powers International Man of Mystery, You’ve Got Mail, The Color Purple, When Harry Met Sally i Man of Steel również pojawią się w HBO Max. Hity kinowe, takie jak Downhill, Emma. i Black Christmas, dołącz do serwisu HBO w tym miesiącu obok Cats and Dirty Dancing. Ponadto HBO Max jest domem strasznych emocji w Halloween z szeroką gamą przerażających filmów, które można przesyłać strumieniowo. Od najnowszych hitów, takich jak It: Chapter Two, Us i The Hills Have Eyes, po klasyki, takie jak Critters 2, Critters 4, The Curse of Frankenstein, Dracula Has Risen from The Grave, The Haunting i Scooby-Doo! Haunted Holidays, będziesz się trząść w butach All Hallows ‚Eve.

Sekcja Last Chance to Watch HBO Max zawiera The Outsiders, V jak Vendetta i Ocean’s Eleven. Październik będzie ostatnią okazją do obejrzenia Yesterday, Home Alone, and Crazy, Stupid Love, zanim opuszczą serwis HBO.

The Perfect Weapon, Documentary Special Premiere (HBO),

Oparta na bestsellerowej książce Davida E. Sangera, korespondenta ds. Bezpieczeństwa narodowego New York Timesa, The Perfect Weapon bada wzrost cyberkonfliktu jako podstawowy sposób, w jaki narody konkurują teraz i sabotują się nawzajem.

Reżyseria: Spike Lee, zdobywca Oscara i zdobywca nagrody Emmy®, przedstawia jedyny w swoim rodzaju, dynamiczny film, w którym widzowie mają dostęp do elektryzującego, docenionego przez krytyków przedstawienia na Broadwayu, emitowanego przez wyprzedane, bijące rekordy widownie.

< p> 537 GŁOSÓW opisuje, w jaki sposób międzynarodowa walka o opiekę nad sześcioletnim Elianem Gonzalezem wywołała polityczne trzęsienie ziemi w hrabstwie Miami-Dade w 2000 r., wpływając na wynik wyborów prezydenckich. Po wyborach, z marginesem zwycięstwa zależnym od Florydy, George W. Bush wygrał prezydenturę zaledwie 537 głosami.

• Remake Witches autorstwa nagrodzonego Oscarem reżysera Roberta Zemeckisa przedstawia przygodę fantasy Roalda Dahl’s The Witches. W filmie występują zdobywcy Oscara Anne Hathaway i Octavia Spencer, nominowany do Oscara Stanley Tucci, a także Kristin Chenoweth i wielokrotnie nagradzana legenda komedii Chris Rock. Nowicjusz Jahzir Kadeem Bruno również występuje u boku Codie-Lei Eastick.

• Equal, premiera HBO Max Original Docu Series,

HBO Max oddaje hołd epickim historiom pochodzenia ruchu LGBTQ + z EQUAL, mistrzowską czteroczęściową serią dokumentalną, która przedstawia porywające i prawdziwe historie przywódców i niedocenianych bohaterów, sprzed Stonewall, którzy zmienili bieg historii Ameryki dzięki niestrudzonemu aktywizmowi.

Jak Z Johnem Wilsonem, premiera sezonu 1 (HBO Original),

W wyjątkowo przezabawnej odysei odkrywania siebie i obserwacji kultury Wilson potajemnie i obsesyjnie filmuje życie innych nowojorczyków, próbując udzielać codziennych rad na powiązane tematy.

The Undoing, Limited Series Premiere (HBO),

Limitowana seria podąża za Grace (Nicole Kidman) i Jonathanem Fraserem (Hugh Grant), którzy żyją jedynymi życia, jakiego kiedykolwiek pragnęli dla siebie. Z dnia na dzień w ich życiu otwiera się przepaść: gwałtowna śmierć i łańcuch strasznych objawień. Pozostawiona w wyniku szerzącej się i bardzo publicznej katastrofy oraz przerażona sposobem, w jaki nie zastosowała się do własnych rad, Grace musi rozłożyć jedno życie i stworzyć drugie dla swojego dziecka i swojej rodziny.

OSTATNIA SZANSA NA ZŁOWIENIE: WYBIERZ TYTUŁY POCHODZĄCE Z HBO MAX W PAŹDZIERNIKU,

Tytuł oryginalny: HBO Max New Releases: Movies and TV Shows in October 2020
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: