Wpis powstał dzięki współpracy z:

Hulk Smash! Przebrany Avenger niszczy gwiazdę Donalda Trumpa Walk of Fame

Zapomnij o czerwonym kontra niebieskim, chodzi o zielony kontra pomarańczowy. Tajemniczy przebrany mściciel przebrany za Marvelsa Hulka zabrał młot na gwiazdę Donalda Trumpa w Hollywood Walk of Fame Star, niszcząc go z taką samą pewnością, jak prezydent zniszczył gospodarkę Ameryki i stanął na światowej scenie. Atak na niedoceniony pomnik A.

Mężczyzna przebrany za Hulka wziął młot do gwiazdy Hollywood Walk of Fame prezydenta Donalda Trumpa.

Zapomnij o czerwonym kontra niebieskim, tu chodzi o zielony kontra pomarańczowy . Tajemniczy przebrany mściciel przebrany za Hulka Marvela zabrał młot do Gwiazdy Hollywood Walk of Fame Donalda Trumpa, niszcząc go z taką samą pewnością, jak prezydent zniszczył amerykańską gospodarkę i stanął na światowej scenie.

Atak na niedocenione pomnik mężczyzny, którego jedyną pretensją do sławy był rasistowski właściciel, fałszywy bogacz i gospodarz fałszywego reality show około 5 rano PDT, zaledwie godzinę po tym, jak prezydent ogłosił, że on i pierwsza dama został zarażony Covid-19. Najwyraźniej gwieździe wyrządzono szkody o wartości 5000 dolarów, czyli ponad 6 razy więcej niż rzekomy bogacz Trump zapłacił podatki w 2017 roku, w którym wszedł do toalety w Białym Domu, aby codziennie znęcać się nad nami swoimi syfilitycznymi nieprzerwanymi tweetami świadomości .

„Każda gwiazda, która zostanie zdewastowana lub zniszczona, bez względu na to, do jakiego zaszczytu należy, zostanie zastąpiona przez Hollywood Historic Trust, organizację non-profit, bezpartyjną” – powiedział prezes Izby Handlowej Hollywood a dyrektor generalny Rana Ghadban powiedział TMZ, który jako pierwszy poinformował o tym. „Kiedy ludzie są źli na jednego z naszych honorowych, mamy nadzieję, że wyrażą swój gniew w bardziej pozytywny sposób niż zniszczenie punktu orientacyjnego w stanie Kalifornia. Nasza demokracja opiera się na poszanowaniu prawa. Ludzie mogą coś zmienić, głosując i nie niszcząc własności publicznej. ”,

Ghadban ma całkowitą rację,„ nasza demokracja opiera się na poszanowaniu prawa ”, prawa, które Prezydent i jego gadzi faszystowscy kumple lekceważyli każdą okazję, nie mając żadnych konsekwencji dla swoich działań i czyniąc Amerykę i świat bardziej niebezpiecznym miejscem, z każdym dniem, w którym mogą pozostać przy władzy. Akty wandalizmu takie jak ten, nawet w interesie protestu, przynoszą skutki odwrotne do zamierzonych, więc może nadszedł czas, aby hollywoodzka Izba Handlowa w końcu postąpiła ostrożnie i przestała zastępować gwiazdę „najgorszego prezydenta, jakiego kiedykolwiek mieliśmy”, odkąd ludzie trzymają się niszcząc go.

Chociaż nie są to te, które są zwykle lubiane przez superbohaterów, maski odgrywają obecnie jeszcze ważniejszą rolę w życiu prezydenta. Po miesiącach lekceważenia skuteczności jedynego najskuteczniejszego sposobu zapobiegania przenoszeniu Covid-19, lekceważenia porad zdrowotnych i lokalnych przepisów, celowego organizowania imprez superprzestrzeniających w formie jego przerażających rajdów i bagatelizowania śmierci ponad 200 000 Amerykanów, teraz znajduje siebie i członków swojego wewnętrznego kręgu nauki, zaprzeczając szaleńcom zarażonym chorobą, która zniszczyła naszą gospodarkę i zrewolucjonizowała życie całej populacji.

Mając to wszystko na uwadze, dzień wyborów przypada na listopad. 3. Pełen zestaw zasobów do głosowania znajdziesz tutaj.

Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie opiniami autora i niekoniecznie odzwierciedlają opinie Den of Geek.

Tytuł oryginalny: Hulk Smash! Costumed Avenger Destroys Donald Trump Walk of Fame Star
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: