Wpis powstał dzięki współpracy z:

Przygotuj się na upiorny sezon z HBO Max. Streamer uruchomił Halloween is Here, stronę wyróżniającą, która zawiera wszystkie Twoje ulubione upiorne, przerażające, mrożące krew w żyłach i ekscytujące filmy i seriale na Halloween, aby ułatwić ich przesyłanie strumieniowe. Strona Halloween is Here będzie dostępna w HBO Max przez cały październik i będzie zawierała zmieniającą się listę filmów, seriali i odcinków telewizyjnych o tematyce Halloween, wybieranych ręcznie przez oddany zespół redakcyjny HBO Max i pogrupowanych według tematów takich jak Przerażająca telewizja, Strachy dla wszystkich grup wiekowych, obce strachy i przerażające kultowe klasyki. HBO Max będzie się pochwalić ponad 140 wyselekcjonowanymi filmami i odcinkami, które każdego dnia będą obejmowały ponad 300 godzin programów związanych z Halloween, aby zapewnić rozrywkę przez cały miesiąc. Hit horrory, których nie będziesz chciał oglądać w pojedynkę, takie jak The Invisible Man, Us, It: Chapter 2 i Doctor Sleep, przerażające kultowe klasyki Night of the Living Dead, Eraserhead and Scanners oraz psychologiczne thrillery, takie jak The Haunting, Glass i Dolores Claiborne będzie dostępna do streamowania wraz z serialami telewizyjnymi, takimi jak Lovecraft Country, True Blood, The Outsider i Raised by Wolves, a także przerażające dla wszystkich grup wiekowych, takie jak Scooby-Doo! Haunted Holidays, Gremlins 2, Spooky Buddies i Adventure Time.

Ponadto HBO Max zbiera kolekcję odcinków o tematyce Halloween z ulubionych seriali, takich jak Friends, Euphoria, The Świeży Książę Bel-Air, Teoria Wielkiego Wybuchu, South Park i nie tylko.

Możesz także znaleźć inspiracje kostiumowe na stronie o tematyce Halloween z takich hitów jak trylogia Matrix, trylogia Władca Pierścieni oraz obszerną bibliotekę DC HBO Max, taką jak Batman i Wonder Woman oraz kultowe seriale, takie jak Gra o Tron, Doctor Who, Watchmen, Rick and Morty, Harley Quinn i nie tylko.

Tytuł oryginalny: Halloween Is Here: HBO Max Unveils October Movies and Shows
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: