Wpis powstał dzięki współpracy z:

DC Extended Universe jest w pełnym rozkwicie! Ponieważ opracowywany jest zdrowy harmonogram nadchodzących filmów DC, DCEU nie zniknie w najbliższym czasie i wciąż jest wiele rzeczy, na które można się doczekać.

Czas więc przyjrzeć się wszystkim filmom o superbohaterach DCEU, które zostaną wydane w ciągu najbliższych kilku lat. Zaufaj nam, jest ich mnóstwo w drodze i spodziewamy się, że więcej szczegółów zostanie ogłoszonych w miarę postępów. Mamy tutaj wszystkie daty premiery każdego z nich, a także oficjalne szczegóły, najciekawsze plotki i sugestie dotyczące dalszego czytania, jeśli to konieczne.

Wonder Woman 1984 został nieco opóźniony, ale nadal mamy nadzieję, że zobaczymy go w 2020 r. (ale nadzieja na to zanika), Suicide Squad 2 ma datę 2021, z The Batman, Shazam 2, Aquaman 2 i innymi w 2022 r., ale już widzieliśmy ruch wokół niektórych dat w 2021 i 2022 r. Pomimo tego wszystkiego, niedawno odnowione filmy DCEU mają przed sobą świetlaną przyszłość!

Oto, jak to działa, ponieważ harmonogram robi się trochę dziwny. Zaczynamy od filmów DCEU, które oficjalnie mają dołączoną datę premiery. Następnie przejdziemy do rzeczy, o których wiemy ze 100% pewności, że są w fazie rozwoju, ale nie mają jeszcze dat wydania. Następnie przejdziemy do niektórych ujęć z dystansu, projektów, które są zapowiedziane, ale ciche lub pozornie martwe, u dołu.

Należy pamiętać, że wiele z nich to AKTUALNE daty wydania tej aktualizacji, ale wydaje się, że Warner Bros. jest coraz bardziej niejasny o niektórych z nich, zamiast tego po prostu obiecując, że są „tylko w kinach” w 2021. Będziemy aktualizować to, dodając więcej informacji, gdy je otrzymamy…,

Grudzień 25 lutego 2020 r.

Patty Jenkins powraca, aby wyreżyserować Wonder Woman 1984, co przeniesie historię Diany do przodu w czasie… do 1984. Spodziewaj się kolejnej przygody osadzonej w przeszłości, tym razem w latach 80. Kristen Wiig zagra wroga Wonder Woman, Geparda. Pedro Pascal to Maxwell Lord.

Oto oficjalne streszczenie:

Przenieśmy się do lat 80. XX wieku, gdy w kolejnej przygodzie Wonder Woman na dużym ekranie pojawia się ona w obliczu zupełnie nowego wroga: Geparda.

Wonder Woman 1984 został opóźniony trzykrotnie, a biorąc pod uwagę, że Warner Bros. właśnie przesunął ich ambitną Dune tydzień wcześniej (częściowo po to, aby zapobiec kanibalizującej sprzedaży biletów), nie zdziw się, jeśli nie będziemy Nie zobaczymy Diany ponownie do 2021 roku. Co więcej, wraz z wiadomościami o zamknięciu kin na resztę 2020 roku może nie być miejsca na pokazanie się WW84.

Zasadniczo mówimy, że należy spodziewać się dalszych opóźnień.

Sie. 6, 2021,

David Ayer będzie zbyt zajęty innymi projektami do odwołania, a nikt inny jak James Gunn (ze sławy Guardians of the Galaxy) wkroczył, aby napisać i wyreżyserować Suicide Squad 2. To teraz nazywa się The Suicide Squad , co wskazuje na coś w rodzaju miękkiego restartu, ale spodziewaj się, że pozostanie to film DCEU.

Obsada jest pozytywnie szalona

Wracając z pierwszego filmu mamy Violę Davis jako Amandę Waller, Jai Courtney jako Boomerang, Joela Kinnamana jako Rick Flagg i oczywiście Margot Robbie jako Harley Quinn Problemy z harmonogramem zmusiły Willa Smitha do wycofania się z projektu jako Deadshot. < / p>

Ale potem ta nowa obsada jest szalona! John Cena jest Peacemaker, z Idrisem Elbą jako Bloodsport, David Dastmalchian zagra Polka Dot Man. Daniela Melchor zagra zmienioną płciowo wersję złoczyńcy Batmana Ratcatchera… i nie tylko. Tutaj mamy pełne zestawienie obsady.

Zespół samobójców zakończył już główne zdjęcia, ale na jego produkcję prawdopodobnie nadal wpływa pandemia koronawirusa. Jest jeszcze dużo czasu, ale tak jak w przypadku każdego innego filmu w kalendarzu premier w tej chwili, nie zdziw się, jeśli data premiery zmieni się w miarę upływu czasu.

4 marca 2022 r.

A więc mówiąc o filmach, których daty premiery zostały przesunięte z powodu pandemii koronawirusa, Batman musiał niedawno przenieść się z czerwca do października 2021 r. po tym, jak jego kręcenie zostało dość wcześnie wstrzymane, a teraz musiał opuścić jego październikowy termin premiery na marzec następnego roku, dzięki wspomnianej wcześniej zmianie terminu Dune, a także kolejnemu wstrzymaniu produkcji po zdiagnozowaniu Covid-19 u gwiazdy Roberta Pattinsona.

W solowym filmie Batmana reżyserem jest Matt Reeves. Robert Pattinson to nowy Batman. Co więcej, ten film prawdopodobnie rozpocznie zupełnie nową trylogię filmów o Batmanie. Spodziewaj się bardziej dyskretnego, detektywistycznego podejścia do Mrocznego Rycerza niż widzieliśmy w poprzednich filmach.

Oprócz Pattinsona jako Bruce’a Wayne’a / Batmana, Jeffrey Wright zagra komisarza Gordona. Jayme Lawson ma tajemniczą rolę. Andy Serkis to Alfred Pennyworth. A potem są złoczyńcy, z którymi trzeba walczyć! Batman będzie zawierał galerię złoczyńców z gwiazdami łotrzyków, z Paulem Dano jako Riddler, Zoe Kravitz jako Catwoman i Colinem Farrellem jako Pingwinem.

20 maja 2022 r.

OK, dobrze, to nie jest projekt filmowy DCEU, a to film animowany. Ale jeśli nie masz duszy, jak możesz oprzeć się Krypto, Streaky, Ace, Comet i reszcie niesamowitych super zwierzaków? Lepiej, żeby w tym filmie walczyli z Brain Globes of Rambat, w przeciwnym razie będziemy się buntować.

Lis. 4, 2022 r.

Andy Muschietti (z filmów Warner Bros. IT) jest najnowszym reżyserem, który spróbował przenieść film Flash na ekran. Ten projekt miał naprawdę trudną drogę. Pisze Christina Hodson, która wyraźnie uszczęśliwiła studio swoim scenariuszem Birds of Prey.

Ezra Miller powtórzy swoją rolę w Lidze Sprawiedliwości jako Barry Allen. Kiersey Clemons to Iris West. Ale w tym miejscu sprawy zwariowały… Ben Affleck powróci do roli Batmana w tym filmie. A Michael Keaton RÓWNIEŻ powróci do roli Batmana w tym filmie!

Jak to jest możliwe? Ponieważ jest oparty na historii DC Comics Flashpoint, która na potrzeby filmów zostanie wykorzystana do stworzenia wieloświata na dużym ekranie. Wow.

Ten film miał niezwykłe problemy, aby ruszyć z ziemi, więc zobaczmy, czy połączenie Muschiettiego i Hodsona dotrzyma harmonogramu na tę datę premiery. Albo jakakolwiek data premiery.

Grudzień 16, 2022 r.

Po tym, jak zarobił miliard dolarów w kasie, możesz założyć się, że dzieje się Aquaman 2! Obecnie plan zakłada, że ​​James Wan pozostanie zaangażowany i zacznie tworzyć film, ale nie zdecyduje, czy reżyserować, dopóki nie powstanie scenariusz. Słusznie. Wygląda na to, że Patrick Wilson powróci i oczywiście Jason Momoa wróci.

Tutaj możesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami na temat Aquamana 2

2 czerwca 2023 r.

Shazam 2 nazywa się teraz oficjalnie Shazam: Fury of the Gods i… to wszystko, co teraz o nim wiemy.

Jedno jest jednak pewne, ten film zachowa wygląd, klimat i urok, które sprawiły, że pierwszy z nich był tak udany, ponieważ powrócą zarówno reżyser David F. Sandberg, jak i scenarzysta Henry Gayden. I tym razem cała rodzina Shazam będzie do pomocy!

Czekaj… czy wspomnieliśmy o występie Sinbada? Nie, naprawdę!

Przejdźmy teraz do projektów, nad którymi pracujemy, ale nie znamy jeszcze dat wydania. Pogrupowaliśmy je mniej więcej w kolejności, w jakiej spodziewamy się ich zobaczyć, na podstawie ich zaawansowania.

2021,

Tak, w końcu to się dzieje. Justice League Zacka Snydera będzie czterogodzinnym miniserialem HBO Max i na podstawie tego zwiastuna różni się znacznie od wersji teatralnej, którą widzieliśmy. Musiałoby być.

Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale spodziewamy się tego w pierwszej połowie 2021 roku.

TBA,

Pierwotnie miał być złoczyńcą Shazama, zamiast tego Czarny Adam zagra Dwayne Johnson w solowym filmie. Postać jest z pewnością wystarczająco silna, aby utrzymać swój własny film. Adam Sztykiel (.) Due Date, Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul) pisze z Jaume Collet-Serra, który ma reżyserować.

To jest rodzaj rzeczy, która może działać jako sprytny prequel, aby jeszcze bardziej rozwinąć mistyczny świat Shazam, jeśli zdecydują się pójść tą drogą. Co ważniejsze, ten film będzie zawierał wprowadzenie DCEU Justice Society of America, w tym Hawkmana (którego wcieli się Aldis Hodge), Dr.Fate, Cyclone i Noah Centineo jako Atom Smasher!

Obecnie szukamy więcej informacji, ale film Black Adam ma rozpocząć się na początku 2021 r., co wydaje się obecnie mało prawdopodobne ze względu na globalną pandemię koronawirusa. Ten film był zaplanowany na grudzień 2021 roku, ale stracił tę datę z powodu wszystkich ostatnich zmian daty premiery WB. To się stanie, to tylko kwestia czasu.

Ava DuVernay wyreżyseruje film oparty na New Gods Jacka Kirby’ego. Nie jest jeszcze jasne, czy będzie to pasowało do ciągłości innych filmów DCEU, ale tak naprawdę nie musi. The New Gods to kosmiczna historia o tak niesamowitej skali, że nie ma powodu, aby próbować łączyć to z ziemskimi problemami. Tom King, pisarz DC Comics, który zrobił furorę swoją pracą nad serią Mister Miracle skupioną na Nowych Bogach (i nagrodzoną nagrodą Eisnera), jest współautorem scenariusza z DuVernay.

The New Gods to historia dwóch światów, wojowniczych Apokolips i pokojowego New Genesis, z których każdy jest zaludniony przez niezwykle potężne istoty z fantastyczną technologią. Darkseid jest złym dyktatorem Apokolipsa i zamienia synów z Highfather, przywódcą New Genesis, a każde dziecko wychowuje się na innym świecie. Syn Darkseida, Orion, staje się niespokojnym mistrzem New Genesis, podczas gdy syn Highfather (wychowany przez Darkseida) buntuje się i zostaje mistrzem ucieczki, Mister Miracle. To ledwo zarysowuje, o czym jest ten film. Spróbowaliśmy uzyskać więcej szczegółów na ten temat tutaj.

Dyrektor Aquamana James Wan i producent Peter Safran pracują nad rozwojem innych zakątków świata Artura oprócz Aquamana 2. The Trench skupi się na przerażających bestiach podobnych do piranii, które zobaczyliśmy krótko w pierwszym filmie i będzie mniejszy – skala, film bardziej skoncentrowany na horrorze i taki, który nie będzie zawierał żadnego z głównych bohaterów Aquamana. Na pewno inne podejście do budowania świata filmów o superbohaterach. Noah Gardner i Aidan Fitzgerald piszą.

Słusznie lub niesprawiedliwie, Green Lantern najbardziej działa przeciwko niemu. Film z 2011 roku nie uruchomił DC Universe zgodnie z planem i spotkał się z letnim (w najlepszym przypadku) przyjęciem krytycznym i kasowym. Oczywiście można to obejść.

Jednym ze sposobów jest po prostu nie uczynienie z Hala Jordana centralnej Green Lanterna w filmie. Ten może skupić się na aż trzech Green Lanternach, z głównym naciskiem na rodzaj filmu o kumplach / gliniarzach z Johnem Stewartem i Halem Jordanem. Geoff Johns pisze scenariusz, ale nie ma jeszcze reżysera, jednak Johns powinien wkrótce włączyć scenariusz, co pozwoli reżyserowi na rozpoczęcie poszukiwań. Jest też niedawna zapowiedź programu telewizyjnego HBO Max Green Lantern do rozważenia. Dopiero okaże się, jakie (jeśli w ogóle) połączenie będzie miało z tym filmem.

OK, szczerze mówiąc, film o Cyborgu prawie na pewno się nie wydarzy. Ray Fisher pojawił się po raz pierwszy (bardzo krótko) jako Vic Stone / Cyborg w Batman v. Superman: Dawn of Justice i odegrał kluczową rolę w Justice League. W pewnym momencie miał też wystąpić w solowym filmie The Flash, ale nie jest jasne, czy tak jest nadal.

Zasadniczo jednak… bądźmy całkowicie prawdziwi: ten film się nie dzieje. Nie było w nim żadnego ruchu od lat, mimo że kiedyś przypisano mu datę premiery 3 kwietnia 2020 r. O ile nam wiadomo, od lat nie było żadnego dodatkowego ruchu w tym filmie. Prawdopodobnie nie żyje. Szkoda, ponieważ Ray Fisher był świetny w tej roli.

W przygotowaniu jest film o Blue Beetle. I w przeciwieństwie do postaci potencjalnie pojawiającej się w filmie Booster Gold (więcej na ten temat poniżej), ten skupiłby się na Jaime Reyesie, nastoletnim bohaterze napędzanym magią, który dzierży skarabeusza oryginalnego Blue Beetle, Dana Garretta. Gareth Dunnet-Alcocer (.) Miss Bala) pisze scenariusz. Żadne inne szczegóły nie są dostępne… jeszcze.

Ten jest nieco dalej w przyszłości, ponieważ jedyne, co zrobili, to zatrudnienie scenarzysty. Ale na pewno jest w przygotowaniu film Plastic Man, w którym Amanda Idoko (Burmistrz ABC) pracuje nad scenariuszem. Mamy tutaj więcej szczegółów.

Steven Spielberg od dawna chciał nakręcić film o Blackhawku i w końcu spełni swoje życzenie. A jeśli chciałeś zobaczyć, jak Steven Spielberg reżyseruje film DC, masz też szczęście. David Koepp pisze scenariusz. Mamy więcej szczegółów na ten temat tutaj.

Chris McKay, reżyser Lego Batman Movie, został zatrudniony do wyreżyserowania filmu Nightwing. Bill Dubuque (.) Księgowy) pracuje nad scenariuszem. Żadne inne szczegóły nie są obecnie dostępne, a ta nie ma jeszcze daty premiery.

Joss Whedon pierwotnie miał napisać, wyreżyserować i wyprodukować film Batgirl, który podobno był oparty na ostatnim podejściu Gail Simone do nowej 52 postaci. Opuścił projekt, a teraz pisze Christina Hodson. W chwili pisania tego tekstu nie ma reżysera.

Oren Uziel pracuje nad scenariuszem do filmu Supergirl. Nie jest jasne, jakie będą to powiązania z nieżyjącą obecnie serią Man of Steel, zwłaszcza biorąc pod uwagę niepewny stan przyszłości Henry’ego Cavilla jako Supermana. Trudno też sobie wyobrazić, że jest to obecnie priorytet dla studia, biorąc pod uwagę ciągły sukces serialu Supergirl.

Joe Manganiello od dawna występuje w roli Slade Wilsona, znanego fanom DC jako Deathstroke. Zrobił nawet epizod w jednej ze scen po napisach Ligi Sprawiedliwości. Niegdyś, według plotek, jako czarny charakter w solowym filmie Batmana (to już nie ma miejsca), Deathstroke dostanie teraz solowy film, napisany i wyreżyserowany przez Garetha Evansa z The Raid. W tej chwili nie ma daty premiery i nie było ruchu w tym projekcie od tak dawna, że ​​musimy się zastanawiać, czy to się jeszcze wydarzy, czy też Manganiello nadal jest przywiązany do roli.

Liga Sprawiedliwości 2 prawdopodobnie nie wydarzy się w tej chwili, biorąc pod uwagę, że pierwszy film nie radził sobie najlepiej w kasie. Kiedyś miał datę premiery, ale to dawno wyparowało. Mimo to, ponieważ DCEU nadal generuje sukces i uznanie krytyków od upadku Justice League, a zwłaszcza teraz, gdy idzie do przodu z niesławnym „Snyder Cut” z oryginalnego filmu na HBO Max, nie zdziw się, jeśli oni zdecydować się na powrót do tej koncepcji w przyszłości.

Kiedyś nazywało się to Dark Universe, dopóki Universal nie pojawił się i zrujnował tę nazwę dzięki ich nieudanej wspólnej serii horrorów. Ten będzie zawierał nadprzyrodzone postacie z DC Universe. Postacie takie jak Swamp Thing, Demon, Deadman, Zatanna i prawdopodobnie nawet John Constantine.

Guillermo del Toro był związany z tym przez jakiś czas, ale musiał opuścić projekt. Potem był Doug Liman. Teraz może to być Daniel Espinosa lub Gerard Johnstone. Prawdopodobnie pozostanie to powolne w dającej się przewidzieć przyszłości, ale z pewnością byłoby fajnie, gdyby kiedykolwiek oderwało się od ziemi.

A teraz z perspektywy czasu… projekty, o których wspominano, krążą pogłoski lub które nie miały żadnego ruchu od jakiegoś czasu

Nigdy oficjalnie nie ogłoszono, bez żadnego reżysera ani scenarzysty… nie miej nadziei na solowy film o Supermanie w najbliższym czasie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Henry Cavill wydaje się być skończonym Supermanem. Co więcej, w przygotowaniu jest teraz serial telewizyjny Superman i Lois, który może przez chwilę oznaczać zagładę jego wyczynów na dużym ekranie.

Tak, jest też inny film Harley Quinn w trakcie tworzenia! Czy to projekt solowy, czy coś innego, dopiero się okaże. Pamiętaj, że Birds of Prey, choć bardzo dobry, nie podpalił świata w kasie, co oznacza, że ​​Warner Bros. może być nieco bardziej ostrożny niż wcześniej, jeśli chodzi o dodatkowe solowe projekty Harleya, nawet z gwiazdą Margot Robbie moc. Jeśli chodzi o kształt, jaki ten film miał przybrać w pierwszej kolejności, Twoje przypuszczenia są równie dobre jak nasze!

David Ayer chce wyreżyserować film o „gangu dziewczyn” Harley Quinn i przyjaciół. Pisze Geneva Robertson-Dworet, a producentem jest Margot Robbie. Nie jest jasne, gdzie obecnie znajduje się to na czyjejkolwiek liście priorytetów. Ayer zajął się innymi projektami i jak wspomniano powyżej, Birds of Prey nie było takim sukcesem finansowym, na jaki liczyło Warner Bros. Możliwe, że Gotham City Sirens zostało na razie schowane do szuflady.

Producent wykonawczy Flash i Arrow, Greg Berlanti, będzie producentem wykonawczym i prawdopodobnie wyreżyseruje film Booster Gold. Zack Stentz (.) Thor, X-Men: First Class) napisze scenariusz.

Wczesne doniesienia opisywały ten film jako „film o kumplach z superbohaterami”, w którym występowałby Blue Beetle. Otrzymasz więcej informacji na ten temat, gdy tylko będą dostępne.

Warner Bros. wie, że ma jedną z największych gwiazd na świecie już w kostiumach, więc podobno rozważają też solowy film Deadshot. Ale teraz, kiedy Smith opuścił Suicide Squad 2, ten projekt wydaje się, że może nigdy się nie zmaterializować. Chyba że, oczywiście, zmiana roli Idrisa Elby (pierwotnie miał zastąpić Smitha jako Floyda) oznacza, że ​​pozostawiają mu otwarte drzwi na drodze.

Wracając do harmonogramu po latach uśpienia, film Lobo może próbować być odpowiednikiem Deadpoola w filmach DCEU. Jason Fuchs musiał zaimponować Warner Bros. swoją pracą nad Wonder Woman, ponieważ jest na pokładzie, aby napisać scenariusz do tego. Michael Bay może kierować. Ale z Lobo pojawiającym się w sezonie 2 Krypton i serialu telewizyjnym dla postaci, która kiedyś była w fazie rozwoju (jej status jest obecnie niejasny), może to być teraz mniejszym priorytetem dla studia.

Mamy tutaj więcej informacji o projekcie

W pewnym momencie był jeszcze jeden film skoncentrowany na Jokerze. Ten, film Jokera i Harley Quinn, jest absolutnie częścią filmu DCEU, który rozpocząłby się tam, gdzie zakończył Suicide Squad. Obecnie dostępne są również dodatkowe informacje na ten temat. Tak się jednak prawdopodobnie nie stanie. Warner Bros. jest bardzo zadowolony z tego, jak ich film Jokera z oceną R, z ciągłości Jokera, radził sobie zarówno krytycznie, jak i komercyjnie, a dzięki zdobyciu Oscara Joaquina Phoenixa można się założyć, że przynajmniej po cichu mają nadzieję, że uczynią go swoim ostatecznym Clown Prince. of Crime w dającej się przewidzieć przyszłości… mimo że Joker nigdy nie miał być częścią DCEU.

Nie mylić z…,

Szczerze mówiąc, mamy problemy ze śledzeniem tego wszystkiego, ale tak, był też jeszcze jeden solowy film Jokera, który skupiał się na wersji postaci Jareda Leto. Najwyraźniej zostało to już dawno anulowane, ale przechowujemy je tutaj, aby było bezpieczne przez chwilę.

Będziemy to aktualizować, dodając więcej informacji o nadchodzących filmach o superbohaterach DC, gdy zostaną ogłoszone i będą dostępne.

Tytuł oryginalny: Complete DC Comics Superhero Movie Release Calendar
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: