Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierwszy plakat Jurassic World 3 jest opóźniony o cały rok

Universal Pictures przesunęło wydanie Jurassic World: Dominion na czerwiec 2022 r.

Universal Pictures przesunęło wydanie Jurassic World: Dominion na czerwiec 2022 r.

Życie znalazło sposób, aby znacznie wydłużyć czas oczekiwania na Jurassic World 3 . Universal Pictures zdecydowało się opóźnić długo oczekiwaną kontynuację o cały rok. Wcześniej film miał pojawić się 11 czerwca 2021 r. Zamiast tego trafił do kin 10 czerwca 2022 r. Wiadomość została potwierdzona na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych za pośrednictwem pierwszego oficjalnego plakatu.

< p> Plakat Jurassic World: Dominion może złagodzić cios. To nawiązuje do oryginalnego Parku Jurajskiego, z kawałkiem bursztynu pośrodku i szkieletem T-rexa zamkniętym w środku. Reżyser Colin Trevorrow opisał film jako Jurassic Park 6. Ta grafika z pewnością do tego przemawia. Nie wspominając już o tym, że trio Alana Granta (Sam Neill), Ellie Sattler (Laura Dern) i Iana Malcolma (Jeff Goldblum) po raz pierwszy razem w tym samym filmie od 1993 roku.

Jeśli chodzi o opóźnienie, nie jest to zbyt zaskakujące. Wiele filmów opuściło rok 2020 na, miejmy nadzieję, bardziej ekologiczne pastwiska w 2021 roku i później. Kasa w dużej mierze nie wróciła do życia, nawet po wydaniu Teneta. Przyszły rok nie tylko niesie ze sobą dodatkową niepewność, ale przy tak wielu hitach kinowych w 2021 r. Istnieje problem z możliwym przeludnieniem. Tymczasem Jurassic World 3 musiał wstrzymać filmowanie w marcu z powodu obaw o zdrowie i bezpieczeństwo. Stało się pierwszym dużym przebojem, który wznowił produkcję, ale opóźnienie mogło nieco nadszarpnąć przewidywaną linię czasu.

Pod względem finansowym Universal z pewnością chce zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten film był jak najlepszy na rynku. Jurassic World stał się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii w 2015 roku, zarabiając 1,66 miliarda dolarów na całym świecie. Jurassic World: Fallen Kingdom w 2018 roku zawahał się krytycznie, ale nadal zarobił naprawdę imponujące 1,3 miliarda dolarów. Jest zrozumiałe, że Dominion ma szansę stać się równie wielkim hitem.

Szczegóły fabuły pozostają utajnione w sequelu. Chris Pratt, który powraca jako Owen Grady, porównał go wcześniej do Avengers: Endgame, mówiąc, że wszyscy w nim są. Bryce Dallas Howard również powróci jako Claire Dearing. Film będzie kontynuowany w następstwie upadłego królestwa 2018, w którym Isla Nublar została wymazana z mapy przez erupcję wulkanu. Ocalałe dinozaury zostały sprowadzone na kontynent i obecnie żyją wśród ludzi. Zeszłoroczny film krótkometrażowy Battle at Big Rock dał nam posmak chaosu, który przyniesie.

To tylko najnowszy film opóźniający jego wydanie. Marvel’s Black Widow i nowy film Jamesa Bonda No Time to Die niedawno przesunęli się do 2021 roku. Warner Bros. również ostatnio przesunął cały kalendarz premierowy, zabierając Dune z grudnia tego roku do października 2021 roku. ziemi, ponieważ znajdują się w tragicznej sytuacji finansowej. Można mieć tylko nadzieję, że kina nie wymrą do czerwca 2022 r. Na pewno będziemy Was informować o dalszych szczegółach. Koniecznie sprawdź plakat z konta Jurassic World na Twitterze.

Tytuł oryginalny: First Jurassic World 3 Poster Arrives as Release Date Gets Delayed a Full Year
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: