Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Suicide Squad Stars Idris Elba & John Cena Reunite for Action Thriller Heads of State

Gwiazdy The Suicide Squad, Idris Elba i John Cena, spotkają się ponownie w Heads of State, wysokooktanowym thrillerze opisanym jako Air Force One spotyka Hobbsa i Shawa.

Idris Elba i John Cena ponownie spotkają się w Heads of State, nowym filmie akcji, który pracuje w Amazon Studios. Deadline donosi, że projekt został skierowany specjalnie do współpracy dwóch aktorów po wydaniu w przyszłym roku The Suicide Squad, w którym zarówno Elba, jak i Cena będą częścią tytułowego zespołu antybohaterów. Amazon podobno nabył prawa do Heads of State szybko po spotkaniu Zoom ze scenarzystą Harrisonem Query i producentami Peterem Safranem i Johnem Rickardem z The Safran Company.

Pełne szczegóły fabuły nie zostały ujawnione , ale historia jest opisana jako dwuręczna gra w stylu lat 90., wysoko oktanowa przesłanka, w której Air Force One spotyka Hobbsa i Shawa, łącząc dziwną parę w sytuacji wysokiej stawki. Pod wrażeniem ich chemii w The Suicide Squad Safran – który był producentem filmu wyreżyserowanego przez Jamesa Gunna – zlecił Query’emu napisanie filmu z Idrisem Elbą i Johnem Ceną w rolach głównych. Żaden reżyser nie został jeszcze mianowany szefami państw.

W The Suicide Squad Elba gra Bloodsport, najemnik odsiadujący wyrok za usiłowanie zabójstwa Supermana. Cena jest również częścią obsady filmu jako Peacemaker, pacyfista, który zrobi wszystko, aby osiągnąć pokój – nawet zabije. Gunn poszerzy także historię Peacemakera w ośmioodcinkowym serialu HBO Max z Cena ponownie w roli. Żadne inne postacie nie zostały jeszcze potwierdzone, że pojawią się w serii, ale są szanse, że będzie to miało kilka znajomych twarzy. Biorąc pod uwagę ich pozorną chemię, istnieje duża szansa, że ​​zobaczymy Idrisa pojawiającego się w serialu jako Krwawy sport.

Idris Elba będzie miał pełne ręce roboty w najbliższej przyszłości, nie zabraknie nadchodzących projektów, które zapewnią mu zajęcie. . Wychodząc z produkcji The Suicide Squad, Elba wraca do pracy nad nadchodzącym westernem The Harder They Fall, w którym wystąpią także Jonathan Majors, Zazie Beetz, Regina King, Delroy Lindo i Lakeith Stanfield. Właśnie zapisał się do gry w nadchodzącym survival thrillerze Universal Beast, w którym Elba zmierzy się z dzikim lwem.

Cena i Elba również są częścią wszechświata Fast and Furious, chociaż ich postacie tego nie zrobiły. t spotkać. W zeszłorocznym filmie spinoff Hobbs and Shaw, Elba zagrała złoczyńcę tytułowych postaci granych przez Dwayne’a Johnsona i Jasona Stathama. W międzyczasie Cena zostanie wprowadzona do uniwersum Fast and Furious, gdy F9 pojawi się w kinach 2 kwietnia 2021 roku. Będzie grał brata Dom Toretto Vin Diesela. Oprócz The Suicide Squad i Peacemaker Cenę można będzie również zobaczyć w nadchodzącej komedii Vacation Friends obok Meredith Hagner, Lil Rel Howery i Yvonne Orji.

Suicide Squad ma swoją premierę w kinach od sierpnia. 6, 2021. Wraz z Ceną i Elbą w obsadzie filmu znajdują się Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Daniela Melchior, Storm Reid, Taika Waititi, Michael Rooker, Peter Capaldi, Nathan Fillion, Alice Baraga i Pete Davidson. Ta wiadomość przychodzi do nas z Deadline.

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad Stars Idris Elba & John Cena Reunite for Action Thriller Heads of State
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: