Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Honest Thief # 2: Liam Neeson zabija złych facetów w kinach tej jesieni

W nowym zwiastunie thrillera akcji Honest Thief Liam Neeson po raz kolejny demonstruje swój szczególny zestaw umiejętności.

Pojawił się nowy zwiastun Honest Thief, film, w którym starzejący się bohater akcji Liam Neeson po raz kolejny stawia czoła bezimiennym złoczyńcom, z których każdy nie ma pojęcia, w co się wpakował. Wraz z mnóstwem nowych materiałów filmowych, Honest Thief ma zostać wydany w Wielkiej Brytanii 23 października, a film trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 16 października 2020 roku.

Zwiastun Honest Thief rozpoczyna się od zbliżającego się na emeryturę złodzieja Neesona, Toma Cartera, robiącego to, co potrafi najlepiej, uczciwie kradnącego. Chcąc porzucić życie przestępcy i zniknąć na emeryturze, Carter decyduje się przyznać do swoich zbrodni, ale po oddaniu się zostaje podwójnie skrzyżowany przez dwóch bezwzględnych agentów FBI. Oczywiście każdy, kto nadążał za karierą Neesona przez ostatnie kilka lat, będzie dokładnie wiedział, co będzie dalej, a aktor po raz kolejny demonstruje swój szczególny zestaw umiejętności, planując, biegając i walcząc na pięści w imię sprawiedliwości i zemsty. .

W filmie występują Kate Walsh, Robert Patrick, Anthony Ramos, Jeffrey Donovan i Jai Courtney obok Liama ​​Neesona. Honest Thief wyreżyserował Mark Williams na podstawie scenariusza Williamsa i Steve’a Allricha. Film to dopiero drugi raz, kiedy Williams przejął ster, a jego debiutem był dramat A Family Man z Gerardem Butlerem w roli głównej. Był jednak producentem takich projektów, jak serial kryminalny Ozark i film akcji Bena Afflecka Księgowy. Williams powiedział wcześniej o Honest Thief: „Jest tam akcja, emocje, pościgi samochodowe, wybuchające pistolety. Ale w istocie jest to historia miłosna i to dla mnie najważniejsza rzecz.

Oficjalne streszczenie Honest Thief brzmi następująco: Dreszcz i emocje są do zdobycia w Honest Thief, który mówi pełną akcji opowieść o karierze rabusia bankowego, który chce się poddać z miłości, po czym podwójnie skrzyżuje go dwóch bezwzględnych agentów FBI. Tom (Liam Neeson, Taken) to wiele rzeczy, ale w szczególności dwie: niesławny złodziej i nowo odnaleziony romantyk.

Zainspirowały go jego uczucia do swojej nowej płomiennej Annie (Kate Walsh, Greys Anatomy) naprawić swoje dawne krzywdy i zostawić za sobą przestępcze życie. Chociaż zawsze pracował uczciwie i precyzyjnie, wykonując wyłącznie pokojowe prace bankowe, nie chce, aby jego związek z Annie opierał się na kłamstwach. Postanawia zgłosić się do FBI i stracić pieniądze, które ukradł, w zamian za ugodę i czystą kartę.

Kiedy dzwoni do biura terenowego FBI w Bostonie, aby przyznać się i umówić na spotkanie, agenci Baker (Robert Patrick, Terminator 2: Judgement Day) i Meyers (Jeffrey Donovan, Burn Notice) wyśmiewają to jako żart. Zamiast tego wysyłają swoich podwładnych, Agentów Nivensa (Jai Courtney, Suicide Squad) i Hall (Anthony Ramos, Trolls World Tour). Dwóch młodszych agentów jest zszokowanych, gdy odkrywają, że Tom to prawdziwa okazja i postrzegają skradzione pieniądze Toma jako swój złoty bilet do lepszego życia. I tak zaczyna się gra w kotka i myszkę, w której dobro i zło plączą się, ale miłość zawsze brzmi prawdziwie. Nowy zwiastun trafia do nas dzięki uprzejmości Signature Entertainment.

Tytuł oryginalny: Honest Thief Trailer #2 Has Liam Neeson Killing Bad Guys in Theaters This Fall
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: