Wpis powstał dzięki współpracy z:

Prawdziwa tożsamość postaci z drużyny samobójców Nathana Filliona ujawniona podstępnie?

Fani uważają, że wydedukowali, kim Nathan Fillion gra w The Suicide Squad, mimo że jego postać jest wielką tajemnicą.

Fani uważają, że wywnioskowali, kim Nathan Filliion gra w The Suicide Sqaud, mimo że jego postać jest wielką tajemnicą.

Od dłuższego czasu fani domagają się Nathana Fillion, aby zagrać superbohatera. Ich modlitwy zostały częściowo wysłuchane, gdy ujawniono, że Fillion dołączy do nadchodzącego filmu Jamesa Gunna The Suicide Squad. Niewiele wiadomo o przebranej postaci, którą Fillion zagra w filmie, poza faktem, że nazywa się TDK, ale fani o orlich oczach zauważyli w materiale filmowym kilka wskazówek, które prawdopodobnie potwierdzają postać Filliona.

Podczas wydarzenia DC FanDome Gunn udostępnił kilka zakulisowych nagrań z The Suicide Squad. Wiele głównych postaci zostało oficjalnie ujawnionych w materiale filmowym, ale postać Filliona z wyszukanym nakryciem głowy była po prostu nazywana TDK bez dodatkowych szczegółów. Teraz fani zauważyli serię polaroidów w tle jednej ze scen, które pokazują bezcielesne ramię ozdobione latającą lub wyrzuconą w powietrze bransoletą TDK.

To doprowadziło fanów do wniosku, że Fillion będzie wcielając się w postać z komiksów DC Comics znanej jako Arm-Fall-Off-Boy, która zyskała niesławę, kiedy próbował zagrać w Legionie Superbohaterów i została odrzucona. Arm-Fall-Off-Boy ma wyjątkową i niepokojącą zdolność odłączania kończyn i używania ich jako tępej broni, którą zyskał po nieostrożnym używaniu metalowego elementu antygrawitacyjnego 152. Post-Zero Hour, Arm-Fall-Off- Boy został przemianowany na Splitter, ale wciąż miał swoje moce i nie trafił do żadnej z grup superbohaterów.

Fani spekulują, że Nathan Fillion zagra wersję Arm-Fall-Off-Boy, podczas gdy jego akronim TDK może być riffem z Mrocznego rycerza Christophera Nolana, a także może oznaczać The Detachment Kid. I nadal nie byłaby to najdziwniejsza postać, która mogłaby być częścią Gunn’s Suicide Squad.

Oprócz ujawnienia prawdziwej natury TDK, materiał filmowy DC FanDome zawierał również wskazówki, z którymi Squad może mieć do czynienia. obce zagrożenie ze strony gigantycznego złoczyńcy rozgwiazda o imieniu Starro. W niektórych scenach możemy zobaczyć powalonych żołnierzy w tle z czymś, co wydaje się być rozgwiazdą przyczepioną do ich twarzy, co jest klasycznym gambitem używanym przez Starro do kontrolowania umysłów populacji planety, którą akurat najeżdżał.

The Suicide Squad, napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, zawiera gigantyczną obsadę, w skład której wchodzą Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian jako Polka-Dot Mężczyzna, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher 2, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK , Sean Gunn jako Łasica, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, Taika Waititi i Storm Reid.

Film opowiada historię grupy supervillainów zmuszonych niechętnie do służby rządowi w niebezpiecznych misje w zamian za gett spędzenie czasu w więzieniu złagodziło ich wyroki. Oddział samobójców pojawia się w kinach 6 sierpnia 2021 roku. Ta wiadomość została wydedukowana po raz pierwszy w Screenrant.

Tytuł oryginalny: Nathan Fillion’s Real The Suicide Squad Character Identity Sneakily Revealed?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: