Wpis powstał dzięki współpracy z:

Selena: data premiery i zwiastun serialu Netflix z Christianem Serratosem z The Walking Dead

Popular-music-focused dramatizations have found new life, thanks to recent cinematic offerings like Bohemian Rhapsody and Rocketman, with many more currently on the industry docket. It’s a notion that Netflix might have taken into consideration with a television project it just unveiled, set to chronicle the story of Selena Quintanilla-Pérez, the 1990s-era Mexican-American crossover pop sensation whose

Dramatyzacje skupione na muzyce popularnej zyskały nowe życie dzięki niedawnym filmom takim jak Bohemian Rhapsody i Rocketman, a wiele innych jest obecnie na liście branżowej. Jest to pogląd, który Netflix mógł wziąć pod uwagę w projekcie telewizyjnym, który właśnie zaprezentował, mając na celu kronikę historii Seleny Quintanilla-Pérez, meksykańsko-amerykańskiej sensacji popu z lat 90., której powstanie zostało tragicznie przerwane po tym, jak została przez nią zamordowana. przyjaciel i agent.

Christian Serratos z The Walking Dead tymczasowo odłożył na bok apokalipsę zombie, aby zagrać w programie telewizyjnym Netflix, zatytułowanym Selena: The Series. Program jest wydawany w „częściach” (a nie w sezonach), a część 1 pojawi się z sześcioma godzinnymi odcinkami. Serratos – który grał Rositę Espinozę w serialu AMC od 2014 roku – ma wielkie buty do wypełnienia, nie tylko ze względu na wyniosłość portretowania wciąż ukochanej piosenkarki, ale także z powodu filmu Selena z 1997 roku Gregory’ego Navy, który podniósł gwiazdę Jennifer Lopez do Status listy A.

Selena: Seria ukaże się w serwisie Netflix w piątek 4 grudnia

Nowy zwiastun serialu Netflix Selena: The Series pojawia się z okazji ujawnienia daty premiery.

Seria wyszła prosto z bramy w listopadzie 2019 roku z pierwszym zwiastunem, w którym krótko pokazała swoją właśnie ogłoszoną gwiazdę, Christiana Serratosa, wyglądającą zawsze jak niesamowita kopia tytułowego piosenkarza.

Zgodnie z oficjalnym dziennikiem dziennika Netflix Selena: The Series brzmi następująco:

„[Selena: The Series jest] historią o dojrzewaniu, w której Selena Quintanilla spełnia swoje marzenia i wszystkie bolesne i zmieniające życie wybory, które ona i jej rodzina muszą podjąć, kierując się sukcesem, rodziną i muzyka. ”,

Poza tym, że jest to studium postaci, serial wydaje się być również przykładem tego, co mogło być, ponieważ Selena była u progu głównego nurtu crossovera, kiedy 31 marca 1995 roku została śmiertelnie postrzelona przez swojego przyjaciela, agenta i Menedżer klubu kibiców, Yolanda Saldívar, na spotkaniu w pokoju hotelowym w Corpus Christi Days Inn. Selena miała zaledwie 23 lata.

Netflix Selena: The Series dodał siedmiu kolejnych członków obsady, zgodnie z raportem Deadline.

Jako stali bywalcy serii są następujące:

Julio Macias (.) On My Block) zagra Pete’a Astudillo, „czarującego piosenkarza i członka dwuosobowego zespołu znanego jako Los Bad Boys, który zostaje odkryty wraz z Joe Ojedą i ostatecznie pomaga napisać kilka piosenek Seleny najpopularniejsze piosenki. ”,

Jesse Posey (.) First Love, Stitchers) zagra Chrisa Pereza, „ostatecznego gitarzystę prowadzącego, który rozwija relacje z Seleną, ale będzie musiał się nauczyć, że zdobycie jej serca i przyjęcie do rodziny to nie wszystko”,

Hunter Reese Peña (.) Morning Ritual) zagra Ricky Vela, „utalentowany klawiszowiec, który na początku waha się przed dołączeniem do zespołu, staje się jednym z najważniejszych współpracowników AB, zdobywając jego zaufanie, komponując hity dla Seleny . ”,

Carlos Alfredo, Jr. (.) Mutt i Chopps) zagrają Joe Ojeda, „drugi klawiszowiec, który dołączy do zespołu, gdy Selena y Los Dinos zacznie się rozwijać”.

Następujący członkowie obsady będą regularnie występować:

Juan Martinez (.) Triple Frontier, Edge of the World) jako Young AB, „[który] pomaga swojemu ojcu, Abrahamowi, założyć pierwszy rodzinny zespół, a także odkrywa własne zdolności muzyczne.”,

Daniela Estrada jako Young Suzette, „niechętna muzyk, która przyjmuje rolę perkusisty w rodzinnym zespole”.

Paul Rodriguez, Jr. (.) The Curse of La Llorona) jako Roger Garcia, „nieśmiały gitarzysta Los Dinos we wczesnych latach życia, który walczy o pozostanie w zespole, ponieważ życie w trasie staje się bardziej wymagające”. ,

… Dołączą do pierwszej grupy oficjalnie ogłoszonych członków obsady, na którą składają się :,

Christian Serratos (.) The Walking Dead, Twilight) zagra Selenę Quintanilla, niezwykle utalentowaną i czarującą młodą kobietę z Południowego Teksasu, która wraz z rodziną goni za swoimi muzycznymi aspiracjami i staje się jedną z najbardziej utytułowanych latynoskich artystek wszechczasów .

Gabriel Chavarria (.) War for the Planet of the Apes, The Purge) zagra A.B. Quintanilla, najstarszy brat Seleny i producent muzyczny zespołu, który nieustannie zmaga się z presją, by dostarczać hity i ostatecznie wykuwa pionierskie, charakterystyczne brzmienie zespołu.

Ricardo Chavira (.) Desperate Housewives, Santa Clarita Diet, Scandal) zagra Abrahama Quintanillę, ojca Seleny, doświadczonego muzyka, którego zachęta jego dzieci do ciężkiej pracy i wielkich marzeń prowadzi ich do osiągnięcia światowej sławy.

Noemi Gonzalez (.) The Young and the Restless, East Los High) zagra Suzette Quintanilla, siostrę i najlepszą przyjaciółkę Seleny, która uczy się grać rolę pierwszej perkusistki w historii muzyki Tejano.

Seidy Lopez (.) Training Day) zagra Marcellę Quintanilla, matkę Seleny i spójną, opiekuńczą siłę rodziny, która wierzy w spełnianie swoich marzeń na przekór wszystkiemu.

Madison Taylor Baez zagra Young Selena, szczęśliwe dziecko, które dowiaduje się od swojego ojca, jak zostać artystą.

Jak Jaime Davila, prezes i współzałożyciel Campanario Entertainment, wyraża obsadę w oświadczeniu:

„Selena to inspirująca postać, która wykracza poza pokolenia. W Campanario zawsze wiedzieliśmy, że w tym serialu kluczowe znaczenie ma znalezienie aktorów o odpowiednim połączeniu talentu, charyzmy i pasji, aby uhonorować dziedzictwo Seleny i historię jej rodziny. Nasza dyrektorka castingu Carla Hool i jej zespół znaleźli niesamowitą obsadę do przedstawienia rodziny Quintanilla i jesteśmy pewni, że fani na całym świecie ponownie będą zachwyceni niesamowitym życiem Seleny.

Serial zostanie wyprodukowany pod nadzorem producentów wykonawczych Jaime Dávila, Rico Martinez, Suzette Quintanilla, Simran A. Singh i Moisés Zamora.

Tytuł oryginalny: Selena: Release Date and Trailer for Netflix Series with The Walking Dead’s Christian Serratos
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: