Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mission: Impossible 7 Train Stunt Film sprawia, że ​​Tom Cruise wygląda trochę zbyt spokojnie

Tom Cruise siedzi na pędzącym pociągu, kręcąc porywającą sekwencję akcji w Mission: Impossible 7.

Misja: Niemożliwa gwiazda i ikona Hollywood, Tom Cruise, stał się znany zarówno ze swojego oddania kaskaderskim, jak i aktorskim. Najwyraźniej nadchodząca siódma kontynuacja tej serii akcji nie będzie wyjątkiem. Nowy film z sesji zdjęciowej Mission: Impossible 7 w Norwegii pokazuje kilku członków załogi na szczycie pędzącego pociągu, a gdy się przybliża, nagle zdajesz sobie sprawę, że wśród nich jest uśmiechnięty, niesamowicie spokojny Tom Cruise.

Biorąc prawdopodobnie zasłużoną chwilę oddechu między wysyłaniem bezimiennych popleczników, Tom Cruise dołącza na pokładzie pociągu reżysera Christophera McQuarrie, który bez wątpienia zastanawia się, jaki scenariusz przeciwstawiający się śmierci może umieścić Cruise’a jako następny w nazwie kinowej rozrywki. Pomimo sytuacji podnoszącej poziom adrenaliny Cruise mógł swobodnie siedzieć w wygodnym krześle w domu, machając przyjaźnie, jednocześnie migając tymi słynnymi perłowymi białymi.

Chwytliwe akrobacje akcji stały się podstawą serii Mission: Impossible , z gwiazdą tytułową Tomem Cruisem, obecnie dobrze znanym z poświęcenia, by narażać własne życie w imię wielkich emocji związanych z dużym ekranem. Najwyraźniej Cruise i reżyser Christopher McQuarrie nie ustąpili, jeśli chodzi o wystawienie hollywoodzkiego A-listera na śmiertelne niebezpieczeństwo, a para w jakiś sposób znalazła nowe sposoby na przesunięcie koperty filmu akcji w Mission: Impossible 7.

< p> Walka ze złoczyńcami w wyścigowej lokomotywie to nie jedyny wyczyn, w jaki Cruise będzie zaangażowany w Mission: Impossible 7, a niektóre niedawno wydane materiały zza kulis pokazują, jak blisko śmierci Cruise planuje zbliżyć się do kontynuacji akcji. Materiał filmowy pokazuje Cruise’a na motocyklu pędzącym w kierunku podwyższonej rampy z pełną prędkością, zanim odleci z końca w przepaść. Spuszczając motocykl na ziemię, Cruise w ostatniej chwili wypuszcza spadochron, ląduje bezpiecznie i wyciąga kciuki do góry, podczas gdy widzowie próbują złapać oddech. Chociaż szczegółów fabuły pozostaje niewiele, Mission: Impossible 7 pojawi się po ostatnim wpisie w długotrwałej serii akcji Mission: Impossible – Fallout, która została również napisana, wyprodukowana i wyreżyserowana przez Christophera McQuarrie, a bezpośrednio po niej wydano Mission: Impossible – Rogue Nation. W obsadzie Fallouta znaleźli się Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Michelle Monaghan i Alec Baldwin, a także Henry Cavill, Vanessa Kirby i Angela Bassett. Ci, którzy przeżyli wybuchowe wydarzenia w Mission: Impossible – Fallout, prawdopodobnie powrócą do swoich ról w Mission: Impossible 7. W nadchodzącej kontynuacji do obsady dołączą także Hayley Atwell, Pom Klementieff, Shea Whigham i Esai Morales. Zdjęcia zostały wznowione w Mission: Impossible 7 niedawno, po tym, jak kilkakrotnie wyłączano je z powodu trwającej globalnej sytuacji.

Dwie kontynuacje bez tytułu, z których jedna to Mission: Impossible 7, mają być zaplanowane wydany odpowiednio w listopadzie 2021 i 2022 roku, a oba filmy mają być reżyserowane przez reżysera Christophera McQuarrie. Mission: Impossible 7 i Mission: Impossible 8 mają być ostatnimi częściami historii Ethana Hunta, a McQuarrie drażni powiązania z oryginalnym filmem, od którego wszystko się zaczęło. Przychodzi to do nas dzięki uprzejmości użytkownika Twittera @LaFamiliaFilm.

Tytuł oryginalny: Mission: Impossible 7 Train Stunt Video Has Tom Cruise Looking a Little Too Calm
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: