Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dzień szczęśliwej śmierci 3 może się wreszcie wydarzyć jako premium streaming

Jason Blum ujawnia, że ​​zamierza stworzyć Happy Death Day 3, a kluczem może być model premium VOD.

Jason Blum ujawnia, że ​​zamierza stworzyć Happy Death Day 3, a model premium VOD może być kluczem.

Chociaż kiedyś wydawało się to niemożliwością graniczną, Happy Death Day 3 ma teraz nowe życie. Producent Jason Blum zdradził, że ma zamiar nakręcić planowany trzeci film z trylogii slasherowej, która ugina się w czasie. Co więcej, ostatnia tendencja do wydawania premium VOD może sprawić, że to się uda.

Szef Blumhouse Productions, Jason Blum, promuje obecnie wydanie Welcome to the Blumhouse, serii czterech filmów wyprodukowanych przez studio, które zmierza do Amazon Prime Video w tym sezonie Halloween. Podczas niedawnego wywiadu Blum został zapytany o status „Szczęśliwego Dnia Śmierci” 3. Wyjaśnił, że reżyser Christopher Landon nadal chce to zrobić i że mogą spróbować po premierze swojego nowego filmu Freaky. Oto, co Blum miał do powiedzenia na ten temat.

Happy Death Day 2U niestety nie wypadł tak dobrze, jak pierwszy film. W związku z tym wydawało się, że kontynuacja serii nie wchodzi w grę. Jednak w ostatnich miesiącach, kiedy kina są zamykane przez większą część roku, PVOD się utrzymał. Zasadniczo studia wypuszczają nowe lub najnowsze filmy do wypożyczenia z domu za wyższą cenę, zwykle około 20 USD. Jason Blum uważa, że ​​ten model pasowałby do Happy Death Day 3.

Blumhouse ma już kilka tytułów, takich jak The Invisible Man i You Should Have Left, wykorzystując model PVOD. W tym przypadku wydaje się, że byłoby połączenie tradycyjnego wydania kinowego i wypożyczalni online. Bill i Ted Face the Music ostatnio zarobili w ten sposób sporo pieniędzy. Mówiąc dalej, Jason Blum powiedział, że spodziewa się kolejnych wydawnictw Blumhouse, które będą podążać za tym modelem w przyszłości.

Christopher Landon niedawno ujawnił, że trzeci film będzie zatytułowany Happy Death to Us. Wyjaśnił również, że nie odbędzie się to tego samego dnia, co poprzednie dwa filmy. Więc Drzewo Jessiki Rothe może trochę odpocząć od ciągłego umierania. Scena po napisach końcowych w sequelu sprawiła, że ​​wyglądało na to, że Danielle następnym razem przeżyje ten sam dzień. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem GameSpot.

Tytuł oryginalny: Happy Death Day 3 May Finally Happen as a Premium Streaming Release
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: