Wpis powstał dzięki współpracy z:

Batman, Shazam 2, Black Adam, Matrix 4 All Move In Release Date Shake-Up

W związku z poniedziałkową wiadomością, że Warner Bros. Pictures przenosi premierę swojej epickiej gry science fiction Dune z 18 grudnia tego roku na 1 października 2021 roku, Deadline donosi, że studio dokonało teraz ogromnych zmian w jeszcze większej liczbie planowanych filmów o „pewniaku” dla następne dwa lata. Nic dziwnego, że Batman Matta Reevesa

Święty akt żonglerki! Warner Bros. przenosi The Batman, Black Adam, Shazam 2 i The Matrix 4 w ramach ogromnej zmiany wydań.

W związku z poniedziałkową wiadomością, że Warner Bros. Pictures przenosi premierę swojego epickiego science-fiction Dune z 18 grudnia tego roku na 1 października 2021 roku, Deadline donosi, że studio znacznie zmieniło teraz jeszcze więcej planowanych filmy „pewniaków” na następne dwa lata.

Nic dziwnego, że Batman Matta Reevesa przenosi się z tego dnia 1 października 2021 r. w następstwie zmiany Dune i zostanie otwarty 4 marca 2022 r. To miejsce pierwotnie należało do Warner Bros. na proponowany film oparty na czcigodnej grze wideo Minecraft, która nie ma już daty premiery.

Aby dać Batmanowi trochę oddechu, Matrix 4 przesuwa się teraz z 1 kwietnia 2022 na 22 grudnia 2021. Wcześniejsze pojawienie się tego nowego wpisu w serii akcji / science fiction Keanu Reeves jest prawdopodobnie spowodowane fakt, że zrobiono więcej zdjęć, zanim pandemia koronawirusa zamknęła większość światowej produkcji filmowej – w tym The Batman, który wznowił główne zdjęcia w zeszłym miesiącu, ale musiał zamknąć się ponownie, gdy gwiazda Robert Pattinson zachorował na COVID-19. < / p>

The Caped Crusader to nie jedyny superbohater DC, którego kolejna przygoda na dużym ekranie jest przenoszona jeszcze dalej w przyszłość przez Warner Bros. The Flash, z udziałem Ezry Millera, w reżyserii Andy’ego Muschiettiego (.) It: Chapter One and Chapter Two ), przyspieszył od 3 czerwca 2022 do 4 listopada 2022, podczas gdy Shazam! Fury of the Gods wydobywa się z miejsca postoju 4 listopada i ląduje 2 czerwca 2023 roku.

W tej chwili Flash zmierzy się z Mission: Impossible 8 i filmem z wydarzenia Disneya bez tytułu w tym samym dniu, więc jest prawdopodobne, że ktoś mrugnie, a jeden z nich się poruszy.

Wreszcie, debiut Dwayne’a Johnsona w roli tytułowej nemezis Shazama i głównego antybohatera DC Black Adama opuszcza swój automat z 22 grudnia 2021 roku i na razie pozostanie bez daty. Johnson obecnie kręci Red Notice dla Netflix, a produkcja Black Adam ma się rozpocząć dopiero na początku przyszłego roku, co w pewnym sensie wyjaśnia to opóźnienie. Johnson zrobił duży nacisk na promocję filmu podczas pokazu DC FanDome w zeszłym miesiącu, ujawniając, że film będzie miał debiut na dużym ekranie Justice Society.

Tymczasem Wonder Woman 1984 jest mocno zakorzeniona w Boże Narodzenie 2020… na razie. Ale to może się zmienić, biorąc pod uwagę ciągły problem pandemii i wiadomość, że Cineworld zamyka swoje sieci kin w USA i Wielkiej Brytanii w dającej się przewidzieć przyszłości z powodu braku biznesu i dużych nowych filmów.

Tytuł oryginalny: The Batman, Shazam 2, Black Adam, Matrix 4 All Move In Release Date Shake-Up
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: