Wpis powstał dzięki współpracy z:

Chris Hemsworth dziękuje fanom ekstrakcji za nominacje do nagród People’s Choice Awards

Chris Hemsworth podziękował fanom za uzyskanie nominacji Extraction w dwóch kategoriach na People's Choice Awards.

Po kilku potknięciach po drodze Chris Hemsworth w końcu zdobył swój pierwszy duży hit niezwiązany z MCU w przygodowym filmie akcji Netflix Extraction. Film wyreżyserowany przez Sama Hargrave’a od razu stał się hitem wśród fanów, trafiając na szczyt list najczęściej oglądanych przez giganta strumieniowego. Teraz Extraction był nominowany w wielu kategoriach w konkursie People’s Choice Awards 2020. Hemsworth udał się na Instagram, aby podziękować fanom za umożliwienie nominacji.

Na podstawie powieści graficznej Ciudad autorstwa Andre Parks, Extraction opowiada historię międzynarodowego najemnika z czarnego rynku Tylera Rake’a, granego przez Chrisa Hemswortha . Rake, wyszkolony w wojsku agent z bolesną przeszłością związaną ze śmiercią ukochanej osoby, odkrywa, że ​​jego ostatnie zadanie w Bangladeszu było nękane przez komplikacje, kiedy ma za zadanie sprowadzić w bezpieczne miejsce porwanego syna władcy narkotykowego z trzeciego świata imieniem Ovi. grany przez przybysza Rudraksh Jaiswal.

Między zabezpieczeniem dziecka przed kartelami a skorumpowaną lokalną policją, Tyler zostaje niechętnie zaangażowany emocjonalnie w dobre samopoczucie Ovi. Proste założenie filmu pozwala Hargrave’owi, który jako jeden z czołowych kaskaderów Hollywood zaciął sobie zęby, montować jedną misternie spektakularną scenę akcji po drugiej, obejmującą długie sekwencje pościgów i walk. Fani pokochali szorstkie, surowe podejście do odwiecznego bohatera akcji, w którym bohater samotnego wilka kosi armie popleczników. W swoim poście wideo Hemsworth powtórzył, jak bardzo był wdzięczny za sposób, w jaki publiczność wspierała Extraction.

Więcej niż kilka osób zwróciło uwagę na podobieństwa w fabule i głównych bohaterach Extraction i Johna Wicka. Biorąc pod uwagę, że ta ostatnia jest jedną z najbardziej lukratywnych serii akcji w Hollywood, Netflix nie tracił czasu na ustawienie Extraction jako początku serii, a scenariusz do sequelu jest obecnie w trakcie pisania. Gigant streamingu był również pod wrażeniem Hemswortha, na tyle, by obsadzić go w swoim nadchodzącym filmie science-fiction Spearhead, obok Milesa Tellera i Jurnee Smollett.

Wyreżyserowany przez Sama Hargrave i napisany przez Joe Russo, Extraction zawiera międzynarodowa obsada, w skład której wchodzą Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Manoj Bajpayee, Randeep Hooda, Pankaj Tripathi, Derek Luke, Marc Donato i David Harbour. Film jest obecnie dostępny w serwisie Netflix.

Tytuł oryginalny: Chris Hemsworth Thanks Extraction Fans Following People’s Choice Awards Nominations
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: