Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jak naprawdę Katherine Langford czuje się, gdy dostanie siekierę z Avengers: Endgame?

Katherine Langford pogodziła się z odcięciem od Avengers: Endgame.

Katherine Langford pogodziła się z tym, że została odcięta od Avengers: Endgame.

Od śmierci Tony’ego Starka, znanego jako Iron Man w MCU, publiczność budzi niepokój spekulacje na temat tego, kto będzie jego następcą w serii. Jak się okazuje, odpowiedź została udzielona w postaci Katherine Langford, która w usuniętej scenie w Avengers: Endgame okazała się dorosłą córką Tony’ego i spadkobierczynią jego spuścizny. W wywiadzie dla Collidera Langford wyjaśniła, w jaki sposób pogodziła się z odcięciem od tak ważnej fabuły.

Katherine Langford miała przyjść na sam koniec Avengers: Endgame. Po tym, jak Tony użył rękawicy nieskończoności, aby szybko wymazać Thanosa i jego armię z istnienia, żniwo zebrane na jego ciele okazuje się zbyt duże i umiera.

Podobnie jak Thanos poznał młodszą wersję swojego córka Gamora po snapie w Avengers: Infinity War, Tony miał spotkać się ze swoją córką Morgan jako dorosłą osobą, graną przez Langforda, na emocjonalne pożegnanie. Chociaż scena nie trafiła do kinowej wersji, została wydana jako dodatek do wydania domowego, co Langford uważa, że ​​jest świadectwem znaczenia tej chwili.

Podczas gdy scena Katherin Langford została przerwana, ona jest teraz oficjalnie częścią MCU jako córka Iron Mana, co oznacza, że ​​jest szansa, że ​​będzie częścią przyszłych filmów jako nowy superbohater. W komiksach spuścizna Tony’ego jako Iron Mana jest faktycznie kontynuowana przez nastoletniego geniusza imieniem Riri Williams, który przyjmuje pseudonim Ironheart. Jest możliwe, że rola Ironheart zostanie przekazana Morganowi Starkowi lub że Morgan współpracuje z Riri, aby rozwinąć dziedzictwo swojego ojca jako obrońcy świata. Ta wiadomość pojawiła się po raz pierwszy w Collider.

Tytuł oryginalny: How Does Katherine Langford Really Feel About Getting Axed from Avengers: Endgame?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: