Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowy zwiastun Free Guy. Ryan Reynolds pojawi się w kinach w grudniu

Firma 20th Century Studios wydała nowy zwiastun komedii akcji Ryana Reynoldsa Free Guy.

Minęło już dziesięć miesięcy, odkąd po raz pierwszy obejrzeliśmy nadchodzącą komedię akcji inspirowaną grami wideo Free Guy z gwiazdą Deadpool, Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Teraz w końcu mamy drugie spojrzenie, a 20th Century Studios wypuściło drugi zwiastun, co daje nam dalsze spojrzenie na chaos, który wkrótce spadnie na niepozorną postać niezależną Reynoldsa, Guya. Zwiastun wreszcie ujawnia również datę premiery filmu, 11 grudnia 2020 r.

Ryan Reynolds występuje jako kasjer bankowy, który odkrywa, że ​​w rzeczywistości jest graczem w tle w grze wideo z otwartym światem. i postanawia zostać bohaterem swojej własnej historii – jednej, którą sam przepisuje. Teraz w świecie, w którym nie ma ograniczeń, jest zdeterminowany, aby być facetem, który uratuje swój świat na swój sposób, zanim będzie za późno.

Z udziałem Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi, Free Guy jest reżyserowany przez Shawna Levy’ego na podstawie opowiadania Matta Liebermana i scenariusza autorstwa Liebermana i Zaka Penna. Film został wyprodukowany przez Ryana Reynoldsa, p.g.a. Shawn Levy, p.g.a. Sarah Schechter, Greg Berlanti i Adam Kolbrenner z Mary McLaglen, Joshem McLaglenem, Georgem Deweyem, Danem Levine i Michaelem Riley McGrath, pełniąc rolę producentów wykonawczych.

Zwiastun po raz kolejny przedstawia nam Ryana Reynoldsa jako Guya, jednego z wiele szczęśliwych postaci zamieszkujących Wolne Miasto. Wyglądając jak coś w rodzaju wersji na żywo głównego bohatera filmu Lego, Emmeta, Guy powoli zaczyna popadać w kryzys egzystencjalny, kwestionując otaczający go świat dzięki pojawieniu się nowej postaci. Guy szybko zostaje wciągnięty w przepełniony akcją świat, który wykracza daleko poza jego pracę jako kasjera bankowego i wkrótce zastępuje przyjazne uśmiechy klientów uśmiechami podczas strzelanin i pościgów samochodowych. Wydaje się, że film zawiera wiele samoświadomego humoru, z którego słynie bystry Ryan Reynolds, a także rodzaj wysokooktanowej akcji, na której kwitnie film taki jak Free Guy.

Joe Keery niedawno omawiał film, dokonując kilku bardzo korzystnych porównań. To była jedna z rzeczy, o których przyjaciele pytali mnie, o czym jest ten film, powiedziałbym, że tak, to Truman Show spotyka się może trochę z powrotem do przyszłości, może trochę tam Ready Player One, powiedział Keery film. Tak, praca z Ryanem była prawdziwym błogosławieństwem. Jest chyba najmilszym gościem, jakiego kiedykolwiek spotkałem w całym moim życiu.

Sam Reynolds również dokonał porównania Powrót do przyszłości na zeszłorocznym CCXP, mówiąc, że celem było przybliżenie światu współczesny powrót do przyszłości dla nowoczesnych pokoleń. W tym samym czasie jeszcze bardziej podkręcił film, mówiąc, że Free Guy to mój ulubiony film, jaki kiedykolwiek zrobiłem, a to wiele dla mnie znaczy, ponieważ zrobiłem Deadpool. Tak więc Free Guy musi być rzeczywiście czymś wyjątkowym.

Pierwotny plan przewidywał wydanie Free Guy w lipcu, ale z powodu trwającej globalnej sytuacji stało się to niestety nieopłacalne. Free Guy ma zostać wydany 11 grudnia 2020 r., Choć oczywiście w obecnych okolicznościach wszystko może się zmienić. Przychodzi do nas z 20th Century Studios.

Tytuł oryginalny: New Free Guy Trailer Arrives, Ryan Reynolds Is Coming to Theaters This December
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: