Wpis powstał dzięki współpracy z:

GLOW anulowane w Netflix pomimo wcześniejszego odnowienia sezonu 4

Nie tak dawno „Netflix zaznaczy wszystko” był wystarczająco mocnym memem, że został przedstawiony jako żart w rzeczywistych programach Netflix, takich jak Lady Dynamite i Unbreakable Kimmy Schmidt. Teraz ten mem może stać się „Netflix anuluje wszystko”. Gigant streamingu ogłosił dziś, że anulował dwa pozostałe

Netflix odwołał dwa pozostałe wyprodukowane przez Jenjiego Kohana programy w GLOW i Teenage Bounty Hunters.

Nie tak dawno temu „Netflix zaznaczy wszystko” był na tyle mocnym memem, że został przedstawiony jako żart w rzeczywistych programach Netflix, takich jak Lady Dynamite i Unbreakable Kimmy Schmidt. Teraz ten mem może stać się „Netflix anuluje wszystko”.

Gigant streamingu ogłosił dzisiaj, że odwołał dwa pozostałe programy wyprodukowane przez Jenjiego Kohana: GLOW i Teenage Bounty Hunters, zgodnie z Deadline. Anulowanie tego drugiego następuje po zaledwie jednym sezonie, a odwołanie pierwszego następuje pomimo wcześniejszego potwierdzenia występu w czwartym i ostatnim sezonie.

W przypadku GLOW anulowanie następuje z powodu przestojów związanych z koronawirusem i trudności w tworzeniu wysoce fizycznego pokazu opartego na profesjonalnych zapasach.

„Podjęliśmy trudną decyzję, by nie robić czwartego sezonu GLOW z powodu COVID, co sprawia, że ​​kręcenie tego fizycznie intymnego programu z dużą obsadą jest szczególnie trudne” – powiedział rzecznik Netflix w oświadczeniu dla Deadline. „Jesteśmy bardzo wdzięczni twórcom Liz Flahive i Carly Mensch, Jenji Kohan i wszystkim pisarzom, obsadzie i ekipie za podzielenie się z nami i światem tą historią o niesamowitych kobietach GLOW”.

Sezon 4 GLOW rozpoczął produkcję w lutym tego roku przed zamknięciem z powodu kryzysu związanego z koronawirusem. W tamtym czasie program zakończył kręcenie jednego odcinka i rozpoczął się odcinkiem.

GLOW podąża za fabularyzowaną historią stworzenia prawdziwego kobiecego przedsiębiorstwa wrestlingowego o nazwie Gorgeous Ladies of Wrestling (GLOW). Wielką obsadę serialu prowadzili Allison Brie jako Ruth „Zoya the Destroya” Wilder, Betty Gilpin jako Debbie „Liberty Belle” Eagan i Marc Maron jako reżyser Sam Sylvia. Reszta obsady serialu to Sydelle Noel, Brittany Young, Britt Baron, Kate Nash, Gayle Rankin, Kia Stevens, Jackie Tohn i Chris Lowell.

Wielkość obsady okazała się atutem w opowiadaniu różnorodnych historii o zróżnicowanej grupie kobiet, ale niestety mogło się przyczynić do wczesnego upadku serialu, ponieważ kontynuowanie produkcji w Los Angeles było zbyt trudne .

Łączy GLOW

Anulowanie programu Teenage Bounty Hunters nie wydaje się mieć związku z COVID. Sezon 1 serialu podobno wypadł dobrze w tydzień po premierze 14 sierpnia, co spowodowało, że była to dość ciekawa decyzja. Serial był śledzony przez dwóch braci bliźniaków Sterling (Maddie Phillips) i Blair (Anjelica Bette Fellini) w wieku liceum, którzy wspólnie z łowcą nagród Bowserem Jenkinsem (Kadeem Hardison) zaczęli ściągać lokalnych przestępców.

Zarówno GLOW, jak i Teenage Bounty Hunters zostały wyprodukowane przez znanego twórcę telewizyjnego Jenji Kohana. Kohan był autorem jednego z pierwszych dużych oryginalnych hitów Netflix w Orange is the New Black.

Tytuł oryginalny: GLOW Canceled at Netflix Despite Earlier Season 4 Renewal
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: