Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film Flash czeka dalsze opóźnienia, ponieważ Warner Bros. ogłasza nową datę premiery

Długo oczekiwane wydanie Flasha zostało przesunięte o kilka miesięcy wstecz.

Długo oczekiwane wydanie Flasha zostało przesunięte o kilka miesięcy wstecz.

Film Flash wydaje się uciekać szybciej niż jego tytułowy bohater, często -Opóźniony film komiksowy przechodzi teraz z zaplanowanej daty 3 czerwca 2022 r. na kilka miesięcy później, 4 listopada 2022 r. To ostatnie przesunięcie nastąpiło w związku z przesunięciem harmonogramu ze strony Warner Bros. po dalszym opóźnieniu nadchodzącego Jamesa Bonda film, No Time to Die.

Flash to nie jedyny film o superbohaterach, który ma być opóźniony, z innymi postaciami DC, Batmanem i Shazamem! otrzyma również nową datę wydania. W międzyczasie Dwayne Johnson z Czarnym Adamem w roli głównej został całkowicie usunięty z kalendarza premier.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Flash szybko przeszedł od lekko intrygującej solowej przygody do jednego z najbardziej ekscytujących filmów komiksowych. perspektywy na liście DC. Co ciekawe, zarówno Michael Keaton, jak i Ben Affleck powrócą do roli Batmana, a fani będą się zastanawiać, w jaki sposób dwie bardzo różne wersje Mrocznego Rycerza wpłyną na przebieg wydarzeń.

Podobno Flash zajmie inspiracja z komiksu The Flashpoint Paradox, w którym Najszybszy żyjący człowiek cofa się w czasie, aby uratować swoją matkę. Jednak jego ingerencja w czas sprawia, że ​​Flash pojawia się w ponurym wszechświecie, w którym Amazonki i Atlantydzi toczą wojnę. W tej alternatywnej wersji uniwersum DC Bruce Wayne nie żyje, zabity z rąk tego samego przestępcy, który morduje jego rodziców w oryginalnej linii czasu. To prowadzi do tego, że Thomas Wayne objął płaszcz Batmana i zastosował własną, znacznie bardziej brutalną taktykę.

Flash jest sterowany przez It and It: Rozdział drugi reżyser Andy Muschietti, który wcześniej ujawnił niektóre szczegóły dotyczące tego, jak Bruce Wayne z Afflecka będzie pasował do filmu, mówiąc, że jego Batman ma bardzo silną dychotomię, która jest jego męskością – ze względu na sposób, w jaki wygląda, imponującą sylwetkę, którą ma, i jego szczękę – ale jest też bardzo wrażliwy. Wie, jak usunąć tę lukę od środka. Potrzebuje tylko historii, która pozwoli mu wprowadzić ten kontrast, tę równowagę.

Muschietti dodał: Jest bardzo istotną częścią emocjonalnego wpływu filmu. Interakcja i relacje między Barrym i Affleck’s Wayne przyniosą poziom emocjonalny, którego wcześniej nie widzieliśmy. To film Barry’ego, to historia Barry’ego, ale ich postacie są bardziej powiązane, niż nam się wydaje. Oboje stracili matki w wyniku morderstwa, a to jest jeden z emocjonalnych naczyń filmu. I tu wkracza Affleck Batman.

Jakby dodanie kilku Batmanów nie było już wystarczająco ekscytujące, krążą plotki, że film otworzy możliwości multiwersu, przywracając Christiana Bale’a, George’a Clooneya, a nawet przedstawił Nicolasa Cage’a jako Supermana.

Od momentu powstania, The Flash miał wiele opóźnień i dramatów za kulisami, w tym rezygnacji reżysera i przepisywania scenariusza. Mamy więc nadzieję, że widzowie w końcu zobaczą film na srebrnym ekranie, który pojawi się 4 listopada 2022 r. Ta wiadomość jest dostępna dzięki uprzejmości Variety.

Tytuł oryginalny: The Flash Movie Faces Further Delays as Warner Bros. Announces New Release Date
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: