Wpis powstał dzięki współpracy z:

Matrix 4 pojawi się w kinach wcześniej niż oczekiwano

To nie wszystkie złe wieści, ponieważ Matrix 4 zostanie wydany kilka miesięcy wcześniej, niż oczekiwano.

To nie wszystkie złe wieści, ponieważ Matrix 4 zostanie wydany kilka miesięcy wcześniej, niż oczekiwano.

Chociaż możesz czuć się nieco przygnębiony dzięki głównym Warner Bros , przetasowania, które mają obecnie miejsce z powodu opóźnienia No Time to Die, to nie wszystkie złe wieści. Matrix 4 ma teraz trafić do kin kilka miesięcy wcześniej, niż oczekiwano, od 1 kwietnia 2022 r. Do 22 grudnia 2021 r. Raczej idealnie, Neo, który zawsze był duchową postacią science-fiction, powróci teraz w okolicach Bożego Narodzenia .

Przesuwanie The Matrix 4 naprzód następuje pośród serii opóźnień w kasie, a premiera No Time to Die jest teraz zaplanowana na 2 kwietnia 2021 r. Kilka filmów z planszy DC również ucierpiało. , w tym The Batman w reżyserii Matta Reevesa, który został przeniesiony z przyszłego roku na 4 marca 2022 r. Długo oczekiwany epicki film science-fiction Dune, został opóźniony prawie o cały rok i nie będzie już dostępny w kinach do 1 października. 2021, data poprzednio posiadana przez The Batman. Niestety, wygląda na to, że w tym roku nie dostaniemy już więcej hitów na dużym ekranie, poza Wonder Woman 1984, który jest obecnie zaplanowany na nadchodzący sezon świąteczny.

Jeśli chodzi o Matrix 4, sequel science-fiction niedawno powrócił do kręcenia po przerwie w produkcji i chociaż szczegółowe szczegóły dotyczące fabuły filmu nadal pozostają tajemnicą, zapierający dech w piersiach Keanu Reeves, który powtarza rolę zbawiciela ludzkości, Neo, ujawnił teraz kilka spostrzeżeń na temat tego, czego mogą się spodziewać odbiorcy po ponownym podłączeniu do Matrixa. Po pochwaleniu reżysera Lany Wachowskiego Reeves opisał Matrix 4 jako historię miłosną i daje nam pewne wyobrażenie o kierunku długo oczekiwanej kontynuacji. Mamy wspaniałą reżyserkę, Lanę Wachowski, która napisała piękny scenariusz, który jest historią miłosną, jest inspirujący, powiedział niedawno Reeves. To inna wersja, wezwanie do przebudzenia i ma świetną akcję. Wszystko zostanie ujawnione.

To nie pierwszy raz, kiedy Keanu Reeves pochwaliła scenariusz Lany Wachowski, który napisała wraz z autorem Cloud Atlas Davidem Mitchellem i Aleksandarem Hemonem. Lana Wachowski napisała piękny scenariusz i wspaniałą historię, która przemówiła do mnie, powiedział w czerwcu. To jedyny powód, aby to zrobić. Ponowna praca z nią jest po prostu niesamowita. To było naprawdę wyjątkowe, a historia ma, jak sądzę, kilka znaczących rzeczy do powiedzenia, i że możemy się od niej pożywić.

Zgodnie z tymi uczuciami, Carrie-Anne Moss, która powtarza swoją rolę jako Trinity in The Matrix 4, również pochwalił scenariusz w przeszłości, mówiąc: Kiedy został mi przyniesiony w taki sposób, w jaki został mi przyniesiony, z niesamowitą głębią i całą integralnością i artyzmem, jaki można sobie wyobrazić, byłem jak , ‚To jest prezent.’ To było po prostu bardzo ekscytujące.

Bardziej szczegółowe szczegóły fabuły Matrix 4 są trzymane w ścisłej tajemnicy, ale wiemy, że oprócz Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss, sequel znajduje Jada Pinkett Smith i Lambert Wilson również wcielają się w swoje role z poprzednich części. W filmie pojawią się również nowe twarze, w tym Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Max Riemelt, Eréndira Ibarra, Andrew Caldwell, Brian J. Smith i Ellen Hollman. Przychodzi do nas z Variety.

Tytuł oryginalny: The Matrix 4 Will Arrive in Movie Theaters Earlier Than Expected
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: