Wpis powstał dzięki współpracy z:

Henry Cavill przyznaje, że trasa prasowa Ligi Sprawiedliwości była naprawdę niezręczna i dziwna

Henry Cavill wyjaśnia, dlaczego promowanie Justice League było dla niego tak dziwne.

Henry Cavill wyjaśnia, dlaczego promowanie Justice League było dla niego tak dziwne.

DCEU pod wodzą Warner Bros. często jest krytykowana, ponieważ nie ma tak jednoznacznej plan gry jako MCU. Reżyserzy i aktorzy są losowo zastępowani w głównych projektach, filmy są losowo redagowane, aby były bardziej przystępne dla ogółu odbiorców, a promocje nadchodzących filmów są przeprowadzane w sposób przypadkowy, co kończy się zepsuciem filmów. Podczas podcastu Empire, aktor Supermana Henry Cavill przypomniał coś podobnego, co wydarzyło się podczas trasy prasowej Ligi Sprawiedliwości w 2017 roku.

Podejście Cavilla do Supermana najwyraźniej zakończyło się Batmanem kontra Superman, gdzie jego postać zginęła podczas walki z Doomsday z uroczystym pogrzebem, który nikogo nie oszukał. Wszyscy wiedzieli, że nie ma mowy, żeby flagowa postać DC pozostała martwa, a fakt został potwierdzony, gdy ostatnie ujęcie filmu pokazało, że cząsteczki ziemi rozsypane na trumnie Supermana zaczęły same się unosić.

Mimo że wszyscy już wiedzieli, że Superman zostanie wskrzeszony dla Justice League, Warner nalegał, aby zachowywać się tak, jak włączenie Człowieka ze Stali do ich pierwszego filmu o zespole superbohaterów nie było przesądzone. Na zdjęciach promocyjnych i nagraniach z Justice League nie było śladu Cavilla, a studio sugerowało, że w filmie pojawią się tylko Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash.

przebiegłość jeszcze bardziej zabawna polega na tym, że Henry Cavill wciąż był nakłaniany na wycieczki prasowe, gdzie musiał siedzieć z resztą obsady i udawać, że był tam tylko dla wsparcia emocjonalnego, a nie dlatego, że był kluczową częścią filmu.

Szum wokół Justice League wznowił się w tym roku, kiedy ogłoszono, że fani w końcu otrzymają legendarną wersję filmu Snydera, którą prowadzili od lat. W wywiadzie Cavill wyjaśnił, dlaczego pierwotna wizja Zacka Snydera była ważna, aby film został zaprezentowany światu.

Najnowsze wiadomości dotyczące oryginalnego wydania i problemów związanych z Justice League zostały po raz pierwszy opublikowane w Empire Online.

Tytuł oryginalny: Henry Cavill Admits Justice League Press Tour Was Really Awkward and Weird
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: