Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Real Camp Crystal Lake Reopens for Tours This Halloween & Friday the 13th

Crystal Lake Tours ogłosiło nowe wycieczki po pierwotnym miejscu filmowania od piątku 13-ego cyklu.

Crystal Lake Tours ogłosiło nowe wycieczki po pierwotnym miejscu filmowania z serii Friday the 13th.

Nowy film z piątku trzynastego może nie być dostępny w najbliższym czasie, ale to nie znaczy, że fani serii nie mają szczęścia. Ludzie z Crystal Lake Tours ogłosili jesienią nowe wydarzenia, które pozwolą ludziom zwiedzać oryginalne miejsce filmowania, które służyło jako Camp Crystal Lake w kultowej serii horrorów. Nie tylko te trasy odbędą się w Halloween, ale fani będą mieli okazję spacerować po przesiąkniętych krwią terenach, które Jason nazywa domem w prawdziwy piątek 13-tego.

Wycieczki będą miały miejsce w Camp No-Be -Bo-Sco, który znajduje się w New Jersey. Crystal Lake Tours obiecuje, że ograniczona liczba biletów będzie dostępna na każdy dzień oferowanej wycieczki, aby umożliwić zachowanie dystansu towarzyskiego. Kontrole temperatury będą wymagane wraz z maskami na twarz dla uczestników. Nie będą też brać udziału w loterii ze względu na ograniczenia w podróżowaniu. Bilety będą oferowane na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Dostępne są dwie różne trasy. Opisano je w następujący sposób.

Wycieczki po Lakefront: od 89 $ plus podatek i opłaty. Te krótsze wycieczki prowadzą bezpośrednio do centrum planu filmowego Camp Crystal Lake: jeziora! Odwiedzisz 5 miejsc filmowania w tej okolicy i będziesz miał dużo czasu na robienie zdjęć. Obejmuje specjalne prezenty (o wartości około 30 USD).

Pełne wycieczki: od 159 USD plus podatek i opłaty. Pełna trasa w pętli obejmuje wszystkie miejsca filmowania w obozie i mnóstwo czasu na robienie zdjęć. Sesja wieczorna tej trasy obejmuje również wszystkie lokalizacje filmowe, w ciemności! Zabierz ze sobą latarkę, aby przeżyć nasze pierwsze nocne wycieczki. Zawiera specjalne upominki (o wartości około 30 $).

Crystal Lake Tours mówi również, że bilety nie podlegają zwrotowi ani przekazaniu. Odsprzedaż jest również zabroniona. Wycieczki są oferowane w kilku terminach w październiku i listopadzie, począwszy od 23 października. Być może najważniejsze, jest kilka wycieczek w Halloween, a także 13 listopada, tak samo jak w piątek. Biorąc pod uwagę imiennika serii, ta data z pewnością będzie pożądana dla tych, którzy chcą odbyć tę wyprawę.

W 2018 roku Crystal Lake Tours po raz pierwszy zaoferowało nocleg w obozie. Trasy odbywają się od 2011 roku. Na co dzień fani nie mogą rozglądać się po miejscu, w którym nakręcono oryginalny slasher z 1980 roku. W związku z tym wycieczki te oferują miłośnikom horroru wyjątkową okazję.

Tymczasem nasze szanse zobaczenia Jasona Voorheesa w filmie pozostają w powietrzu. Chociaż nowy piątek 13-tego jest niewątpliwie publicznością, seria pozostaje uwikłana w niekończącą się i skomplikowaną walkę prawną o prawa. Dopóki to nie zostanie rozstrzygnięte, nie będzie żadnego ruchu w nowej iteracji serii. Podczas gdy czekamy, Scream Factory przygotowuje się do wydania swojego gigantycznego piątku 13. boxu w przyszłym tygodniu, dla tych, którzy chcą naprawić swój slasher. Każdy zainteresowany rezerwacją wycieczki może to zrobić, przechodząc na stronę CrystalLakeTours.com.

Tytuł oryginalny: The Real Camp Crystal Lake Reopens for Tours This Halloween & Friday the 13th
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: